Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Kraków (Krowodrza +3)

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/543 opinie
Dla użytkownika Monika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 43
avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Mój poziom znajomości języka był naprawde na dość niskim poziomie, widziałam już po pierwszych zajęciach u Pani Moniki, że będzie ciężko. Było, ale w ciągu 10 miesięcy pracy z tak dobrym nauczycielem, który tok nauczania dobiera indywidualnie, zrobiłam ogromny postęp. To już nawet nie chodzi o wynik z matury rozszerzonej w tym roku ( który apropo wynosił 65% po 2 letniej przerwie od jezyka), chodzi mi o to, że naprawdę czuje, że umiem dużo przeczytać ze zrozumieniem, dużo powiedzieć, a nawet wysłuchać. Wszystko dzięki nakierowaniu Pani Moniki oraz pracy, którą włożyła we mnie. Masa filmików, prac do napisania, masa ćwiczeń. Na koniec dodam tylko, że z czystym sercem polecam. Nie zastanawiać się nawet tylko decydować się na współpracę, bo naprawdę warto.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Bardzo miła atmosfera i świetne przygotowanie do egzaminów. Dużo ciekawych artykułów/filmów i związanych z nimi dyskusji, bieżące, absorbujące tematy. Materiały z różnych książek i programów poszerzają zdolności językowe, pod kątem zarówno zadań egzaminacyjnych, jak i korzystania z języka w pracy. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Serdecznie polecam !
Pełen profesjonalizm , świetne przygotowanie, zaangażowanie. Pani Monika stwarza wspaniałą atmosferę, zapewnia dużo przydatnych i ciekawych materiałów oraz motywuje do nauki. Sprawia, że lekcje są różnorodne, bogate w słownictwo oraz udoskonala umiejętności na każdej płaszczyźnie. Prawdziwy nauczyciel z powołania.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Serdecznie polecam!!! Gdyby nie Pani Monika na pewno nie poradziłabym sobie na maturze rozszerzonej ani na egzaminie DSD
Prawdziwy nauczyciel z powołania zawsze przygotowana szuka materiałów zwraca uwagę na to co najważniejsze i motywuje do działania!
Każdemu serdecznie polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Moniki, która jest bardzo kompetentnym korepetytorem. Posiada przygotowanie merytoryczne a także szeroką wiedzę i umiejętność jej przekazywania. Jej doświadczenie w pracy nauczyciela pozwala inspirować uczniów, zmieniać ich nastawienie do przedmiotu i zwiększać szanse uczniów na opanowanie cennych umiejętności. Lekcje u Pani Moniki umożliwiły mi zdobycie poziomu C1 w każdej części egzaminu DSD II, a także 100% z ustnej części matury.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2018

Uczyłem się Niemieckiego przez 9 lat szkoły. Potem nastała około 2 letnia przerwa w czasie studiów przez którą zdążyłem pozapominać :)
Nawiązując kontakt z Panią Moniką miałem nieprawdopodobne szczęście. Tak świetnego i kompetentnego nauczyciela nie miałem nigdy!!! Bardzo wymagająca ale przy tym i świetnie tłumacząca z przebogatym zasobem słownictwa, akcentem i wiedzą.Wychodząc z lekcji czuję się jak po dobrym treningu na słowni a to własnie to czego oczekiwałem!!!! Gdyby się dało to było by 10/10 a nie tylko 5/5 :) :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Najbardziej kompetentny, zaangażowany, a przede wszystkim skuteczny nauczyciel z jakim kiedykolwiek współpracowałam! Pani Monika zawsze dostosowuje lekcje do aktualnych, indywidualnych potrzeb ucznia. Jednocześnie ma zawsze przygotowane materiały z wyprzedzeniem, jest wymagająca, ale lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze! Dzięki zachęcaniu do konwersacji pani Monika pomogła mi przełamać barierę mówienia i w krótkim czasie podciągnąć mój poziom. W tym roku odbyłam wakacyjne praktyki w Niemczech i nie miałam żadnych problemów z dogadaniem się. Na zajęciach uczyłam się zarówno języka specjalistycznego, jak i mowy potocznej, dzięki czemu mogłam odnaleźć się w każdej sytuacji. Z czystym sumieniem polecam i mogę zagwarantować, że każdy będzie zadowolony!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Najlepsza nauczycielka języka niemieckiego! Z Panią Moniką współpracowałam 8 lat! Zdane egzaminy gimnazjalne, DSD I, matura rozszerzona z języka niemieckiego, DSD II, jak i rekrutacja na studia w Niemczech, wszystko przy pomocy pani Moniki. Indywidualne podejście, ogromna wiedza jak i ilość materiałów, nauka potocznych zwrotów,a to tylko cześć tego co oferuje Pani Monika. Zajęcia prowadzone w języku niemieckim, w przyjaznej atmosferze, elastyczne godziny co jest dużym plusem dla osób studiujących bądź pracujących. Teraz dzięki zajęciom z Panią Moniką będę kontynuować naukę w Niemczech,a najważniejsze jest to,że wiem, że nawet tutaj Pani Monika jest w stanie pomóc, dzięki prowadzonym lekcją online! Gorąco polecam :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2017

