Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek10 - 30 / 60 min

Kasia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/534 opinie

Opis ogłoszenia

Znajdź nas na Facebooku: Karton Studio

Zapraszamy na profesjonalny kurs rysunku odręcznego przygotowujący do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury, Architektury Wnętrz, Grafiki i ASP na uczelniach w Polsce oraz za granicą.

Oferujemy największą ilość godzin dostępną na białostockim rynku - aż do 10 godzin dziennie, codziennie

Przychodzisz kiedy chcesz i na ile chcesz - korzystasz z pracowni bez limitu i do woli.

Lekcje odbywają się od poniedziałku do soboty od 10:00 do 20:00

Studio otwarte jest przez cały dzień, dzięki czemu liczba godzin rysunku jest nieograniczona, a czas zajęć dopasowany do możliwości ucznia.

Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach . Z każdym pracujemy indywidualnie, dopasowując program do potrzeb i predyspozycji ucznia.

Zachęcamy do przeczytania opinii o nas na naszym fanpage’u - Karton Studio na Facebooku

Zapewniamy bardzo szeroką gamę pomocy i materiałów. Nasi kursanci mogą uczyć się dowolnie wybranych technik rysunkowych i malarskich (rysunek sztalugowy, kredki, pastele, cienkopis, akwarela, flamastry).

Poza przygotowaniem do egzaminów, w trakcie zajęć poruszamy tematy, z którymi uczniowie będą mieć styczność w toku studiów, a nacisk kładziemy nie tylko na sam rysunek ale także na wiedzę ułatwiającą start na pierwszym roku studiów.

Ponad to każdy z naszych uczniów może za darmo uczestniczyć w wykładach z historii sztuki , lekcjach projektowania makiet architektonicznych , zajęciach z tworzenia grafiki 2D przy użyciu tabletów multimedialnych firmy Wacom oraz warsztatach z obsługi drukarki 3D .

Od początku trwania korepetycji co roku na studia dostaje się KAŻDY nasz uczeń

Podczas nauki niczego nie narzucamy, zamiast tego kładziemy nacisk na odnalezienie w każdym z uczniów jego unikalnego stylu, opartego na indywidualnych predyspozycjach. Z każdym pracujemy indywidualnie , dostosowując program do potrzeb i możliwości kursanta. Każdy otrzymuje od nas odpowiednią ilość czasu i uwagi, niezbędną do tego, żeby z powodzeniem zdać egzamin.

Znamy oczekiwania wykładowców - zajęcia prowadzone są przez mgr inż. architektkę, absolwentkę Architektury Politechniki Białostockiej. Korekty udzielane są co kilka minut, a nauczyciel obecny jest na każde zawołanie, stale czuwając nad pracą kursantów.

Podczas nauki nie ograniczamy się do jednej techniki – próbujemy wszystkiego, zarażamy pasją!

Nasze studio urządzone została tak, aby stanowiło doskonałe tło dla wszelkich działań artystycznych, a wystrój pomieszczeń sprzyjał kreatywności ich użytkowników. Nasi uczniowie mają do dyspozycji prawie 100 m2 nowocześnie wyposażonej przestrzeni.

Do tego kawa i herbata bez limitu :)
nr telefonu: 881210738

wystawiamy faktury VAT

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:30
Wtorek10:00 - 18:30
Środa10:00 - 18:30
Czwartek10:00 - 18:30
Piątek10:00 - 18:30
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Kasia
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 2, lok.8
15-111 Białystok
NIP: 5423218795

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2017

Indywidualne podejście i świetna atmosfera na zajęciach. Dzięki Kasi wypracujesz swój własny, unikalny styl rysowania, nauczysz się kreatywnego i niebanalnego myślenia. Nie lecisz na schematycznych rysunkach, których każdy musi się wyuczyć, jak na innych kurach ;) rzetelnie też będzie wyłapywany i naprawiany każdy błąd. Bez problemu po kursie dostałam się na studia. Gorąco polecam!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Ja bardzo długo szukałam dobrego kursu rysunku i bardzo się ucieszyłam trafiając do Kasi - wcześniej byłam w innym miejscu i przeżywałam katorgę. Dopiero u Kasi odnalazłam piękno rysowania, dzięki jej zaangażowaniu, pasji i indywidualnemu podejściu. Z każdych zajęć wychodziłam z nowymi umiejętnościami i coraz większym zapałem - potrafi idealnie mobilizować do pracy! W studiu panuje zawsze twórcza atmosfera, materiały są dobierane profesjonalnie a prowadząca w przemiły sposób pomaga pokonać wszystkie trudności. POLECAM :) -mam porównanie, u Kasi naprawdę warto podjąć kurs, pod jej czujnym okiem można wspaniale rozwijać swoje talenty

