Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Zdzieci Nowe
Połaniec
Matematyka30 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Przygotuję chętne osoby do poprawy matury na poziomie podstawowym. Mam ukończone studia magisterskie na kierunku matematyka nauczycielska. Posiadam własne materiały.

W zeszłym roku trafiła do mnie osoba, która przystępowała do matury już trzeci raz. Udało nam się poprawić wynik z poniżej 30% do prawie 50%, także był to duży postęp.

Miejsce, dzień i godzina zajęć do uzgodnienia (dodatkowa opłata za dojazd do ucznia - teren gminy Połaniec). 

Miła atmosfera i sukces gwarantowany. Serdecznie zapraszam :)

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.