Szczerze polecam zajęcia u Pani Moniki niezależnie od Waszego poziomu. Pani Monika jest rzetelną, profesjonalną i bardzo uprzejmą nauczycielką z wyjatkowym podejsciem do ucznia. Oprócz wiedzy związanej z samym językiem i ogromnej ilości materiałów, dyposnuje też znaczącym doświadczeniem podróżniczym. Do tego zawsze jest na bieżaco z najnowszymi wydarzeniami na świecie, dzięki czemu zajęcia są angażujące a przez to rozwijające a nie oparte na mechaniczym uzupełnianiu kolejnych ćwiczeń. Polecam również filologom!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Są zindywidualizowane, dopasowane do potrzeb danej osoby, jest dużo ćwiczeń i materiałów oraz konwersacji. Zaczynam powoli posługiwać się niemieckim, co w nauce języka uważam za najważniejsze:)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Dzięki zajęciom z panią Moniką naprawdę podniósł się mój poziom języka niemieckiego. Zajęcia były ciekawe, prowadzone bardzo profesjonalnie w przyjemnej atmosferze, ze szczególnym naciskiem na umiejętności komunikacyjne. Możliwa była duża indywidualizacja zajęć w zależności od potrzeb uczącego się. Bardzo polecam tę nauczycielkę.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Doskonała nauczycielka czerpiąca przyjemność ze swej pracy. Spersonalizowany program zajęć, umiejętność prowadzenia konwersacji, czujność przy wychwytywaniu błędów oraz zapewnianie dużej ilości dodatkowych materiałów sprawiają, że postępy w nauce następują z zatrważającą szybkością:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2017

Wspaniała nauczycielka z bardzo indywidualnym podejściem do ucznia! Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze i są zawsze świetnie przygotowane. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto naprawdę chce się czegoś nauczyć!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Zajecia z Pania Monika oferuja przyjemny wysilek umyslowy, ktory motywuje do nauki niemieckiego poprzez zajecia prowadzone wylacznie w jezyku obcym i bardzo ciekawy dobor tematow.Pani Monika zawsze dobiera rozne materialy do rozmowy ktore dopasowuje do hobbies swoich studentow, posiada bardzo obszerny zasob slownictwa i sklania do poglebiania wiedzy.Ponadto jest elastyczna, konkretna i posiada wiele ksiazek i zroznicowane zrodla informacji i pomoce naukowe na roznych poziomach.Lekcje przebywaly w bardzo milej atmosferze, ktora z czasem stala sie nie tylko lekcja niemieckiego,a spotkaniem towarzyskim prowadzonym w jezyku niemieckim i dawka bardzo pozytywnej energii.Pani Monika jest pedagogiem takim,jakim powinirm byc kazdy nauczyciel- wymaga, chce przelac wiedze i swoim zywym zainteresowaniem jezykiem potrafi zarazic swoich podpiecznych.Zajecia na 6+!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Gorąco polecam zajęcia z Panią Moniką! Prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze, Pani Monika przekazuje nie tylko wiedzę podręcznikową ale też przydatne wyrażenia, używane w codziennych, potocznych rozmowach.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2016

Polecam zajęcia z Panią Moniką! Prowadzone w bardzo ciekawy sposób, dużo materiałów dostosowanych pod kątem umiejętności ucznia. Dodatkowo, Pani Monika prowadzi konwersacje z uczniem na przeróżne tematy co jest doskonałym sposobem na zaznajomienie się z nowym słownictwem oraz zwrotami. Gorąco polecam!:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Świetna nauczycielka z powołania, zawsze z energią i entuzjazmem podchodząca do lekcji. Czas upływa w bardzo miłej atmosferze, tematy lekcji zawsze dostosowane pod ucznia, serdecznie polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2016

