Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Przeworsk (i okolice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski22 - 45 / 45 min

Magdalena

Opis ogłoszenia

Chcesz w końcu się nauczyć angielskiego?
Twoje dziecko ma problemy w nauce tego języka?

Trwają zapisy na kursy wakacyjne
Wakacje to dobry czas żeby nadrobić zaległości dzieci mają więcej czasu wolnego i mogą skoncentrować się na nauce języka.
Lekcje są przede wszystkim
Skuteczne:
W krótkim czasie można nadrobić zaległości.
Wygodne:
Nie musisz nigdzie wychodzić, marznąć, martwić się o dziecko czy zmoknie czy będzie wracało po zmroku lub sam zmęczony po pracy możesz uczyć się angielskiego w swoim domowym zaciszu. Wystarczy być w domu o umówionej godzinie.
Kontrolowane:
Prowadzona jest karta postępów w nauce.
Oferujemy:
Lekcje indywidualne
Lekcje grupowe:( maksymalnie 2 osoby o zbliżonym poziomie)
Przygotowanie do egzaminów tj. ósmoklasisty , maturalny. SOS przed egzaminami próbnymi. Zapraszamy dzieci , młodzież i dorosłych.
Zapewniamy
• dojazd do ucznia *
• Bezpłatne materiały na zajęcia
• „POMOC NAUCZYCIELSKĄ”- w trakcie całego tygodnia( nawet w niedzielę ) nie tylko na lekcji ale również wtedy gdy uczeń ma problem, za pomocą portalu społecznościowego bądź e-maila uczeń otrzyma pomoc.
• Kontakt „non– stop”, przez siedem dni tygodnia, o każdej porze można ustalić nowy termin, lub przełożyć zajęcia.
*bezpłatny dojazd, na ternie miasta Przeworsk, poza miastem doliczana jest stała opłata, 5 zł za każda lekcje do 7 km lub 10 zł do 15 km

Kursy maturalne, ósmoklasisty, zajęcia " only English’, konwersacje, multimedialne zajęcia dla najmłodszych czyli nauka przez zabawę. A to wszystko w Twoim zaciszu domowym.
Magister filologi angielskiej z KUL zaprasza na naprawdę skuteczne i legalne lekcje języka angielskiego!! W niedługim czasie można nadrobić zaległości. Aby uzyskać więcej informacji proszę kontaktować się przez e-maila m.k.englishmałpawpkropkapl

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.