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2017

TL;DR - najlepszy kurs rysunku w Białymstoku.
Dla lubiących czytać: Kasia ma bardzo trzeźwe podejście do rysowania i wyciągnie z Ciebie to, co najlepsze. Nie zrobi z Ciebie robota (jak u *kaszel* Kuby *kaszel*), ale nauczy rozumieć rysowanie tak, żebyś bez problemu zdał/a egzamin i rozwijał/a się w tym, co lubisz, a jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany/a, to pod jej czujnym okiem znajdziesz swoją drogę. Potrafi jak nikt zmotywować i otworzyć na nowe umiejętności, a przy okazji nie jest sztucznie miła i nie przemilczy, jeśli coś nie gra. Trzeba jednak pamiętać, że nie istnieje czarodziejska różdżka, która sprawi, że wiedza i umiejętności spłyną na Ciebie w boski sposób i nagle staniesz się oświeconym mędrcem - talent jako taki nie istnieje, wszystko zależy od chęci, pokory i pracy, jaką zdecydujesz się w to rysowanie włożyć. I tu Karton również nie ma sobie równych, bo możesz rysować codziennie do woli (jeśli Twoją wolą jest rysowanie do 10 godzin dziennie). Więc jeśli myślisz poważnie o rysowaniu i nie boisz się dużo pracować, to leć do Kartonu. I rysuj codziennie! I masz w sobie wszystko, czego trzeba, żeby rysować tak, jak chcesz! I nie przywiązuj się za bardzo do każdego rysunku, tylko naucz się je oceniać krytycznym okiem i z pokorą przyjmuj wskazówki! Ale też doceniaj siebie i swój wysiłek! Nie chciej na raz za dużo(wiem, co mówię)! I miej jakiś cel! I rób to tylko dla siebie, bo lajeczki i chwalenie się nie są w połowie tak wartościowe i ważne, jak sama podróż! Peace!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Kasia nauczyła mnie rysunku od podstaw, nigdy wcześniej nie rysowałem. Po krótkim i bardzo przyjemnym kursie zaliczyłem egzamin wstępny z rysunku i dostałem się na studia. Ogromnie polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Zajęcia u Kasi przebiegają w niesamowicie przyjaznej i luźnej atmosferze, dzięki jej zaangażowaniu w jak najlepsze przygotowanie do egzaminów, dostałam się na wymarzony kierunek ;> Nieograniczony czas zajęć, indywidualne podejście, gwarancja jakości. GORĄCO POLECAM! Lepszej nauczycielki, która daje z siebie 200% nie znajdziecie ;>

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Rysowałam wcześniej przez lata u innych nauczycieli, ale to zajęcia u Kasi nauczyły mnie najwięcej i to przez tylko 5 miesięcy. Świetna atmosfera, profesjonalne podejście, elastyczność w kwestii czasu i idealny dobór przerabianego materiału sprawiły, że na rysunek chodziłam z chęcią i zawsze byłam pewna tego, że zyskana na zajęciach wiedza przyda mi się w przyszłości. Z autopsji wiem, że dostanie się na architekturę z własnymi chęciami i przygotowaniem u Kasi jest pewne na 100%.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Polecam zajęcia u Kasi :) Dużą uwagę przykładała do konstrukcji, waloru oraz dała możliwość pobudzenia naszej wyobraźni, podsuwając różne inspirujące magazyny, książki. Przerobiłyśmy mnóstwo tematów, mimo, że chodziłam niecałe 3 miesiące. Myślę, że dobrze przygotowała mnie na studia, a do tego podczas zajęć jest świetna atmosfera :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2015

Dzięki Kasi nauczyłam się rysować. Doskonale tłumaczy! Jest niesamowitą, ciepłą i energiczną osobą/nauczycielką :) atmosfera na zajęciach wspaniała. Bardzo, a to bardzo polecam Kasię! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Kasia to świetna nauczycielka! jeden niecały rok szkolny, przygotowała mnie na egzaminy w 100%, a nigdy wcześniej nie rysowałam. Na egzaminach byłam w top10 i top5 :) Kasia nauczy KAŻDEGO ;) POLECAM!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Zajęcia u Kasi to była czysta przyjemność .. czas kursu byl dla mnie niewzwykly, a dzieki Kasi moglam spelnic swoje marzenie ! ;) przesympatyczna osoba, bardzo wyrozumiała i pełna energii . Atmosfera na zajęciach super .. nigdy nie było nudno ;) polecam bardzo ! ;)

