Michał Koziński

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Gliwice
Chorzów
Świętochłowice
Bytom
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam,
Jestem wiolonczelistą, absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach i chciałbym Państwu zaoferować lekcje gry na wiolonczeli i na fortepianie, ale także muzyki ogólnej (kształcenie słuchu, zasady muzyki, harmonia, literatura muzyczna).

Podchodzę indywidualnie do każdego mojego ucznia. Istotną dla mnie kwestią w tej dziedzinie jest psychologia człowieka. Zrozumienie jego potrzeb czy problemów, co daje większe i szybsze efekty w pracy poprzez wykorzystanie mojego doświadczenia w nauczaniu. Uczę dzieci jak i dorosłych. Cechuje mnie cierpliwość i rzetelność, co wpływa na szybkie i widoczne efekty w nauce. 

Ukończyłem studium pedagogiczne, co daję mi pełną możliwości nauczania. Uczestniczyłem w wielu międzynarodowych i ogólnopolskich kursach muzycznych z dziedziny gry na wiolonczeli, tj. Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa w Nysie, Kursy wiolonczelowy fundacji Pro Cello, Europa u bram czy Luslawski Youth Orchestra. Ukończyłem I i II stopień edukacji w Państwowej Szkole Muzycznej im. S. Moniuszki w Zabrzu oraz studia w Akademii Muzycznej w Katowicach.

Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt przez mój nr telefonu: +48 795 175 801 lub bezpośrednio przez portal.

Pozdrawiam!
Michał Koziński

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Licencjat
Instrumentalistyka/wiolonczela
Kursy i szkolenia
.
Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa w Nysie, Kursy Muzyczne Fundacji Pro Cello w Poznaniu i Szamotułach, Lutoslawski Youth Orchestra
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
10 września 2020

Pan Michał dobrze gra na instrumencie, jednak nie ma podejścia do uczniów, szczególnie, że widać że nie robi tego z pasji. Niestety nie mogę polecić.

Michał Koziński

Dzień dobry,
Przepraszam, ale kogo uczyłem w tym przypadku?

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2019

Świetne podejście dydaktyczne i umiejętność zafascynowania instrumentem. Zdecydowanie polecam!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.