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, ilość materiałów praktycznie nieograniczona, na zajęciach świetna atmosfera i ciekawe tematy. Naprawdę bardzo polecam!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Chodzę do Pani Moniki już prawie rok, aby odświeżyć na potrzeby zawodowe zakurzony po liceum niemiecki. Mam jak najlepsze zdanie: bardzo miła atmosfera, wysoki poziom, ciekawe i aktualne tematy, dostosowanie lekcji do ucznia :)
Polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Pani Monika jako nauczyciel LO świetnie zna formułę egzaminu DSD II oraz matury, co jest pomocne w przygotowaniach. Dzięki uczęszczaniu na zajęcia z nią zdałam DSD na C1. Część ustną, której najbardziej się wcześniej obawiałam zaliczyłam na maksymalną liczbę punktów, a wszystko dzięki konwersacjom, które otwierają na mówienie i poruszają różnorodne tematy. A to, że Pani Monika jest wymagająca to wielki plus, który później przynosi rezultaty w postaci satysfakcjonujących wyników.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Z Panią Moniką przygotowywałam się do egzaminu DSD II oraz do matury rozszerzonej z języka niemieckiego. Egzamin zdany na C1 a matura na ponad 90%! Lekcje prowadzone są w ciekawy sposób, Pani Monika jest wymagająca, ale na lekcjach poruszane są tematy nie tylko dotyczące nauki :) Serdecznie polecam, super atmosfera i gwarantowane wyniki (oczywiście przy systematycznej nauce :)).

avatar
natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Super nauczyciel z idealnym podejściem do uczniów!! Polecam z całego serca każdemu, kto chce podszkolić swój język niemiecki

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Bardzo polecam, świetna, bardzo kompetentna nauczycielka. Zajęcia zawsze były dobrze przygotowane i systematyczne, a przy tym w miłej atmosferze. Nauka na bardzo wysokim poziomie, zrobiłam ogromny postęp dzięki pani Monice i udało mi się bardzo wysoko zdać maturę rozszerzoną :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Bardzo polecam, niezwykle kompetentna nauczycielka i super osoba, z którą można porozmawiać nie tylko na szkolne tematy. :) Lekcje byly zawsze przygotowane, a atmosfera naprawdę dobra.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Do Pani Moniki uczęszczam już 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Lekcje odbywają się systematycznie i są na wysokim poziomie.
Polecam lekcje z Panią Moniką.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2015

Do Pani Moniki trafiłam przypadkiem-szukałam kogoś kto przygotuję mnie do matury rozszerzonej. Nie sądziłam, że z zajęć będą na tyle zadowolona, że nawet po napisaniu matury będę dalej na nie uczęszczać. Wpadłam na chwilę i zostałam na dłużej :). Pani Monika jest miłą i sympatyczną osobą oraz bardzo dobrym nauczycielem. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze dzięki czemu nauka niemieckiego przychodzi bardzo łatwo. Dzięki indywidualnemu podejściu Pani Moniki do ucznia, uczymy się tego czego naprawdę potrzebujemy. Myślę, że nie można lepiej trafić :) POLECAM!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Na półrocze z języka niemieckiego w trzeciej klasie wychodziła mi czwórka i nie czułem się na siłach myśląc o nadchodzącym egzaminie DSD I. Od początku drugiego półrocza zacząłem uczęszczać na lekcje Pani Moniki. Już po pierwszej godzinie nauki z Panią Moniką wiedziałem, że będzie warto chodzić na te korepetycje. Swoją znajomość języka niemieckiego przez krótki okres czasu bardzo podszkoliłem, dzięki czemu na koniec roku szkolnego na świadectwie widniała szóstka :). Ocena z języka nie była dla mnie tak ważna jak fakt, iż zdałem egzamin dsd na bardzo dobrym poziomie. Pani Monika ma idealne podejście do ucznia, a dodatkowo potrafi zmobilizować do nauki, o czym świadczą profity, które wcześniej wymieniłem. SERDECZNIE POLECAM

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Lekcje z Panią Moniką są naprawdę profesjonalnie przygotowane . Nigdy sie nie nudzimy . Korepetycje przebiegają w miłej , serdecznej atmosferze . Pani Monika potrafi zmotywować oraz zaciekawić ucznia językiem niemieckim .

