Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi, I am Mitch from  California, USA. I am a native speaker of the English language. My educational and professional background is in banking and economics. I also specialize in business English, and other specialist areas. If you would like to improve your ‘spoken language’ feel free to contact my assistant at 884269277. FIRST HALF AN HOUR FREE! 
There is the possibility of co-financing lessons from the European Union fund, assistance in obtaining 50 to 80% co-financing, contact where you can get help with the application for co-financing: Kinga Morawska, 512-499-900
I offer conversations and English lessons that will help you improve your business language skills and prepare you for work related and social conversations with English speaking coworkers, clients and friends. I can help students feel confident using English, communicate well in many different situations, prepare for job interviews, prepare for work conferences and presentations.

My goal is to make you feel comfortable speaking freely at work, vacations and any other situations where English is needed. I can help students feel confident using English, communicate well in many different situations, prepare for job interviews, prepare for work conferences and presentations. I offer conversations and English lessons that will help you improve your business language skills and prepare you for work related and social conversations with English speaking coworkers, clients and friends.

Cześć, jestem Mitch z Kalifornii, USA. Jestem native speakerem języka angielskiego. Moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe związane jest z bankowością i ekonomią. Specjalizuję się również w angielskim biznesowym i innych specjalistycznych dziedzinach. Jeśli chcesz poprawić swój język mówiony, skontaktuj się z moja asystentka pod numerem 884269277.  PIERWSZE POL GODZINY GRATIS! Istnieje mozliwosc dofinansowania lekcji z funduszu Unii Europejskiej, pomoc w uzyskaniu dofinansowania 50 do 80 %, kontakt gdzie mozna dostac pomoc z aplikacja na dofinansowanie: Kinga Morawska, 512-499-900

Oferuję rozmowy i lekcje języka angielskiego, które pomogą Ci poprawić umiejętności językowe w biznesie i przygotować się do rozmów związanych z pracą i rozmowami towarzyskimi z anglojęzycznymi współpracownikami, klientami i przyjaciółmi. Mogę pomóc uczniom czuć się pewnie używając angielskiego, dobrze się komunikować w różnych sytuacjach, przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych, przygotować się do konferencji roboczych i prezentacji.

Moim celem jest, abyś czuł się swobodnie swobodnie rozmawiając w pracy, na wakacjach i w innych sytuacjach, w których potrzebny jest angielski.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 21:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.1990 - 05.1994
San Diego State University
Licencjat
Ekonomia
Kursy i szkolenia
01.1992
Mortgage Professional license
Doświadczenie
01.2014 - 05.2018
Union Bank

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Świetny kontakt z lektorem, duża dawka humoru i pozytywnej energii. Polecam głównie dla osób, które chcą ćwiczyć komunikację, zamiast poznawać reguły gramatyczne.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.