Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Toruń
Faktura VAT

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magdalena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

Zajęcia są na bardzo wysokim poziomie i w bardzo dobrej atmosferze. Niezwykle sympatyczna nauczycielka. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2015

Bardzo kompetentna i sympatyczna osoba. Zajęcia prowadzi efektywnie i w miłej atmosferze. Potrafi nauczuć języka, a nie tylko przygotować do zdania egzaminu. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.