Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Kraków (Krowodrza +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki100 / 60 min

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/543 opinie

Opis ogłoszenia

_*Aktualności!
1)Uczennica  LO  szuka  drugiej osoby  do wspólnego przygotowywania się  do matury  rozszerzonej  w  tym roku.  Terminy  do uzgodnieia, lekcje na skypie.
2) Uczennica  pracująca  w korporacji  szuka  osób  do  wspólnej nauki od podstaw. Lekcje/skype rano lub od  19.oo
[*UWAGA ! *] Nie przyjmuje  uczniów  na tydzien przed egzaminem DSD   czy innymi egzaminami.  Muszę  mieć czas  -minimum 10h (w zależności  od poziomu ucznia), zeby DOBRZE!!!  przygotowac do  egzaminu. 

Nauczycielka dobrego LO w Krakowie przygotuje profesjonalnie (zajęcia indywidualne i grupowe) do :
-matury podstawowej,
-matury rozszerzonej,
-matury dwujęzycznej,
-DSD I,
-DSD II,
-egzaminów z lektoratów,
-konkursów kuratoryjnych,
-certyfikatów i egzaminów państwowych z j. niemieckiego (GZ: A1, A2, B1,B2,C1, C2, DfdB,Test Deutsch als Fremdsprache, PWD itd),
-wyjazdów do pracy (słownictwo medyczne, praca na budowie, w restauracji itd)
-przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę-typowe pytania przy Vorstellungsgespräch
- Geschäftsdeutsch,
-lekcje przez Skype dla osób mieszkających w innych miastach oraz w Niemczech (posiadam bardzo szybki internet oraz tablicę white board zastępującą zwykłą tablicę-uczeń widzi na swoim ekranie komputera to co napisałam)
-lekcje dla dzieci od 5 roku życia.
-Deutsch für Rückkehrer -lekcje dla dzieci, młodzieży i rodziców, którzy wrócili po dłuższym pobycie w Niemczech-podtrzymanie i i dalszy rozwój językowy.
-lekcje od podstaw,
- konwersacje.

UWAGA!
Szczególnie zapraszam na lekcje osoby lubiące język niemiecki, pasjonatów tego języka oraz osoby chcące dobrze zrozumieć i opanować ten język. Oczekuję sumienności, przygotowywania się do lekcji, systematyczności i punktualności!
WYMAGAM!!!
Zadaję prace domowe, odpytuję, piszemy  teściki i sprawia nam to przyjemność!:) Czytamy artykuły z czasopism, książki w oryginale, rozmawiamy o filmach , polityce, podróżach , o świecie itd.
Lekcje- Al.KIjowska/ blisko AGH . PREFEROWANE ZDALNIE!!!

ZAJĘCIA G R U P O W E :

W związku z licznymi pytaniami o zajęcia w grupach podaję warunki współpracy a szczegóły oczywiście do uzgodnienia!
lekcje 60 minut:
2 osoby -50/os
3 osoby- 40 zł /os
4 osoby-30zł /os

