Martyna Kowalska

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

                                                                               Dzień dobry!

Oferuję pomoc w zakresie przygotowania do MATURY 2020  (młodzież i dorośli), egzaminu ósmoklasisty , testów, konwersacji, nauki własnej, egzaminów poprawkowych, jak również w weryfikacji i korekcie tłumaczeń (zwłaszcza tekstów akademickich, w tym artykułów i abstraktów prac dyplomowych).

Jestem absolwentką filologii angielskiej UMK oraz nauczania języka polskiego jako obcego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, zdobyte m.in. w szkołach językowych, Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, szkole podstawowej, liceum ogólnokształcącym, CSAiU w Toruniu, a przede wszystkim TU - podczas korepetycji!

Skuteczna nauka języka obcego zawsze wymaga zaangażowania i konsekwencji obu stron. Zwykle wystarczy jednak odrobina chęci, systematyczna praca, no i dobra motywacja, aby napraaaawdę wiele zdziałać. :)
A ponieważ nauka powinna być przede wszystkim przyjemnością - zarówno dla ucznia, jak i dla nauczyciela! - a nie tylko obowiązkiem, rzetelnie przygotowuję się do swoich zajęć, ze szczególną dbałością o:

  • dostosowanie planu zajęć/kursu do indywidualnych potrzeb, celów i możliwości ucznia
  • urozmaicony dobór podręczników, ćwiczeń i materiałów dodatkowych (np. lektur, filmów, czasopism)
  • absolutnie bezstresową, przyjazną atmosferę :))
  • i, co najważniejsze - satysfakcjonujące efekty.

Serdecznie zapraszam. W przypadku osób przygotowujących się do matury lub egzaminu ósmoklasisty - możliwość lekcji w parach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Uczęszczałam na korepetycje do Pani Martyny przez 6 lat. Mój poziom angielskiego przez ten czas wyraźnie wzrósł. Na egzaminie gimnazjalnym uzyskałam wynik - 100% z podstawy i 100% z rozszerzenia. Gdy tylko miałam problem z jakimś zagadnieniem, Pani Martyna pomagała mi z nim na wiele sposobów. Od różnych ciekawych ćwiczeń pisemnych, po werbalne, aż do przyjemnych zadań domowych. Często byłam do przodu z materiałem w szkole, co dawało mi dużo korzyści. Zawsze spotykałam się z miłą atmosferą i pyszną herbatą :) Pani Martyna jest kochana, ale też wymagająca. Dzięki niej polubiłam język angielski.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Jeżeli chcesz po ponad 20 latach przystąpić do egzaminu maturalnego i się wahasz czy podołasz okiełznać język angielski, to Martyna jest perfekcyjnym wyborem. Wszystko to, co jest zawarte w profilu zgadza się z rzeczywistością. Matura z języka obcego zdana z wynikiem 80%. Serdecznie polecam, szczególnie starszakom.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Korepetycje, które miałam przyjemność mieć przez rok były najlepszymi jakie mialam. Dzięki materiałom, które dostawałam (a było ich mnóstwo), szczegółowym uwagom w szczególności co do rozprawek oraz wiedzy, którą posiada Pani Martyna napisałam maturę bardzo dobrze, a dodatkowo, również na poziomie rozszerzonym, do którego nie chciałam wcześniej podchodzić. Poziom na zajęciach jest odpowiednio dopasowany do każdego ucznia, jednak stopniowo rozwijany, w tak sprytny sposób, że ciężko się spostrzec a już wiemy więcej - a to wszystko dzięki panującej na zajęciach przemiłej atmosferze :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Bardzo przyjemne korepetycje, fajna atmosfera i przemiła Pani Martyna. Dzięki naszym wspólnym lekcjom, mój angielski się bardzo poprawił i zdecydowanie nauczyłam się o wiele więcej niż z innymi korepetytorami.
Serdecznie polecam!!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2019

