Monika Zygowska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdańsk (Chełm)

Monika Zygowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Monika Zygowska

O mnie

Witam serdecznie, jestem doktorem Chemii i magistrem Biotechnologii z ponad 8 letnim doświadczeniem w nauczaniu indywidualnym, jak również grupowym, zarówno w Polsce jak i za granicą. Udzielam korepetycji w każdym zakresie nauk chemicznych i biochemicznych oraz na każdym poziomie. Oferuję profesjonalne przygotowanie do egzaminów, testów, zajęć praktycznych, jak również opracowywanie prac zaliczeniowych. Biegle władam językiem angielskim i często bazuję na informacjach naukowych opublikowanych w czasopismach zagranicznych. Swoje kwalifikacje zdobywałam na uczelniach polskich i irlandzkich. Dodatkowo posiadam 4-letni staż pracy w przemyśle farmaceutycznym i medycznym.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2004 - 09.2009
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Biotechnologia
01.2010 - 04.2014
University College Cork
Doktor
Chemistry
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2014 - 01.2016
Glaxo Smithkline Beecham
01.2016 - 04.2018
Johnson & Johnson
05.2018 - aktualnie
Polpharma Biologics

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2020

Z czystym sumieniem bardzo polecam! Rzetelna pomoc i stały kontakt, na pewno przy najbliższej okazji ponownie skorzystam z pomocy Pani Moniki :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Panią Monikę poznałam, gdy rozpoczęłam swoje przygotowania do egzaminu z Biotechnologii Farmaceutycznej na poziomie uniwersyteckim (w języku angielskim). Język kursu, zakres materiału, czy poziom trudności nie stanowiły problemu dla p. Moniki. Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej, rzeczowej i bezstresowej atmosferze. Zdecydowanie polecam p. Monikę, bo sama bez wahania znów skorzystam z jej pomocy, gdy tylko będzie mi potrzebna.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Jestem zadowolona w 100%. Monika jest bardzo pomocną i rzetelną osobą, odpisuje bardzo szybko jest zawsze w stałym kontakcie. Korzystałam kilkukrotnie już z jej pomocy i nie zawiodłam się. Zawsze znajdzie rozwiązanie aby pomóc. Polecam z całego serca.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Istna skarbnica wiedzy i 100% profesjonalistka! Monika w bardzo przyjemnej atmosferze rzetelnie i skutecznie podchodzi do problematycznego zagadnienia :) Korzystałam z jej usług kilkukrotnie i nigdy mnie nie zawiodła. Polecam z całego serca!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Monika to wspaniały nauczyciel!!! Potrafi bardzo jasno, logicznie i bardzo skutecznie wytłumaczyć jeszcze przed tygodniem zawiłe dla mnie zagadnienia z genetyki. Ma bardzo praktyczne narzędzia do pracy i fajne schematy w pogotowiu. Dzięki zrozumieniu nie musiałam niczego wkuwać i zniknął kompletnie stres przed tego typu pytaniami na ustnym egzaminie.
Do tego znalazła dla mnie błyskawicznie czas, dzięki czemu spokojnie opracowałyśmy materiał i czułam, że mam jej wsparcie, jeśli czegoś jeszcze bym nie wiedziała. Zdecydowanie idzie na jakość, nie ilość. Z czystym sumieniem każdemu polecam!!! A Monice jeszcze raz bardzo dziękuję!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Bardzo rzetelna i pomocna osoba w przeróżnych sytuacjach. Posiada ogromna wiedzę, która potrafi się podzielić. Jest sympatyczna i kontaktowa. Bardzo polecam !!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Polecam!!
Monika bardzo mi pomogła w zrozumieniu mikrobiologii. Jest rzetelną, pomocną i kompetentną osobą. Na pewno będę korzystał z jej pomocy!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Bardzo pomocna i odpowiedzialna osoba. Wykonuje swoją pracę bardzo rzetelnie i stara się pomóc w 100 %. Monika bardzo szybko odpowiada na wiadomości, co umożliwia stały kontakt. W dodatku jest przemiłą osobą! Trzyma się terminów. Polecam z całego serca współpracę z Moniką!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Bardzo pomocna osoba, nawet poza umówionymi spotkaniami wyraziła chęć pomocy w zagadnieniach, zrozumiale przekazywane informacje, wytłumaczone krok po kroku od podstaw do końcowych obliczeń, w końcu wiem o co w tym wszystkim chodzi ;)
Polecam z całego serca!
Dziękuję za pomoc i za poświęcony swój czas

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Monika to kompetentna osoba z dużym zasobem słownictwa i ładnym, angielskim akcentem. Jest zaangażowana, pomocna (nawet poza lekcjami) oraz wyrozumiała i elastyczna jeśli chodzi o terminy spotkań. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Z Moniką pracowało mi się genialnie! Monika posiada dużą wiedzę i podchodzi do zajęć z dużym zaangażowaniem. Dodatkowo zajęcia online nie stanowią dla niej problemu (ja mieszkam w Warszawie a Monika w Gdańsku więc było to dla mnie idealne rozwiązanie). Polecam w 100%!!

avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Monika, nie dość, że jest przemiła to dodatkowo wypełnia swoją pracę w 100% z pełnym zaangażowaniem oraz dużą wiedzą.
Dziękuję za pomoc i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy miały okazję współpracować. :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Świetny kontakt i zaangażowanie. Wszystkie zagadnienia na studia zostały opracowane rzetelnie oraz szybko. Dziękuję bardzo za pomoc. Jestem zadowolona i polecam! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.