Monika Czubak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Szczecin
Koszalin
Stargard Szczeciński
Kołobrzeg
Świnoujście
Szczecinek
Police
Wałcz

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie wszystkich maturzystów! Studiowałam na Politechnice na Wydziale Mechanicznym oraz Elektrycznym. Od wielu lat udzielam korepetycje z tego przedmiotu i i doskonale wiem co sprawia największą trudność w przygotowaniu do tego najważniejszego egzaminu w życiu. Udało mi się opracować plan przygotowania do tego egzaminu oraz zebrałam mnóstwo materiałów. Jeśli zależy Ci na szybkim, bardzo poukładanym systemie przygotowania do matury oraz na doświadczonym korepetytorze w rozsądnej cenie to koniecznie do mnie napisz maila! Na pewno odpisze!Nauczanie jest moją pasją! Wielu uczniów zaraziło się ode mnie miłością do nauki.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
gość
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2017

Nie odpowiada na maile, nie poważne podejście do sprawy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.