Pani Martyna jest fantastyczną nauczycielką i życzę każdemu aby napotykał takie osoby jak ona :) Na zajęciach panuje genialna, luźna atmosfera, co niesamowicie sprzyja nauce. Uczeń dostaje różnorakie materiały, dobrane do jego poziomu - arkusze maturalne i nie tylko. Jeszcze nigdy nie spotkałam korepetytora, który by tak przejrzyście i dokładnie sprawdzał rozprawki, co tylko zachęca do ich pisania. Zdecydowanie polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolony z wyników nauki Pani Martyny mojego syna ośmioklasisty. Pozwoliło to uzyskać b.dobry wynik z języka angielskiego zarówno końcowy jak i na egzaminie. Szczerze polecam:-)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Pani Martyna jest najlepsza korepetytorka z jaka mam przyjemność mieć zajęcia
Z zajęć wynoszę mnóstwo wiedzy
Mój angielski poprawił się znacząco!! Oprócz tego na zajęciach panuje wspaniala atmosfera. Pani Martyna jest zawsze uprzejma i miła. Zajęcia z nią to przyjemność połączona z rozwijaniem umiejętności. Polecam każdemu!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z wynikow nauki z Pania Martyna, nie dosc, ze z korepetycji wynosi sie wiele przydatnych informacji, to jeszcze lekcje przeprowadzane sa w milej atmosferze. Polecam serdecznie

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Swietna atmosfera, ciekawe cwiczenia i przede wszystkim-stuprocentowa skutecznosc w przekazywaniu wiedzy! Polecam baaardzo :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Bardzo się cieszę, że trafiłam akurat do tej Pani . To najlepszy nauczyciel jakiego mogłam wybrać. Osoba cierpliwa , z dobrym sercem ale rownież konsekwentna i wymagająca dzięki czemu każdy wiele się nauczy . Przy Pani Martynie nawet angielski staje się przyjemny . Polecam !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Martyna jest najlepszym korepetytorem z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Zawsze przygotowana sterta materiałów do nauki na każde zajęcia, każde zagadnienie gramatyczne dokładnie wytłumaczone, a do tego bardzo miła atmosfera i rewelacyjne efekty w nauce. Dzięki niej udało mi się zdać egzamin maturalny z języka angielskiego na bardzo wysokim poziomie :D Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego, a do tego nie nudzić się na zajęciach bez wahania wybierz Martynę! :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Martyna jest cudowna pod każdym względem. Jako nauczyciel - wspaniale tłumaczy, zawsze wyposaży w kilogramy kserówek do nauki i ćwiczeń, ekspresowo je sprawdza i jest pomocna nawet po godzinach naszej pracy :D Jako osoba - jest niesamowicie otwarta, sympatyczna i naprawdę nie da się jej nie lubić( ba! kochać! ), dlatego każde zajęcia odbywały się w super atmosferze :) Dzięki niej zdałam super maturkę z angielskiego i uwierzyłam w swoje możliwości - przede wszystkim na egzaminie ustnym, który poszedł mi ( pochwalę się :p ) rewelacyjnie :) Żałuję jedynie, że pracowałam z Martyną tylko niecałe pół roku... ale w tym czasie nauczyła mnie więcej niż niejeden nauczyciel.
Tak więc - polecam na 100000%!

ps. robi najlepszą herbatę w mieście!

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Dzięki Martynie niemożliwe stało się możliwe! Postanowiłam po 20 latach przystąpić do egzaminu maturalnego w ubiegłym roku. Nigdy wcześniej nie uczyłam się języka angielskiego a moja znajomość tego jezyka ograniczala się do kilku słów używanych i znanych powszechnie :) była bardzo zaangażowana w pracę ze mną i wierzyła że to się uda chyba bardziej niż ja :) intensywny "kurs" pod okiem Martyny zaowocował zdaniem matury zarówno pisemnie jak i ustnie. Wiem , że to dzięki Niej się nie poddalam i zrealizowalam swoje marzenie. Dzięki Martyna ! Polecam.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Martyna jest genialną nauczycielką, szybko zauważa poszczególne braki i wie w czym komu pomóc. Oprócz skutecznego tłumaczenia, zaopatruje ucznia w zwięzłe pomoce naukowe z ćwiczeniami, które utrwalają nabytą wiedzę. Warto uczyć się u Martyny, ponieważ jest konsekwentna, inteligentna i zaangażowana. Poza tym w jej towarzystwie nauka jest swobodna i przyjemna. Miałam ogromne szczęście że do niej trafiłam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2017

