Judyta Marcinkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii romańskiej z przygotowaniem pedagogicznym i absolwentką języka francuskiego, programu tłumaczeniowego. Przez cały okres studiów regularnie wyjeżdżałam do Francji, do pracy, w charakterze sprzedawcy, a ostatni rok spędziłam w Paryżu, w ramach programu Erasmus. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu jako lektor szkoły językowej, a od 3 lat jestem konsultantem dla frankofońskich klientów biznesowych. Język francuski to przede wszystkim moja pasja, którą pragnę się dzielić, dlatego zapraszam wszystkich zainteresowanych zarówno na konwersacje, jak i (nie)standardowe lekcje. Ze mną nauczysz się mówić jak native speaker: tłumaczę zagadnienia gramatyczne pragmatycznie, zwracam szczególną uwagę na poprawną wymowę i rzeczywiste użycie języka (słownictwo potoczne). Dla chętnych, dodatkowe spotkania online z paryżaninem. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2011 - 06.2014
Uniwersytet Śląski
Licencjat
JĘZYK FRANCUSKI, PROGRAM TŁUMACZENIOWY
09.2014 - 09.2016
Uniwersytet Śląski
FILOLOGIA ROMAŃSKA
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.