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Miałam możliwość uczestnictwa w różnych kursach językowych oraz lekcjach prywatnych; ale to właśnie te z Panią Moniką przypadły mi najbardziej do gustu. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu pedagoga mimo, że nie należę do osób najpilniejszych, Pani Monika w bardzo miły i bezstresowy sposób potrafiła wszystko ode mnie wyegzekwować oraz zmotywować do dalszej pracy. Dzięki temu bez najmniejszego problemu zdałam egzamin standaryzowany na studiach. Lekcje odbywały się punktualnie w przesympatycznej atmosferze. Zawsze dostawałam nowe przydatne materiały które skutecznie walczyły z moimi ‘słabymi punktami’ lub rozwijały moje umiejętności. Po prostu lepiej nie mogłam trafić.;) Serdecznie wszystkim POLECAM!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Lekcje polecam jak najbardziej. Pani Monika jest przemiła, a do tego w przeciągu 6 miesięcy podniosła mój poziom tak, że mimo dopuszczającej na półrocze, na zakończenie mam dobry. Myślę, że to mówi samo za siebie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

Najmilsze zajęcia niemieckiego jakie miałam. Pani Monika jest niezwykle pogodną osobą, kompetentną i wymagającą, ale oczywiście bezstresowo. Uczyłam się niemieckiego w liceum i po dłuższej przerwie zaczęłam chodzić na zajęcia do Pani Moniki. W rok powtórzyłam wszystko z liceum i podniosłam swój poziom niemieckiego. Po powrocie z zagranicy na pewno do niej wracam! Bardzo polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2015

Dzięki lekcjom z Panią Moniką zdobyłem certyfikat DSD II na poziomie C1 oraz zakwalifikowałem sie do etapu wojewódzkiego olimpiady z języka niemieckiego. Zawdzięczam to wyłącznie lekcjom z Panią Moniką która w bardzo miły sposob potrafiła wszystko ode mnie wyegzekwować. Jeżeli szukacie dobrych i solidnych korepetycji, nie mogliście lepiej trafić, jestem wlasnie po maturze która nie sprawiła mi żadnego kłopotu. Polecam!!!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2015

Uczyłam się niemieckiego w liceum, później w szkole językowej, ale najbardziej przypadły mi do gustu indywidualne lekcje z Panią Moniką. Panuje na nich przyjemna, a czasem nawet zabawna atmosfera. Korzystam z książki poleconej przez Panią Monikę, ale także dla urozmaicenia z różnych materiałów które mi dostarcza, z niemieckich filmów, bajek i seriali. Pracujemy nad gramatyką, rozumieniem ze słuchu, a przede wszystkim nad płynną komunikacją, bo na tym mi najbardziej zależało. Kiedyś zastanawiałam się długo zanim cokolwiek powiedziałam po niemiecku, analizując w głowie całą gramatykę, a teraz po prostu mówię, mówię, mówię :) Oczywiście jeżeli zdarzają się jakieś pomyłki to Pani Monika mnie poprawia, tak żebym w przyszłości nie powtarzała błędów.
Bardzo cenię sobie zajęcia u Pani Moniki. Przez 1,5 roku nauki poczyniłam dzięki tym zajęciom duży postęp, zarówno w rozumieniu jak i mówieniu po niemiecku

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2015

Praca z p. Moniką to prawdziwa przyjemność. Zajęcia odbywają się punktualnie i przeprowadzane są w pełni profesjonalnie, a na każde spotkanie przygotowywane są nowe materiały dobrane pod ucznia. W przeciągu roku lekcjom zrobiłem duży postęp. Polecam każdemu kto naprawdę chce nauczyć się niemieckiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

P. Monika jest nauczycielką zdecydowanie godną polecenia - przyjazna i życzliwa, ale także wymagająca. Wychodzi naprzeciwko potrzebom swoim uczniom, i co najważniejsze postępy w nauce języka są na prawdę widoczne. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Lekcje profesjonalne, odbywające się regularnie a właśnie o to mi chodziło. Bardzo ciekawe materiały zachęcające do nauki, super atmosfera. POLECAM!=

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2014

Polecam bardzo gorąco lekcje z Panią Profesor. Zarówno teksty jak i słownictwo dostosowywane są do potrzeb ucznia. Wszystkie zagadnienia gramatyczne tłumaczone są na wielu różnorodnych przykładach. Dodatkowo zasób słownictwa z przeróżnych dziedzin jest imponujący. Ale najważniejsze że podejście do ucznia jest indywidualne ale lekcje nie są schematyczne.