Możliwe też lekcje w grupach większych, zajęcia 90 minutowe.Prowadzę  też bloki   120 minutowe -grupy  powtórkowe  do egzaminów.
Napisz i zadaj pytanie!
 100zl/ 60 minut -, poziom C1 ,przygotowanie do egzaminów DSD i innych , słownictwo specjalistyczne.
-Informacja  dla firm i  osób dostających dofinansowanie  z firm .  
Wystawiam faktury. Współpracuję z wieloma firmami i firmy wymagają też np. listy obecności , zaświadczenia o uczęszczaniu na kurs , zaświadczenia na jakim poziomie kursant zakończył kurs, ilość godzin kursu  czy tez raz firma chciała końcowy test kursanta .To tez wystawiam.W przypadku  zlecenia  dla grup  mogę dojechać.Cena dla firm ustalana jest indywidualnie(lekcje plus czas dojazdu). Muszą to być  jednak  bloki zajęć,tj. minimum 2 h pod rząd. Pracuję  już od 6.oo.
[*ZASADY!
*] Zasada główna:
Tylko systematycznie pracując jesteście w stanie się nauczyć języka!!!
1. Na zajęcia  przychodzimy punktualnie/rozpoczynamy lekcje online punktualnie.Nie  zawsze jestem w   stanie przedłużyć lekcję.
2. Zajęcia  odbywają  się  systematycznie według ustaleń na początku każdego miesiąca.NIe odwołujemy lekcji z prozaicznych powodów. Ewentualnie lekcję  przekładamy  24 h przed planowaną ( do odrobienia w miarę możliwości  w   danym miesiącu).  Konieczne  jest moje potwierdzenie  otrzymania wiadomości.Odwołanie  lekcji w tym samym dniu  uznajemy za odbytą , czyli do zapłacenia.
3.Na zajęcia przychodzimy  z zeszytem,przygotowani. ZDALNIE-przesyłamy fotki z prac domowych.
4.  Nie akceptuję  żucia  gumy na lekcji stacjonarnej i zdalnej !
5.  Lekcje na Skypie -w  wypadku problemów technicznych  lekcja odbywa się bez konsekwencji  w innym terminie. W miarę możliwości przedłużamy  też w tym samym dniu.
6. Płatność- w przypadku lekcji online najlepiej na początku miesiąca  za cały miesiąc lub do 10 każdego miesiąca.Do ustalenia. 
W przypadku lekcji stacjonarnych po każdej lekcji.
7.W przypadku  zajęć  grupowych  (2-4 osobowych)  zajęcia  odbywają  się  w ustalonych terminach  i za ustaloną  stawkę.  W przypadku  absencji  jednej  z osób  ustalona cena nie ulega  zmianie. Nieobecna  osoba ma obowiązek  nadrobienia  zaległości  i przygotowania się  do następnych zajęć.
8.  Bardzo  proszę  o posiadanie  aplikacji whatsapp, ułatwia przesyłanie  materiałów i komunikację

