Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Ursynów)

O mnie

Jestem magistrem filologii rosyjskiej UW. Dzieciństwo spędziłam w Moskwie, kończąc rosyjską szkołę. W czasie studiów język szlifowałam na licznych wymianach międzystudenckich w Moskwie. Udzielam korepetycji na każdym poziomie zaawansowania, przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej, odrabianie lekcji i przygotowanie do sprawdzianów, konwersacje, prace pisemne, gramatyka. Pomoc w lektoratach dla studentów (każdego roku pomagam wielu studentom SGH, SGGW oraz Politechniki Warszawskiej). Zapewniam lekcje w bezstresowej i przyjemnej atmosferze.W czasie lekcji korzystam przede wszystkim z podręczników rosyjskich wydawnictw, artykułów z rosyjskich gazet oraz multimediów.60 min lekcji w moim mieszkaniu przy metrze Natolin kosztuje 50 zł. Zapraszam rownież do nauki w grupie ( cena do negocjacji).Zapraszam zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież oraz dzieci..

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.