Monika Czubak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Szczecin
Koszalin
Stargard Szczeciński
Kołobrzeg
Świnoujście
Szczecinek
Police
Wałcz
Chemia20 / 60 min

Monika Czubak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam wszystkich studentów :) Udzielam korepetycje z chemii ogólnej, nieorganicznej oraz z chemii fizycznej. Jeśli masz problem z tymi przedmiotami to świetnie trafiłeś. Wiem jak w szybki sposób przygotować Cię do kolokwium i egzaminu. Już od kilku lat pomagam studentom w obliczeniach z tych przedmiotów. Jeśli zależy Ci na doświadczeniu, szybkości, skuteczności i rozsądnej cenie to świetnie trafiłeś! napisz do mnie maila. Na pewno odpowiem !

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
gość
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
25 listopada 2017

Nie odpowiada na maile, nie poważne podejście do sprawy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.