Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 60 min

Marlena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Drodzy maturzyści,

Zapraszam wszystkich chętnych przygotowujących się na medyczne kierunki studiów i nie tylko!

[*Zapisy na kurs maturalny 2020/2021 już otwarte :)
*]

Oferuję profesjonalne, praktyczne i efektywne przygotowanie do matury z biologii (poziom podstawowy i rozszerzony) – lekcje indywidualne prowadzone w oparciu o własne materiały.  Zajęcia odbywają się online lub stacjonrnie.

Każdy uczeń otrzymuje własne karty pracy ułatwiające usystematyzowanie przyswojonego materiału. Umiejętnie zaprojektowany system powtórek umożliwi Ci bezstresowe zapamietanie dużej ilości materiału.

W trakcie zajęć nie tylko uporządkujesz i utrwalisz wiadomości z materiału obowiązującego na maturze, ale również przećwiczysz umiejętności sprawdzane na egzaminie. Poznasz efektywne sposoby rozwiązywania zadań maturalnych.

Zapewniam liczne porcje zadań i  arkuszy maturalnych zgodnych z programem nauczania w danym roku. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze nastawionej przede wszystkim na indywidualne oczekiwania ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister
Biologia i Biotechnologia
09.2006 - 06.2010
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN
Doktor
neurobiologia
Kursy i szkolenia
04.2018
Szkolenie z metodyki nauczania
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi, kierunek lekarski
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Serdecznie polecam, bardzo miła i rzetelna Pani Doktor, objaśniła mi dużo szczegółów histologicznych.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2020

Pani Marlena, przygotowuje bardzo dużo różnych materiałów i kserówek oraz indywidualnie podchodzi do ucznia. Zajęcie prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze. Jest zupełnie inaczej niż w szkole, przede wszystkim bardziej efektywnie. Bardzo polecam korepetycje u Pani Marleny :)

Marlena

Natalio, dziękuję Ci za opinię. Czekam z niecierpliwością na twoje wyniki z egzaminu maturalnego!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2020

Gdy szukałem korepetytora moim głównym celem było przygotowanie do matury. Pani Marlena spełniła moje oczekiwania w 100%
Pani zawsze była bardzo dobrze przygotowana i świetnie potrafiła przekazać mi wiedzę tak abym mógł ją zrozumieć i zapamiętać.
Na lekcji czekała mnie duża ilość kart pracy przygotowanych przez Panią Marlenę które uzupełniały moją wiedzę. Dodatkowo dostawałem wiele prac domowych.
Lekcja z Panią Marleną przebiega w bardzo sympatycznej atmosferze i mogę polecić Panią każdemu kto potrzebuje pomocy w przygotowaniu na jakikolwiek egzamin.

Marlena

Jakubie, bardzo się cieszę że mogłam Ci pomóc w przygotowaniach do tegorocznej matury i że moje wskazówki i lekcje okazały się dla Ciebie przydatne. Życzę Ci wielu sukcesów zawodowych i dostania się na upragniony kierunek studiów. Pozdrawiam serdecznie

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Pani Marlena bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich podopiecznych, poziom lekcji jest na bardzo wysokim poziomie :) Polecam i pozdrawiam Panią Marlenę :)

Marlena

Dziękuję serdecznie za opinię. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, abyś zrealizował to co zaplanowałeś i dostał się na swój wymarzony kierunek studiów!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Pani Marlena była dobrze przygotowana do zajęć. Materiały przez nią opracowane są przswajalne, łatwe do zrozumienia. Na lekcjach panuje miła atmosfera. Polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć!

Marlena

Bardzo dziękuje za opinię. Cieszę się, że udało Ci się uzyskać tak wysoki wynik na maturze. Dziękuję za konstruktywne wskazówki, które pozwoliły udoskonalić prowadzone zajęcia. Życzę ci Elizo wielu sukcesów zawodowych i wytrwałości w realizacji celów. Pozdrawiam serdecznie

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Pani Doktor przekazuje trudny materiał w prosty sposób. Jest osobą cierpliwą ale i wymagającą. Doskonale przygotowuje do opanowania konkretnego materiału. Polecam serdecznie !

Marlena

Elżbieto, dziękuję za opinię. Twoja determinacja i wytrwałość w nauce i rozwiązywaniu zadań maturalnych zaowocowały dobrym wynikiem na maturze. Cieszę się, że wybrałaś studia medyczne. Życzę Ci wielu sukcesów. Pozdrawiam ciepło.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Gorąco polecam Panią Marlenę.Przemiła osoba, sposób nauczania bardzo ciekawy, duża wiedza, materiał nareszcie przedstawiony w sposób uporządkowany.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.