Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie60 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Cześć, oferuję pomoc w nauce programowania na poziomie od podstawowego do średnio zaawansowanego w językach C oraz C++. Dzięki mnie zdasz egzaminy na 5 oraz zdobędziesz solidne podstawy do rozwoju kariery programisty. Wiedzę na temat języków zdobyłem na uczelni oraz w pracy przy projekcie oprogramowania do satelity w międzynarodowej firmie.
Lekcje będą realizowane według zaproponowanego przeze mnie harmonogramu lub dopasowywane pod Ciebie - zgodnie z laboratoriami na uczelni bądź własnymi zainteresowaniami. Nie będzie to wyłącznie nauka składni poszczególnych języków, ale również dobrych praktyk programowania, co pozwoli Ci na znacznie szybszą naukę innych języków oraz pisania czytelnego kodu.
Przewiduję możliwość implementowania poznanych zagadnień w projekcie, uczelnianym bądź wybranym na potrzeby kursu. Będę udzielał Ci wskazówek i rad jak poprawić błędy, napisać kod lepiej lub prościej oraz jak przechodzić od treści zadania/projektu do działającego programu.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 24:00
Wtorek16:00 - 24:00
Środa17:00 - 24:00
Czwartek18:00 - 24:00
Piątek
Sobota
Niedziela16:00 - 24:00

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Dzięki Panu Michałowi udało mi się zaliczyć przedmiot z programowania obiektowego na studiach. Pan rzetelnie podchodzi do nauki i jasno tłumaczy zagadnienia związane z programowaniem. Zawsze znajduje czas aby pomoc.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.