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 43
avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Mój poziom znajomości języka był naprawde na dość niskim poziomie, widziałam już po pierwszych zajęciach u Pani Moniki, że będzie ciężko. Było, ale w ciągu 10 miesięcy pracy z tak dobrym nauczycielem, który tok nauczania dobiera indywidualnie, zrobiłam ogromny postęp. To już nawet nie chodzi o wynik z matury rozszerzonej w tym roku ( który apropo wynosił 65% po 2 letniej przerwie od jezyka), chodzi mi o to, że naprawdę czuje, że umiem dużo przeczytać ze zrozumieniem, dużo powiedzieć, a nawet wysłuchać. Wszystko dzięki nakierowaniu Pani Moniki oraz pracy, którą włożyła we mnie. Masa filmików, prac do napisania, masa ćwiczeń. Na koniec dodam tylko, że z czystym sercem polecam. Nie zastanawiać się nawet tylko decydować się na współpracę, bo naprawdę warto.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Bardzo miła atmosfera i świetne przygotowanie do egzaminów. Dużo ciekawych artykułów/filmów i związanych z nimi dyskusji, bieżące, absorbujące tematy. Materiały z różnych książek i programów poszerzają zdolności językowe, pod kątem zarówno zadań egzaminacyjnych, jak i korzystania z języka w pracy. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Serdecznie polecam !
Pełen profesjonalizm , świetne przygotowanie, zaangażowanie. Pani Monika stwarza wspaniałą atmosferę, zapewnia dużo przydatnych i ciekawych materiałów oraz motywuje do nauki. Sprawia, że lekcje są różnorodne, bogate w słownictwo oraz udoskonala umiejętności na każdej płaszczyźnie. Prawdziwy nauczyciel z powołania.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Serdecznie polecam!!! Gdyby nie Pani Monika na pewno nie poradziłabym sobie na maturze rozszerzonej ani na egzaminie DSD
Prawdziwy nauczyciel z powołania zawsze przygotowana szuka materiałów zwraca uwagę na to co najważniejsze i motywuje do działania!
Każdemu serdecznie polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Moniki, która jest bardzo kompetentnym korepetytorem. Posiada przygotowanie merytoryczne a także szeroką wiedzę i umiejętność jej przekazywania. Jej doświadczenie w pracy nauczyciela pozwala inspirować uczniów, zmieniać ich nastawienie do przedmiotu i zwiększać szanse uczniów na opanowanie cennych umiejętności. Lekcje u Pani Moniki umożliwiły mi zdobycie poziomu C1 w każdej części egzaminu DSD II, a także 100% z ustnej części matury.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Uczyłem się Niemieckiego przez 9 lat szkoły. Potem nastała około 2 letnia przerwa w czasie studiów przez którą zdążyłem pozapominać :)
Nawiązując kontakt z Panią Moniką miałem nieprawdopodobne szczęście. Tak świetnego i kompetentnego nauczyciela nie miałem nigdy!!! Bardzo wymagająca ale przy tym i świetnie tłumacząca z przebogatym zasobem słownictwa, akcentem i wiedzą.Wychodząc z lekcji czuję się jak po dobrym treningu na słowni a to własnie to czego oczekiwałem!!!! Gdyby się dało to było by 10/10 a nie tylko 5/5 :) :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Najbardziej kompetentny, zaangażowany, a przede wszystkim skuteczny nauczyciel z jakim kiedykolwiek współpracowałam! Pani Monika zawsze dostosowuje lekcje do aktualnych, indywidualnych potrzeb ucznia. Jednocześnie ma zawsze przygotowane materiały z wyprzedzeniem, jest wymagająca, ale lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze! Dzięki zachęcaniu do konwersacji pani Monika pomogła mi przełamać barierę mówienia i w krótkim czasie podciągnąć mój poziom. W tym roku odbyłam wakacyjne praktyki w Niemczech i nie miałam żadnych problemów z dogadaniem się. Na zajęciach uczyłam się zarówno języka specjalistycznego, jak i mowy potocznej, dzięki czemu mogłam odnaleźć się w każdej sytuacji. Z czystym sumieniem polecam i mogę zagwarantować, że każdy będzie zadowolony!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Najlepsza nauczycielka języka niemieckiego! Z Panią Moniką współpracowałam 8 lat! Zdane egzaminy gimnazjalne, DSD I, matura rozszerzona z języka niemieckiego, DSD II, jak i rekrutacja na studia w Niemczech, wszystko przy pomocy pani Moniki. Indywidualne podejście, ogromna wiedza jak i ilość materiałów, nauka potocznych zwrotów,a to tylko cześć tego co oferuje Pani Monika. Zajęcia prowadzone w języku niemieckim, w przyjaznej atmosferze, elastyczne godziny co jest dużym plusem dla osób studiujących bądź pracujących. Teraz dzięki zajęciom z Panią Moniką będę kontynuować naukę w Niemczech,a najważniejsze jest to,że wiem, że nawet tutaj Pani Monika jest w stanie pomóc, dzięki prowadzonym lekcją online! Gorąco polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2017