avatar
agniesia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Wspaniale wspominam zajęcia u Kasi, dzięki niej jestem studentką architektury. Nigdzie nie znajdziecie tak cudownej nauczycielki, indywidualnego podejścia, przyjemnej atmosfery i dwolnego wyboru godzin.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Dzięki tym zajęciom odkryłem nową pasję! :-) Początkowo nie wiązałem większych nadziei z rysunkiem, po prostu chciałem spróbować czegoś nowego. Już po paru zajęciach niedowierzałem, ,,że ja potrafię tak rysować" ;-) Poprzez indywidualne podejście nauczycielki oraz swobodną atmosferę, umiejętności zdobywa się naprawdę szybko. Teraz jestem studentem grafiki i wiem, że rysować może absolutnie każdy. Szczerze polecam.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Kasi! Dzięki niej nauczyłam się rysować oraz poznałam wiele technik rysunku, a także dowiedziałam się wielu potrzebnych rzeczy na egzamin wstępny. Atmosfera na zajęciach fantastyczna . :) Polecam każdemu!!!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Bardzo polecam korepetycje u Kasi. Mistrzowski poziom pani korepetytorki sprawił, że w kilka miesięcy nauczyłem się kompozycji i rysunku. Aż chciałoby się wrócić. 10/10

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Wszystkim Polecam Rysunek u Kasi !!!! Klimacik jak w domu a opieka profesjonalna i rzetelna !!! !Kurs idealny dla każdego. Nawet takie bez talencie jak ja nauczyło się rysować :D

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Gorąco polecam kurs u Pani Kasi! Przygotuje ona każdego kto wybiera sie na studia, nawet jeśli nigdy wczesniej ktoś nie rysował, czego jestem przykładem :) Super domowa atmosfera, Kasia bardzo angażuje się w przygotowanie każdego swojego ucznia. Na zajęcia przychodzi sie z wielką ochota i uśmiechem, a wychodzi z nowa nabyta i dużą wiedzą! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Zanim zaczęłam uczęszczać na zajęcia do Kasi, miałam dość duże zaległości i wcale nie potrafiłam ładnie rysować. Postępy zaczęły się już od pierwszych zajęć! Kasia jest cierpliwą i bardzo profesjonalną korepetytorką, a przede wszystkim ciepłą i sympatyczną osóbką :) Zajęcia u niej to czysta przyjemność! Kasia nie tylko potrafi nauczyć przydatnych technik rysunku, ale również motywuje do dalszej pracy. A Ty z rysunku na rysunek chcesz rysować więcej i więcej :) Dzięki Kasi dostałam się na wymarzony kierunek. Polecam wszystkim!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Pani Kasia jest niemal jak starsza mega super siostra! Zapisujcie się póki możecie, ręke dam uciąć [a jednak na architekturze przydatna, wiem co mówię!], że nie będziecie żałować!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Jestem bardzo zadowolona z pani Kasi:) Dzięki niej spełniam swoje marzenie z dzieciństwa :D Kasia nie tylko uczy doskonale rysunku, ale też potrafi zmotywować do dalszej pracy!Kurs idealny dla każdego. Kasia jest bardzo zaangażowane w naukę każdej osoby, która przyjdzie do niej na korepetycję ;) Gdy był egzaminy ona denerwowała się razem z nami, trzymała kciuki za każdego:) Dodam jeszcze, że dzięki jej rysunkowi dostałam się na trzy kierunki (grafika, urbanistyka i wnętrza) , niestety mogłam wybrać tylko jeden.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

Jesli ktos powaznie myśle o studiach architektury to Kasia jest strzałem w 10tke! Bardzo wyluzowana atmosfera, Kasia podchodzi do każdego indywidualnie! Przy wielu godzinach spędzonych na rysunku z pomocą Kasi jestem pewny, ze każdy jest w stanie dostać sie na swój wymarzony kierunek!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2014

Kasia nauczy najlepiej! ;) Bardzo miło wspominam pracowite godziny spędzone na nauce rysunku u Kasi! Polecam polecam bardzo polecam! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2014

Wspaniała nauczycielka pod każdym względem. Solidny kurs, w pełni przygotowujący do egzaminów na studia a także do samych studiów. Atmosfera panująca na zajęciach - rodzinnie. Polecam!

