Elżbieta Michalska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Konin
Koło
Września
Słupca
Przeźmierowo
Grodzisk Mazowiecki

Elżbieta Michalska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Elżbieta Michalska

O mnie

Jestem nauczycielką i uczę matematyki w jednej z poznańskich szkół. Posiadam wykształcenie pedagogiczne , jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi (liczne kursy i szkolenia), ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie (i tym którzy wyciągają się z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do konkursów).Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, liceum i technikum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych.

Korepetycję prowadzę zawsze osobiście u mnie lub online, co jest gwarancją jakości i stałego poziomu.Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolności przekazywania wiedzy (zapraszam do zapoznania się z opiniami moich uczniów, posiadam liczne referencje). Zajęcia odbywają się w przestronnym biurze u mnie w mieszkaniu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
04.2020 - 04.2020
UAM w Poznaniu
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2014

Świetne tłumaczenie. Znakomita korepetytorka.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2013

Profesjonalne korepetycje. Zaliczyłem maturę na 90%!!! Bardzo dziękuję...

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2011

Pani Elu, gdyby nie pani to Grzesiek nigdy by nie zdał matury, jestem szczęsliwa że trafiłam na tak wspaniałą nauczycielkę. Dziekuję!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.