Szczerze polecam zajęcia u Pani Moniki niezależnie od Waszego poziomu. Pani Monika jest rzetelną, profesjonalną i bardzo uprzejmą nauczycielką z wyjatkowym podejsciem do ucznia. Oprócz wiedzy związanej z samym językiem i ogromnej ilości materiałów, dyposnuje też znaczącym doświadczeniem podróżniczym. Do tego zawsze jest na bieżaco z najnowszymi wydarzeniami na świecie, dzięki czemu zajęcia są angażujące a przez to rozwijające a nie oparte na mechaniczym uzupełnianiu kolejnych ćwiczeń. Polecam również filologom!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Są zindywidualizowane, dopasowane do potrzeb danej osoby, jest dużo ćwiczeń i materiałów oraz konwersacji. Zaczynam powoli posługiwać się niemieckim, co w nauce języka uważam za najważniejsze:)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Dzięki zajęciom z panią Moniką naprawdę podniósł się mój poziom języka niemieckiego. Zajęcia były ciekawe, prowadzone bardzo profesjonalnie w przyjemnej atmosferze, ze szczególnym naciskiem na umiejętności komunikacyjne. Możliwa była duża indywidualizacja zajęć w zależności od potrzeb uczącego się. Bardzo polecam tę nauczycielkę.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Doskonała nauczycielka czerpiąca przyjemność ze swej pracy. Spersonalizowany program zajęć, umiejętność prowadzenia konwersacji, czujność przy wychwytywaniu błędów oraz zapewnianie dużej ilości dodatkowych materiałów sprawiają, że postępy w nauce następują z zatrważającą szybkością:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Wspaniała nauczycielka z bardzo indywidualnym podejściem do ucznia! Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze i są zawsze świetnie przygotowane. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto naprawdę chce się czegoś nauczyć!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Zajecia z Pania Monika oferuja przyjemny wysilek umyslowy, ktory motywuje do nauki niemieckiego poprzez zajecia prowadzone wylacznie w jezyku obcym i bardzo ciekawy dobor tematow.Pani Monika zawsze dobiera rozne materialy do rozmowy ktore dopasowuje do hobbies swoich studentow, posiada bardzo obszerny zasob slownictwa i sklania do poglebiania wiedzy.Ponadto jest elastyczna, konkretna i posiada wiele ksiazek i zroznicowane zrodla informacji i pomoce naukowe na roznych poziomach.Lekcje przebywaly w bardzo milej atmosferze, ktora z czasem stala sie nie tylko lekcja niemieckiego,a spotkaniem towarzyskim prowadzonym w jezyku niemieckim i dawka bardzo pozytywnej energii.Pani Monika jest pedagogiem takim,jakim powinirm byc kazdy nauczyciel- wymaga, chce przelac wiedze i swoim zywym zainteresowaniem jezykiem potrafi zarazic swoich podpiecznych.Zajecia na 6+!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Gorąco polecam zajęcia z Panią Moniką! Prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze, Pani Monika przekazuje nie tylko wiedzę podręcznikową ale też przydatne wyrażenia, używane w codziennych, potocznych rozmowach.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Polecam zajęcia z Panią Moniką! Prowadzone w bardzo ciekawy sposób, dużo materiałów dostosowanych pod kątem umiejętności ucznia. Dodatkowo, Pani Monika prowadzi konwersacje z uczniem na przeróżne tematy co jest doskonałym sposobem na zaznajomienie się z nowym słownictwem oraz zwrotami. Gorąco polecam!:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Świetna nauczycielka z powołania, zawsze z energią i entuzjazmem podchodząca do lekcji. Czas upływa w bardzo miłej atmosferze, tematy lekcji zawsze dostosowane pod ucznia, serdecznie polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, ilość materiałów praktycznie nieograniczona, na zajęciach świetna atmosfera i ciekawe tematy. Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Chodzę do Pani Moniki już prawie rok, aby odświeżyć na potrzeby zawodowe zakurzony po liceum niemiecki. Mam jak najlepsze zdanie: bardzo miła atmosfera, wysoki poziom, ciekawe i aktualne tematy, dostosowanie lekcji do ucznia :)
Polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Pani Monika jako nauczyciel LO świetnie zna formułę egzaminu DSD II oraz matury, co jest pomocne w przygotowaniach. Dzięki uczęszczaniu na zajęcia z nią zdałam DSD na C1. Część ustną, której najbardziej się wcześniej obawiałam zaliczyłam na maksymalną liczbę punktów, a wszystko dzięki konwersacjom, które otwierają na mówienie i poruszają różnorodne tematy. A to, że Pani Monika jest wymagająca to wielki plus, który później przynosi rezultaty w postaci satysfakcjonujących wyników.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Z Panią Moniką przygotowywałam się do egzaminu DSD II oraz do matury rozszerzonej z języka niemieckiego. Egzamin zdany na C1 a matura na ponad 90%! Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, Pani Monika jest wymagająca, ale na lekcjach poruszane są tematy nie tylko dotyczące nauki :) Serdecznie polecam, super atmosfera i gwarantowane wyniki (oczywiście przy systematycznej nauce :)).

