Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Rzeszów
Olsztyn
Toruń
Opole
Zielona Góra
Gorzów Wielkopolski
Piaseczno
Pruszcz Gdański
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 65 / 60 min

English me

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/520 opinii

Opis ogłoszenia

Zajęcia z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Profesjonalnie i rzetelnie.Miła atmosfera, szybkie efekty i materiały.

Nasi uczniowie nie tylko zdają nową maturę z języka angielskiego bardzo dobrze, ale również egzaminy na uczelnie i certyfikaty a także radzą sobie w życiu codziennym w Wielkiej Brytanii oraz bez problemu rozmawiają po angielsku z zagranicznymi znajomymi.

Oferujemy Państwu:

 • rzetelne i solidne przygotowanie do Matury – ustnej i pisemnej, podstawowej i rozszerzonej;
 • kompetentne przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty;
 • profesjonalne przygotowanie do egzaminów Cambridge – FCE i CAE;
 • indywidualne podejście do każdego ucznia w zależności od jego potrzeb;
 • przygotowanie do pracy za granicą, codzienne, przydatne zwroty do prowadzenia konwersacji, porozumiewania się;
 • naukę słownictwa specjalistycznego (angielski prawniczy, angielski medyczny, angielski dla inżynierów itp.)
 • przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych po angielsku w różnych profesjach i dziedzinach;
 • naukę dla osób z trudnościami językowymi;
 • specjalny program nauczania dla najmłodszych;
 • zajęcia biznesowe w firmie;
 • zajęcia w przedszkolach - posiadamy własny, autorski program opracowany przez naszego metodyka; 
 • ogromną ilość materiałów, w tym także autorskie, dobrane indywidualnie według potrzeb, preferencji oraz zainteresowań ucznia;
 • pomoc w pracach domowych, w pisaniu angielskiego CV, listów motywacyjnych.

Poznaj bliżej kilku z naszych lektorów:

Antoni - uśmiechnięty, a zarazem konkretny i wymagający. Uczy głównie osoby dorosłe. Business English to jego pasja. Prowadzi kursy dla firm na różnych poziomach - od A1 do C2. Prywatnie uwielbia jeździć na nartach i wspinać się po górach.

Agnieszka  - jej pasją jest język angielski. Zawsze chętna do pomocy. Przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty, matury podstawowej i rozszerzonej, FCE i CAE. Prowadziła kursy grupowe. Uwielbia koty, fascynuje się Meksykiem. Uczy się języka hiszpańskiego.

Ania - ma mnóstwo pomysłów i energii, by je realizować. Uczy zarówno dzieci i młodzież, jak również dorosłych. Bardzo dobrze zna się na angielskim w ekonomii, finansach i rachunkowości. Uwielbia Włochy i zna język włoski.

Paulina  - zawsze uśmiechnięta, pełna energii. Bardzo lubi uczyć dzieci, które ją uwielbiają i wręcz nie chcą, aby lekcja się kończyła.

Maciek  - bardzo sympatyczny, ale jednocześnie wymagający. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzi kursy business English dla firm. Przygotowuje do matury oraz certyfikatów Cambridge. Oprócz angielskiego zna także język chorwacki. Jego wielką pasją są Bałkany.
Materiały naukowe wliczone są w cenę.
Dojeżdżamy do uczniów. 
Zajęcia mogą odbywać się zarówno indywidualnie jak i w grupach kilkuosobowych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA ZAJĘCIA!
tel.: 883 499 612 (Agnieszka chętnie udzieli wszystkich informacji i po zapoznaniu się z państwa oczekiwaniami skieruje do odpowiedniego lektora)

Dostępność

Poniedziałek06:30 - 22:00
Wtorek06:30 - 22:00
Środa06:30 - 22:00
Czwartek06:30 - 22:00
Piątek06:30 - 22:00
Sobota06:30 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

English me
Szczytnicka 32/34/12
50-382 Wrocław
NIP: 8952193298

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2007 - aktualnie
Szkoła Językowa English me