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2014

U Pani Moniki uczę się od ponad roku i uważam, że zrobiłem dzięki tej współpracy ogromy postęp w nauce niemieckiego. Pani Monika umie wychwycić słabe punkty u ucznia i doszlifować je tak, by je opanował. Ponadto atmosfera zajęć jest bardzo przyjemna, a teksty i zadania są dostosowane do zainteresowań uczącego się. Gorąco polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Polecam jak najbardziej lekcje u p. Moniki! Nauczyła mnie dużo od samych podstaw w bardzo krótkim czasie. Wydaje mi się, że potrafi doskonale dopasować metodę nauczania indywidualnie do potrzeb ucznia. W moim przypadku działała na zasadzi skojarzeń, co bardzo szybko pomogło mi opanowac dużą część słownictwa. Poza tym przygotowuje sumiennie materiały na lekcje i dopasowuje tematy zajęć do aktualnych wydarzeń, odbiegając nieraz od programu z książki czy ćwiczeń, co prawia, że lekcje absolutnie nie są nudne. Dodatkowo jest osobą niezywkle sympatyczną, wesołą i otwartą, co sprawia, że nauka z p. Moniką to sama przyjemność!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2014

Lekcje u Pani Profesor zacząłem dawno w gimnazjum przygotowując się do DSD I , zdałem go całkiem nieźle, polubiłem niemiecki i poszedłem do LO z DSD II . Intensywnie chodziłem tez na dodatkowe lekcje, bo szkoła to szkoła a DSD II to trudny egzamin i potrzebne jest ukierunkowanie , zwrócenie uwagi na szczegóły przy HV, LV i przy najgorszej części SK. Pani Prof. pomogła mi przełamac barięre mówienia i tremę przy MK. Obecnie studiuje medycynę, specjalizację będę robił w Niemczech, na lekcjach robimy ciekawe artykuły z różnych dziedzin , też medycznej, lekcje są w bardzo przyjemnej atmosferze, bardzo ciekawe i zawsze znajduję dla nich czas. Polecam!

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2014

Z Pania Monika wspolpracowalem intensywnie przez okres 3 miesiecy. Przygotowywalem sie pracy w Austrii jako mgr pielegniarstwa. Dzieki lekcjom z Pania Monika moja dosc chaotyczna wiedza ulegla totalnej zmianie - zostala uporzadkowana, powtorzona i poszerzona zarowno ta czesc dotyczaca gramatyki j. niem jak i slownictwa ( potocznego i fachowego - medycznego ). Lekcje przebiegaly w milej atmosferze, p. Monika tez na moja prosbe przygotowywala zagadnienia potrzebne do mojej pracy, np. symulowane dialogi w szpitalu, nigdy nie spozniala sie na zajecia, pelna zaangazowania i bardzo komunikatywna i wymagajaca co bardzo motywuje. Podsumowujac bardzo polecam lekcje j. niem. z Pania Monika.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2014

Z Moniką współpracuję już od pięciu lat, ponieważ przygotowywała mnie do egzaminów z niemieckiego na studiach na poziomie A2 i następnie B2, które zdałam bardzo dobrze. Monika pomogła mi szybko nadrobić zaległości i podciągnąć się do wyższego poziomu. Wciąż kontynuuję naukę z Moniką i jestem, niezmiennie, bardzo zadowolona.

Bardzo polecam zajęcia z Moniką osobom chcącym nauczyć się niemieckiego od podstaw jak i tym, którzy chcą odświeżyć sobie znajomość tego, jakże potrzebnego, języka.

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2013

Z Panią Moniką mam przyjemność współpracować już od ponad roku i gwarantuje, iż jest jest osobą niezwykle kompetentną zarówno pod względem merytorycznym i co ważne także dydaktycznym. Bardzo angażuje się w opracowywanie materiałów i dostosowuje lekcje do indywidualnych potrzeb ucznia. Ponadto uważam, że pozytywny klimat panujący na zajęciach zmotywuje każdego do nauki i niezwykle szybko osiągnie zamierzony cel.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.