avatar
natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Super nauczyciel z idealnym podejściem do uczniów!! Polecam z całego serca każdemu, kto chce podszkolić swój język niemiecki

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Bardzo polecam, świetna, bardzo kompetentna nauczycielka. Zajęcia zawsze były dobrze przygotowane i systematyczne, a przy tym w miłej atmosferze. Nauka na bardzo wysokim poziomie, zrobiłam ogromny postęp dzięki pani Monice i udało mi się bardzo wysoko zdać maturę rozszerzoną :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Bardzo polecam, niezwykle kompetentna nauczycielka i super osoba, z którą można porozmawiać nie tylko na szkolne tematy. :) Lekcje byly zawsze przygotowane, a atmosfera naprawdę dobra.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Do Pani Moniki uczęszczam już 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Lekcje odbywają się systematycznie i są na wysokim poziomie.
Polecam lekcje z Panią Moniką.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2015

Do Pani Moniki trafiłam przypadkiem-szukałam kogoś kto przygotuję mnie do matury rozszerzonej. Nie sądziłam, że z zajęć będą na tyle zadowolona, że nawet po napisaniu matury będę dalej na nie uczęszczać. Wpadłam na chwilę i zostałam na dłużej :). Pani Monika jest miłą i sympatyczną osobą oraz bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze dzięki czemu nauka niemieckiego przychodzi bardzo łatwo. Dzięki indywidualnemu podejściu Pani Moniki do ucznia, uczymy się tego czego naprawdę potrzebujemy. Myślę, że nie można lepiej trafić :) POLECAM!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Na półrocze z języka niemieckiego w trzeciej klasie wychodziła mi czwórka i nie czułem się na siłach myśląc o nadchodzącym egzaminie DSD I. Od początku drugiego półrocza zacząłem uczęszczać na lekcje Pani Moniki. Już po pierwszej godzinie nauki z Panią Moniką wiedziałem, że będzie warto chodzić na te korepetycje. Swoją znajomość języka niemieckiego przez krótki okres czasu bardzo podszkoliłem, dzięki czemu na koniec roku szkolnego na świadectwie widniała szóstka :). Ocena z języka nie była dla mnie tak ważna jak fakt, iż zdałem egzamin dsd na bardzo dobrym poziomie. Pani Monika ma idealne podejście do ucznia, a dodatkowo potrafi zmobilizować do nauki, o czym świadczą profity, które wcześniej wymieniłem. SERDECZNIE POLECAM

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Lekcje z Panią Moniką są naprawdę profesjonalnie przygotowane . Nigdy sie nie nudzimy . Korepetycje przebiegają w miłej , serdecznej atmosferze . Pani Monika potrafi zmotywować oraz zaciekawić ucznia językiem niemieckim .

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Miałam możliwość uczestnictwa w różnych kursach językowych oraz lekcjach prywatnych; ale to właśnie te z Panią Moniką przypadły mi najbardziej do gustu. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu pedagoga mimo, że nie należę do osób najpilniejszych, Pani Monika w bardzo miły i bezstresowy sposób potrafiła wszystko ode mnie wyegzekwować oraz zmotywować do dalszej pracy. Dzięki temu bez najmniejszego problemu zdałam egzamin standaryzowany na studiach. Lekcje odbywały się punktualnie w przesympatycznej atmosferze. Zawsze dostawałam nowe przydatne materiały które skutecznie walczyły z moimi ‘słabymi punktami’ lub rozwijały moje umiejętności. Po prostu lepiej nie mogłam trafić.;) Serdecznie wszystkim POLECAM!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Lekcje polecam jak najbardziej. Pani Monika jest przemiła, a do tego w przeciągu 6 miesięcy podniosła mój poziom tak, że mimo dopuszczającej na półrocze, na zakończenie mam dobry. Myślę, że to mówi samo za siebie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