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Polecam bardzo korepetycje z Panią Agnieszką. Na zajęciach zawsze wprowadzała przyjemną i bezstresową atmosferę sprzyjającą mi w nauce do tegorocznej matury. Pozytywnie nastawiona do swojej pracy, otwarta na ludzi. Pani Angieszka to osoba z wysokim wykształceniem i jeszcze większym doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. Nigdy nie było problemu z przełożeniem zajęć czy dogadaniem się w sprawie omawianego materiału na zajęciach. Bardzo dobrze tłumaczy nawet jeśli musi robić to kilka razy. A na sam początek na pewno przywita Cię szerokim uśmiechem i pyszną herbatką :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pani Agnieszka jest niezwykłym typem nauczyciela z indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Prowadzi bardzo ciekawe zajęcia, na których zawsze towarzyszy jej uśmiech na twarzy! Lekcje są bezstresowe, nie ma przymusu robienia prac domowych, ale za to ogrom pracy trzeba włożyć od siebie na zajęciach! :) W tym roku przygotowywałam się z Panią Agnieszką do matury z rozszerzenia i mam pewność, że dzięki tym korepetycją uzyskam z niej wysoki wynik!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Pani Agnieszka prowadzi bardzo ciekawe lekcje, zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć i potrafi przygotować do egzaminu z języka angielskiego na różnych poziomach- matury (podstawa, rozszerzenie), FCE, CAE. Dobrze zna zagadnienia i typy zadań występujące na tych egzmainach. Ćwiczy na lekcjach wszytskie umiejętności z uczniem- pisanie, czytanie, słuchanie i 'use of english'. Ma świetny kontakt z uczniem. Nie ma problemu z przekładniem zajęć, umówieniem się na dodatkowe godziny. Pani Agnieszka to wyrozumiała, cierpliwa, miła i bardzo wesoła osoba. Bardzo dobrze się współpracowało przez 2 lata.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Pani Agnieszka uczy moje dwie córki od roku i jesteśmy bardzo zadowoleni z prowadzonych przez nią lekcji. Zawsze punktualna, uśmiechnięta, dobrze przygotowana. Córki bardzo lubią lekcje z panią Agnieszką i już się nie mogą ich doczekać. Polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Agnieszką. Oceny z angielskiego poprawione, otworzyłam się na mówienie, już się nie stresuje gdy muszę coś powiedzieć:) Atmosfera na zajęciach jest bardzo fajna, pani Agnieszka to bardzo sympatyczna osoba, wyrozumiała, cierpliwa, ale też wymagająca. Z czystym sercem mogę polecić każdemu kto chce się nauczyć języka angielskiego:)

avatar
Mama Moniki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Polecam wszystkim Panią Agnieszkę jako nauczycielkę języka angielskiego. To już czwarty korepetytor mojej córki, ale pierwszy którego tak polubiła i chętnie uczestniczyła w lekcji. Bardzo szybko "załapała" o co chodzi w języku angielskim, czego dowodem były 5- tki które zaczęła dostawać z tego przedmiotu. Pomimo problemów z dysortografią i dysleksją, córka bardzo dobrze zdała egzamin gimnazjalny i dostała się do wymarzonego liceum. W przyszłym roku będziemy dalej kontynuować naukę u Pani Agnieszki, mam nadzieje że również z tak pozytywnym skutkiem jak do tej pory. Ponadto pani Agnieszka jest bardzo sympatyczna, nie stresuje uczniów, ma dobre podejście i potrafi przekazać swoją wiedzę. Pozdrawiam - wdzięczna mama Moniki.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Do Pani Agnieszki chodziłam na zajęcia przez cały rok przed maturą i jestem bardzo zadowolona. Na lekcji panuje super atmosfera, zero stresu. Trudniejsze zagadnienia Pani Agnieszka tłumaczy cierpliwie i w zrozumiały sposób. Zawsze jest przygotowana do lekcji. Często prosiłam o pewne zagadnienia przerabiane w szkole i nie było problemu by przerobić je na zajęciach. Posiada bardzo dużą wiedzę. Jeśli ktoś szuka dobrego korepetytora przed maturą lub chce nadrobić zaległości w szkole to polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Najpierw chodziłam na kurs, a od września zeszłego roku na zajęcia indywidualne do pani Agnieszki, które wszystkim szczerze polecam. Dużo konkretów, ciekawe przedstawienie zawiłości gramatycznych. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone i łatwe do przyswojenia. Dzięki tym lekcjom maturę zdałam bardzo dobrze (podstawa 98%, rozszerzenie 84%, ustna 83%).

