Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań

Wojciech

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2,5/53 opinie
Dla użytkownika Wojciech

O mnie

Witam wszystkich

Nazywam się Wojciech Moś i jestem nauczycielem języka angielskiego z dużym doświadczeniem. Od lat interesuje mnie nie tylko język angielski, ale także kultura krajów anglojęzycznych. Jestem bezpośrednim, uważnym nauczycielem, który pomoże Ci w skupieniu i miłej atmosferze otworzyc sie na naukę języka.

Jak ojciec 7-latka mam także dobre podejście do najmłdoszych uczniów.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w nauce języka!

Wojciech Moś

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 lipca 2022

Niepoważny facet. Byłam dwa razy na lekcjach. Obiecał, że wyśle materiały i cisza. Przekładał lekcje, nie odbierał kiedy przyszłam i stałam pod jego kamienicą czekając na zajęcia na które byliśmy umówieni. Brak słów

avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 listopada 2020

Umówiłem się z tym Panem na 16 i nie był na Skype a kilka godzin wcześniej potwierdził że będzie na lekcji. Nie polecam komukolwiek takiego niepoważnego nauczyciela

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2016

Serdecznie polecam wszystkim współpracę z Panem Wojtkiem. Lekcje są bardzo ciekawe,urozmaicone. Szeroka gama pomocy naukowych. Fajna,spokojna atmosfera. Pan Wojtek nie patrzy na zegarek, lekcje trwają dłużej niż wyznaczony czas jeśli jesteś w trakcie rozwiązywania. Indywidualne podejście do ucznia,prowadzenie notatek o postępach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.