Tomasz Mniszak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Jarosław
Dębica
Brzozów
Ustrzyki Dolne
Tarnobrzeg
Rzeszów
Przemyśl
Krosno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 - 90 / 60 min

Tomasz Mniszak

Opis ogłoszenia

Oferuję dobre przygotowanie do egzaminów 8-klasisty i matury pod klucz, prowadzę również uczniów innych klas, którzy mają zaległości w szkole. Jeśli masz jakieś trudności ze zrozumieniem materiału, potrafię wytłumaczyć go w logiczny i prosty sposób. Jestem osobą cierpliwą i sumienną więc na każde zajęcia przygotowuję się wcześniej tak aby na zajęciach móc sprawnie przerobić materiał. Na zajęciach przerabiam zadania obliczeniowe, teoretyczne oraz doświadczenia. Do każdego podchodzę indywidualnie tak aby mógł zrozumieć wszystko w prosty sposób.

Kontakt: 699 714 431

Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.