Pani Martyna szybko i profesjonalnie, tłumaczyła i poprawiała napisane przeze mnie teksty naukowe. Publikacje uzyskały pozytywne recenzje od międzynarodowych redaktorów, co w prosty sposób dowodzi Jej skuteczności. Ponadto Pani Martyna wyróżnia się dużą responsywnością, otwartością oraz kulturą osobistą. Niebawem rozpoczynam naukę języka pod Jej czujnym okiem. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują kogoś, kto za nich będzie pamiętał o dedlajnie:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

To czego dokonała Martyna to mistrzostwo świata:) podjęła się moim zdaniem niemożliwego.Od października 2015r. zgodziła się przygotowywać mnie do matury,podchodziłam do egzaminu po 18 latach od ukończenia szkoły!!!Moja znajomość języka angielskiego była na poziomie zero!!! Miałam chwile załamania ale Martyna cały czas mnie wspierała,wierzyła we mnie.W maju 2016r. matura pisemna i ustna zdana za pierwszym razem!!! To dzięki NIEJ, jest najlepszą Panią nauczycielką jaką znam:) wyrozumiała,cierpliwa,wymagająca,zawsze chętna pomóc każdemu. Gorąco polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Jestem uczniem nietypowym - po 40. i uczę się angielskiego jako hobby. Zajęcia z Martyną to pełna satysfakcja. Są zawsze perfekcyjnie przygotowane, przemyślane, ale jest też czas i możliwości na wyjaśnienie osobistych rozterek językowych ucznia. Na własne życzenie mam zawsze przygotowanych sporo "homeworków", zawsze są sprawdzone i omówione. Atmosfera bardzo fajna, pełen profesjonalizm. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2016

Idąc na studia mój angielski był bardzo słaby ,myliły mi się czasy itp. Zostałam od razu wrzucona do grupy zaawansowanej na poziomie B2. Dzięki pomocy Martyny moje początkowe niepowodzenia związane z angielskim zniknęły , nadrobiłam również moje braki językowe . Dziś cieszę się z 4 z egzaminu z języka angielskiego . Serdecznie gorąco polecam pomoc Martyny , naprawdę warto :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2015

Martyna nie dość, że jest przesympatyczną osobą, to jeszcze po mistrzowsku rozprawiła się z moją pracą dyplomową. Poprawiła ją bardzo szybko, ale przede wszystkim starannie i profesjonalnie. Gorąco polecam!
Martyna, dziękuję jeszcze raz. :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Właśnie dzisiaj dostałam wyniki i... ZDAŁAM! Dzięki tej Rudej duszyczce! Angielski dla mnie to była kompletna porażka. Rok temu poświęciłam dużo CZASU i przede wszystkim pieniędzy na BRITISH SCHOOL i oblałam! I ustną i pisemną... Za rok okazało się, że przyszłam do MARTYNY z wyzwaniem. W ciągu miesiąca przygotowała mnie tak, że dzisiejsze wyniki to o których nawet nie śniłam! Naprawdę dziekuje jej za to. Lekcje prowadzi super i na luzie! Mimo to jest wymagająca przez co osiągnęłam sukces! NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Martyna jest strasznie miłą osobą. Nasze lekcje były ciekawe i dużo się z nich nauczyłam. Pomogła mi kiedykolwiek miałam jakiś problem. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.