Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Programowanie50 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Korepetycje z programowania w języku Java.
Posiadam 7-letnie doświadczenie(komercyjne) w pisaniu programów w języku Java w technologii J2EE/JEE. Posiadam bardzo dobrą wiedzę praktyczną w modelowaniu aplikacji, technologiach dostępnym na rynku oraz językach programowania m.in. HTML, JavaScript, SQL, CSS, UML, JSF, JSP&Serwlet, Spring, EJB, JPA. Jestem, także autorem lub współautorem aplikacji działających w średnich i dużych firmach.
Zapraszam na korepetycję w przygotowaniu się do egzaminów, pomocy przy projektach oraz doskonaleniu umiejętności posługiwania się językiem JAVA.

Pozdrawiam
Michał

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2014

Świetna pomoc przy projekcie z jsf. Pan Michał super tłumaczy zrozumiale i dokładnie. Do tego jest wstanie poświecić dodatkowy czas jeśli tego wymaga projekt.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2014

Bardzo ale to bardzo dobry nauczyciel godny polecenia. Miałem z panem Michałem dwa spotkania online przez przez około 4 godz. z UML. Powoli dokładnie tłumaczył nie śpieszył sie, sprawdził dokładnie każdy plik jaki przesłałem to co obiecał dosłać to dosłał zawsze dotrzymywał słowa. Ocena na 6

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.