Michał Koziński

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
 
Online
Katowice
Zabrze
Ruda Śląska
Gliwice
Chorzów
Świętochłowice
Bytom
Sosnowiec

Michał Koziński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3,5/52 opinie
Dla użytkownika Michał Koziński

O mnie

Jestem wiolonczelistą, studentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach i chciałbym Państwu zaoferować lekcje gry na wiolonczeli, ale również gry na fortepianie.Cechuje mnie cierpliwość i rzetelność, co wpływa na szybkie i widoczne efekty w nauce. Łatwo nawiązuję kontakt z najmłodszymi jak i dorosłymi.Mam duże doświadczenie w tym zawodzie, gdyż sam współpracowałem z najwybitniejszym profesorami w Europie, grałem z Lutoslawski Youth Orchestra, Filharmonią Zabrzańską, Śląską Orkiestrą Kameralną. Jestem laureatem konkursów na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Uczestniczyłem w wielu kursach i praktykach związanych z nauczaniem gry na wiolonczeli i fortepianie.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Licencjat
Instrumentalistyka/wiolonczela
Kursy i szkolenia
.
Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa w Nysie, Kursy Muzyczne Fundacji Pro Cello w Poznaniu i Szamotułach, Lutoslawski Youth Orchestra
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
10 września 2020

Pan Michał dobrze gra na instrumencie, jednak nie ma podejścia do uczniów, szczególnie, że widać że nie robi tego z pasji. Niestety nie mogę polecić.

Michał Koziński

Dzień dobry,
Przepraszam, ale kogo uczyłem w tym przypadku?

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2019

Świetne podejście dydaktyczne i umiejętność zafascynowania instrumentem. Zdecydowanie polecam!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.