Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Świnoujście
Język angielski30 - 35 / 60 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego w zakresie podstawowym i średnio-zaawansowanym. Oferuję naukę podstaw dzieciom w wieku przedszkolnym i dorosłym chcącym nauczyć się języka, a także opanowanie materiału szkolnego dzieciom w wieku gimnazjalnym oraz uczęszczającym do szkoły podstawowej.

Dwukrotnie pracowałam w Anglii przez okres wakacyjny, gdzie oszlifowałam język którego wiele lat uczyłam się prywatnie w szkołach językowych. Po tym doświadczeniu udzielałam korepetycji dorosłym, dzieciom i młodzieży. Jako mama dwójki dzieci chętnie nauczę podstaw małe dzieci poprzez zabawę. Jestem osobą rzetelną, zawsze przygotowuję się do zajęć. Dysponuję dużą liczbą materiałów. Posiadam spory zbiór lektur w języku angielskim, który chętnie udostępnię uczniom.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Szczerze polecam Panią Justynę, która od podstaw, przez trzy pierwsze lata szkoły podstawowej uczyła języka angielskiego moją córkę. Przez cały ten okres nie było lekcji na którą Pani Justyna dotarłaby nieprzygotowana - wręcz przeciwnie. To nauczyciel, którego cechuje duże zaangażowanie, który tryska pomysłami, dba by lekcje były ciekawe, różnorodne, by zachęcały do nauki, a uczeń odnosił sukcesy. Ponadto Pani Justyna dysponuje mnóstwem pomocy dydaktycznych (książeczki, gry, zabawki), co w przypadku nauczania małego dziecka jest dużym atutem.
Muszę nadmienić jeszcze, że Pani Justyna nie dość, że jest kompetentnym, obowiązkowym i zawsze przygotowanym nauczycielem, to jest jednocześnie bardzo ciepłą, serdeczną i zawsze uśmiechniętą osobą, co sprawia, że staje się nie tylko przyjacielem ucznia ale i domu.

Takiego nauczyciela ze świecą szukać!!!

avatar
Kami
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2016

Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę J.angielskiego u Pani Justyny. Pani Justyna wyróżnia się sposobem tłumaczenia jak i sposobem prowadzenia zajęć, bardzo przyjazna osoba, lecz wymagająca. Nie trzeba było długo czekać na efekty, już po miesiącu zacząłem zaliczać sprawdziany, i uzyskiwać coraz to lepsze wyniki w nauce. Nabrałem większej pewności i swobody w mówieniu a niechęć do tego przedmiotu sprawiła, że zacząłem go traktować bardzo poważnie. Z czystym sumieniem polecam Panią Justynę, dzięki Pani nauka stała się przyjemnością. :)

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Szczerze polecam Panią Justynę, która uczyła mojego syna (uczeń technikum, dyslektyk - oporny na przyswajanie języków). Ma bardzo dobre podejście do ucznia i gwarantuje bezstresową atmosferę. Mój syn bardzo ją polubił. Dzięki niej j. angielski przestał być straszny. Świetna atmosfera, bardzo dobre sposoby nauczania, duża chęć pomocy. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.