Monika Czubak

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Szczecin
Koszalin
Stargard Szczeciński
Kołobrzeg
Świnoujście
Szczecinek
Police
Wałcz

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie wszystkich maturzystów! Studiowałam na Politechnice na Wydziale Mechanicznym oraz Elektrycznym. Od wielu lat udzielam korepetycje z tego przedmiotu i i doskonale wiem co sprawia największą trudność w przygotowaniu do tego najważniejszego egzaminu w życiu. Udało mi się opracować plan przygotowania do tego egzaminu oraz zebrałam mnóstwo materiałów. Jeśli zależy Ci na szybkim, bardzo poukładanym systemie przygotowania do matury oraz na doświadczonym korepetytorze w rozsądnej cenie to koniecznie do mnie napisz maila! Na pewno odpisze!Nauczanie jest moją pasją! Wielu uczniów zaraziło się ode mnie miłością do nauki.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
gość
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2017

Nie odpowiada na maile, nie poważne podejście do sprawy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.