Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Poznań

O mnie

Jestem studentem studiów magisterskich na Politechnice Poznańskiej na kierunku Automatyki i robotyki. Tytuł inżyniera uzyskałem w 2020r. w tej samej dziedzinie. Interesuje się głównie tematyką związaną z IoT, w tym tematami inteligentnych domów, a także programowaniem, fizyką, kulinarią oraz fotografią. Cały czas stawiam na samorozwój, m. in. biorąc udział w różnego rodzaju kursach.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2020 - 02.2020
Politechnika Poznańska
Inżynier
Automatyka i robotyka
Kursy i szkolenia
05.2017
Certyfikat Soft Skills z języka angielskiego „Socializing and Small Talk”
05.2017
Certyfikat Soft Skills z języka angielskiego „Negotiations”
05.2018
Certyfikat Soft Skills z języka angielskiego „English in practice: how to resolve conflict, be assertive, give and receive feedback”
11.2019
The Web Developer Bootcamp
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.