Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Online
Gdańsk
Gdynia
Malbork
Sopot
Elbląg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański59 - 64 / 60 min

Laura

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nazywam się Laura, pochodzę z Hiszpanii. Uczyłam w Hiszpanii, Danii i Wielkiej Brytanii, głównie uczniów w wieku 2-18 i zawsze lekcje ze mną przynosiły efekty. Uwielbiam pracować z dziećmi, pomagać im zdobywać lepsze stopnie i rozumieć język. Pomagam także dorosłym nabrać pewności siebie w mówieniu, którzy chcą podróżować po krajach hiszpańskojęzycznych lub móc czytać książki i oglądać seriale po hiszpańsku. Ze mną szybko zrozumiesz gramatykę, opanujesz wymowę i będziesz swobodnie się wypowiadać .

Poprowadzę Cię przez proces nauki, wspierając na każdym kroku tak, żeby nauka była przyjemna, angażująca i motywująca. Każdy uczeń jest inny, dlatego moje metody nauczania i materiały zależą od Twojego poziomu i celów. Wszystkie zajęcia będą w pełni dopasowane do Ciebie, dzięki czemu szybko osiągniesz rezultaty.

Nie czekaj, umów się ze mną na DARMOWĄ lekcję próbną już dziś :) Normalne lekcje kosztują już od 59 zł za godzinę!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 07.2020
University of Oviedo
Licencjat
Psychology
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - 07.2019
Varelastudy
03.2019 - 05.2019
Delfinhuset Kindergarten

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.