avatar
Nyu
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2014

Kasia jest ciepłą i cierpliwą nauczycielką. Nauczy Cię technik rysunku przydatnych na egzaminie wstępnym na artystyczno-techniczne kierunki studiów takie jak: grafika, architektura wnętrz, czy architektura i urbanistyka. Poza talentem do przekazywania wiedzy, Kasia posiada wiele innych umiejętności - robi pyszną herbatkę, piecze ciasta i wyśmienicie gotuje :D
Gorąco polecam!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2014

Polecam wszystkich naukę rysunku u Kasi:) Jest młodą, energiczną i do tego ( bardzo ważne w tym zawodzie) cierpliwą nauczycielką. Atmosfera podczas zajęć luźna, można powiedzieć- domowa! Gorąco polecam i pozdrawiam wszystkich młodych artystów :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2013

Na zajęciach z rysunku u Kasi nauczyłam się wiele. Były one prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Do Kasi przychodziłam zawsze z wielką chęcią, ponieważ to cierpliwa, miła i bardzo wyrozumiała nauczycielka, którą o wszystko mogłam zapytać. Dzięki niej rysowanie sprawia wielką przyjemność. Naukę rysunku u Kasi polecam wszystkim, ponieważ jest ona najlepiej wykwalifikowanym nauczycielem jakiego znam. :)

avatar
Agatka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2013

Zanim zaczęłam chodzić do Kasi na zajęcia, nie potrafiłam zniewalająco rysować. Dzięki niej nauczyłam się bardzo wiele, gdzyż zajęcia są prowadzone w systemie praktycznie indywidulanym. Kasia każdemu, ze swoich uczniów, poświęca tyle samo uwagi, wyjaśnia niejasności a także motywuje do działania. Kolejnym plusem jest to, ze nauka przebiega w nie drętwy sposób, dzięki czemu z wielką chęcią przychodziłam na kolejne zajęcia. W 100% polecam każdemu naukę w Kasi;)

avatar
Diana W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2012

nie oceniam ją jako bardzo dobrą nauczycielkę. tylko jako CELUJĄCĄ, WZOROWĄ, WSPANIAŁĄ! Potrafi nauczyć każdego(czego jestem dowodem). Miła atmosfera, dobre relacje z korepetytorką Kasią, bez stresowe podejście do tematu i nauka rysowania w takim stanie rzeczy jest najlepszą drogą do dostania się na uczelnie. Po wielu kursach rysunku ludzie już mają dość- przez co odchodzą od tego czego się nauczyli i nie rozwijają się w tym kierunku. PO TYM KURSIE BĘDZIE WAM MAŁO! BĘDZIECIE CHCIELI ĆWICZYĆ I ZROBIĆ Z SIEBIE MAŁYCH ARTYSTÓW. poza tym u Kasi jest zajebista kawa :D dziękuje za przeczytanie moich wypocin. pzdr!

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2012

Kasia jest przede wszystkim osobą cierpliwą i wyrozumiała. Pokazała mi w bardzo krótkim czasie przydatne techniki rysowania. Przy okazji jest dziewczyną bardzo kreatywną. Nigdy nie można narzekać na nudę. Myślę, że jest też bynajmniej w moim przypadku autorytetem :) Co by mnie pisać to złego słowa na nia powiedzieć nie można :P Naprawde Polecam!!!!!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Nie można trafić lepiej! Kasia to cierpliwa, profesjonalna, zdolna i bardzo charyzmatyczna nauczycielka. Dzięki niej poznałam wiele technik rysunku, dowiedziałam się masy potrzebnych na egzamin rzeczy, ale przede wszystkim naprawdę pokochałam rysowanie! Gorąco polecam wszystkim!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2012

Polecam gorąco, pod względem profesjonalizmu jak i indywidualnego podejścia do ucznia! Lepiej nie mogłam trafić! Cierpliwa, sympatyczna, wykwalifikowana i wymagająca osoba, z pomocą której w szybki i przyjemny sposób poznałam tajniki rysunku.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2012

Gdyby nie Kasia, pewnie nie studiowałabym teraz architektury wnętrz.
W miesiąc nauczyła mnie tego, czego inni uczą się latami.
Ciężko o lepszego nauczyciela rysunku, polecam komu mogę!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2012

Serdecznie polecam panią Kasię! Jest utalentowana i rzetelna. W przyjemny sposób zgłębicie przy niej tajniki sztuki rysunku zarówno artystycznego, jak i technicznego.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2012

Zarówno profesjonalizm jak i wspaniałe podejście do ucznia. Polecam w stu procentach !

avatar
Katarzyna Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2012

Polecam nauczycielkę. Pani Kasia jest dobrze wykwalifikowaną osobą, z która nauka to sama przyjemność

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.