Najmilsze zajęcia niemieckiego jakie miałam. Pani Monika jest niezwykle pogodną osobą, kompetentną i wymagającą, ale oczywiście bezstresowo. Uczyłam się niemieckiego w liceum i po dłuższej przerwie zaczęłam chodzić na zajęcia do Pani Moniki. W rok powtórzyłam wszystko z liceum i podniosłam swój poziom niemieckiego. Po powrocie z zagranicy na pewno do niej wracam! Bardzo polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2015

Dzięki lekcjom z Panią Moniką zdobyłem certyfikat DSD II na poziomie C1 oraz zakwalifikowałem sie do etapu wojewódzkiego olimpiady z języka niemieckiego. Zawdzięczam to wyłącznie lekcjom z Panią Moniką która w bardzo miły sposob potrafiła wszystko ode mnie wyegzekwować. Jeżeli szukacie dobrych i solidnych korepetycji, nie mogliście lepiej trafić, jestem wlasnie po maturze która nie sprawiła mi żadnego kłopotu. Polecam!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2015

Uczyłam się niemieckiego w liceum, później w szkole językowej, ale najbardziej przypadły mi do gustu indywidualne lekcje z Panią Moniką. Panuje na nich przyjemna, a czasem nawet zabawna atmosfera. Korzystam z książki poleconej przez Panią Monikę, ale także dla urozmaicenia z różnych materiałów które mi dostarcza, z niemieckich filmów, bajek i seriali. Pracujemy nad gramatyką, rozumieniem ze słuchu, a przede wszystkim nad płynną komunikacją, bo na tym mi najbardziej zależało. Kiedyś zastanawiałam się długo zanim cokolwiek powiedziałam po niemiecku, analizując w głowie całą gramatykę, a teraz po prostu mówię, mówię, mówię :) Oczywiście jeżeli zdarzają się jakieś pomyłki to Pani Monika mnie poprawia, tak żebym w przyszłości nie powtarzała błędów.
Bardzo cenię sobie zajęcia u Pani Moniki. Przez 1,5 roku nauki poczyniłam dzięki tym zajęciom duży postęp, zarówno w rozumieniu jak i mówieniu po niemiecku

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2015

Praca z p. Moniką to prawdziwa przyjemność. Zajęcia odbywają się punktualnie i przeprowadzane są w pełni profesjonalnie, a na każde spotkanie przygotowywane są nowe materiały dobrane pod ucznia. W przeciągu roku lekcjom zrobiłem duży postęp. Polecam każdemu kto naprawdę chce nauczyć się niemieckiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

P. Monika jest nauczycielką zdecydowanie godną polecenia - przyjazna i życzliwa, ale także wymagająca. Wychodzi naprzeciwko potrzebom swoim uczniom, i co najważniejsze postępy w nauce języka są na prawdę widoczne. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Lekcje profesjonalne, odbywające się regularnie a właśnie o to mi chodziło. Bardzo ciekawe materiały zachęcające do nauki, super atmosfera. POLECAM!=

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2014

Polecam bardzo gorąco lekcje z Panią Profesor. Zarówno teksty jak i słownictwo dostosowywane są do potrzeb ucznia. Wszystkie zagadnienia gramatyczne tłumaczone są na wielu różnorodnych przykładach. Dodatkowo zasób słownictwa z przeróżnych dziedzin jest imponujący. Ale najważniejsze że podejście do ucznia jest indywidualne ale lekcje nie są schematyczne.