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Do pani Agnieszki chodziłem zarówno indywidualnie jak i na prowadzony przez nią kurs i muszę przyznać, że mój wynik z matury nie byłby nawet w połowie tak dobry gdyby nie jej pomoc.
Nauczyłem się pisać rozprawki (zajmuje mi to teraz 15 minut), poznałem całą gramatykę (pomimo że przez ponad 10 lat nauki nikomu nie udało mi się jej przedstawić w przystępny sposób, to przykłady pani Agnieszki weszły mi w magiczny sposób do głowy),
nauczyłem się SŁUCHAĆ ze zrozumieniem, a co najważniejsze mówić (z matury ustnej wynik 27/30 :D). Dzięki przejrzystemu wytłumaczeniu, poradom, przydatnym trikom udało mi się zdać maturę niemalże bez stesu (98% podstawa i 86% rozszerzenie). Polecam wszystkim! Student Uniwersytetu Jagiellońskiego :D

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Przemiła atmosfera, zero stresu, matura zdana nic dodać nic ująć :) Jestem bardzo zadowolona, wszystko zawsze przygotowane. Każdemu polecam zajęcia u Agnieszki :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Agnieszka to bardzo miła osoba. Zajęcia prowadzi ciekawe, potrafi zainteresować przedmiotem i ma indywidualne podejście do ucznia. Jest profesjonalna, zawsze przygotowana do lekcji. Posiada komplet materiałów przygotowujących do matury. Korepetycje z Panią Agnieszką dały mi pewność w posługiwaniu się językiem. Dobrze przygotowuje do matury. Dzięki niej udało mi się osiągnąć wynik: 96% z podstawy i 80% z rozszerzenia. Polecam :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2015

Agnieszka jest bardzo sympatyczna i potrafi zdziałać CUDA! W zeszłym roku we wrześniu ledwo potrafiłem sklecić zdanie w języku angielskim, a teraz jestem szczęśliwym posiadaczem matury z języka angielskiego, która bardzo dobrze mi poszła. Polecam wszystkim, którzy chcą się nauczyć angielskiego i dobrze zdać maturę. Na prawdę WARTO!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2015

Bardzo polecam Panią Agnieszkę wszystkim, którzy chcą świetnie zdać maturę z języka angielskiego.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2015

W pełni profesjonalne zajęcia w przyjaznej atmosferze! Agnieszka ma miłe podejście do ucznia, wytłumaczy każdą rzecz, doskonale orientuje się co do wymogów maturalnych. Możliwość stałego kontaktu w razie potrzeby na mega plus! Polecam!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Jestem zadowolona z korepetycji z Agnieszka, miła, przyjazna atmosfera oraz duza ilość materiałów przygotowywanych przez korepetytorkę pozwoliły mi osiągnąć wysokie wyniki w maturze rozszerzonej z angielskiego. Gorąco polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Bardzo przyjazna atmosfera podczas zajęć. Agnieszka doskonale orientuje się w wymaganiach maturalnych i posiada dużo materiałów do ćwiczeń. Zajęcia są różnorodne, potrafi dostosować zadania do ucznia i ćwiczyć to z czym ma się największy problem, a dodatkowym plusem jest możliwość bieżącego kontaktu. Świetny korepetytor!

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2015

Bardzo miła atmosfera z niezwykle pozytywną osobą. Agnieszka ma dobre podejście do ucznia. Dzięki materiałom, które przygotowuje i możliwości stałego kontaktu w razie potrzeby, jest to wspaniała współpraca. Szczerze polecam :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Bardzo wysoki komfort pracy ze względu na miłą atmosferę i przygotowane materiały. Agnieszka ma bardzo dobry kontakt z uczniem, potrafi przekazać wiedzę i sprawić, że lekcję są bardzo ciekawe. Jeśli chcesz dobrze przygotować się do matury, gorąco polecam !!!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą. Doskonale potrafi przekazać wiedzę, ma świetne podejście do każdego ucznia. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, można się na nich wiele nauczyć. Polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

Przygotowanie do matury na 100%, urozmaicone lekcje, a przy tym miła atmosfera. Polecam każdemu! Pani Agnieszka jest cierpliwa i zawsze chętna do pomocy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.