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2014

U Pani Moniki uczę się od ponad roku i uważam, że zrobiłem dzięki tej współpracy ogromy postęp w nauce niemieckiego. Pani Monika umie wychwycić słabe punkty u ucznia i doszlifować je tak, by je opanował. Ponadto atmosfera zajęć jest bardzo przyjemna, a teksty i zadania są dostosowane do zainteresowań uczącego się. Gorąco polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Polecam jak najbardziej lekcje u p. Moniki! Nauczyła mnie dużo od samych podstaw w bardzo krótkim czasie. Wydaje mi się, że potrafi doskonale dopasować metodę nauczania indywidualnie do potrzeb ucznia. W moim przypadku działała na zasadzi skojarzeń, co bardzo szybko pomogło mi opanowac dużą część słownictwa. Poza tym przygotowuje sumiennie materiały na lekcje i dopasowuje tematy zajęć do aktualnych wydarzeń, odbiegając nieraz od programu z książki czy ćwiczeń, co prawia, że lekcje absolutnie nie są nudne. Dodatkowo jest osobą niezywkle sympatyczną, wesołą i otwartą, co sprawia, że nauka z p. Moniką to sama przyjemność!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2014

Lekcje u Pani Profesor zacząłem dawno w gimnazjum przygotowując się do DSD I , zdałem go całkiem nieźle, polubiłem niemiecki i poszedłem do LO z DSD II . Intensywnie chodziłem tez na dodatkowe lekcje, bo szkoła to szkoła a DSD II to trudny egzamin i potrzebne jest ukierunkowanie , zwrócenie uwagi na szczegóły przy HV, LV i przy najgorszej części SK. Pani Prof. pomogła mi przełamac barięre mówienia i tremę przy MK. Obecnie studiuje medycynę, specjalizację będę robił w Niemczech, na lekcjach robimy ciekawe artykuły z różnych dziedzin , też medycznej, lekcje są w bardzo przyjemnej atmosferze, bardzo ciekawe i zawsze znajduję dla nich czas. Polecam!

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2014

Z Pania Monika wspolpracowalem intensywnie przez okres 3 miesiecy. Przygotowywalem sie pracy w Austrii jako mgr pielegniarstwa. Dzieki lekcjom z Pania Monika moja dosc chaotyczna wiedza ulegla totalnej zmianie - zostala uporzadkowana, powtorzona i poszerzona zarowno ta czesc dotyczaca gramatyki j. niem jak i slownictwa ( potocznego i fachowego - medycznego ). Lekcje przebiegaly w milej atmosferze, p. Monika tez na moja prosbe przygotowywala zagadnienia potrzebne do mojej pracy, np. symulowane dialogi w szpitalu, nigdy nie spozniala sie na zajecia, pelna zaangazowania i bardzo komunikatywna i wymagajaca co bardzo motywuje. Podsumowujac bardzo polecam lekcje j. niem. z Pania Monika.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2014

Z Moniką współpracuję już od pięciu lat, ponieważ przygotowywała mnie do egzaminów z niemieckiego na studiach na poziomie A2 i następnie B2, które zdałam bardzo dobrze. Monika pomogła mi szybko nadrobić zaległości i podciągnąć się do wyższego poziomu. Wciąż kontynuuję naukę z Moniką i jestem, niezmiennie, bardzo zadowolona.

Bardzo polecam zajęcia z Moniką osobom chcącym nauczyć się niemieckiego od podstaw jak i tym, którzy chcą odświeżyć sobie znajomość tego, jakże potrzebnego, języka.

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2013

Z Panią Moniką mam przyjemność współpracować już od ponad roku i gwarantuje, iż jest jest osobą niezwykle kompetentną zarówno pod względem merytorycznym i co ważne także dydaktycznym. Bardzo angażuje się w opracowywanie materiałów i dostosowuje lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia. Ponadto uważam, że pozytywny klimat panujący na zajęciach zmotywuje każdego do nauki i niezwykle szybko osiągnie zamierzony cel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.