Wirginia Cristin

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online
Kraków (Sròdmiescie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 - 65 / 60 min

Wirginia Cristin

Opis ogłoszenia

Włosko polski native speaker i tłumaczka.
Wychowałam się w pięknym miasteczku pod Rzymem. Mieszkałam w Ravennie, Forli, Rzymie, Kijowie, na Malcie i w Brukseli. W kazdym w tych krajów uczyłam języka włoskiego. 
Jestem wyspecjalizowana w no-formal learning, takze preferuję naukę w grupach poprzez zabawe i rozmowę. [*Nie ukrywam natomiast, że zaczynam od gruntownej gramatyki. *] Uczę także tzw. public speaking po włosku, czyli jak wyslawiac sie poprawnie, ale prosto i zwięzle. 

Prowadzę zajęcia grupowe w Krakowskim Forum Kultury i pracuję także dla firm szkoleniowych. Uczę na każdym poziomie i dobieram ćwiczenia do potrzeb ucznia. Przygotowuje uczniów do egzaminów uniwersyteckich, na stypendia do Włoch, i dla czystej przyjemności posługiwania się tym pięknym językiem.
 [*Prowadzę także zajęcia przez Skype, pomagają one zaoszczędzić czas i są tak samo efektywne jak inny typ zajec.  *]
ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG: polaccoitaliano.wordpress

[*Jak uczę: *] nie obiecuję cudów. Efekty każdego ucznia zależą od jej/ jego wkładu poza lekcjami. Osoby na poziomie poczatkującym zachęcam do pracy w grupie, ponieważ pozwala ona na większa ilośc praktyki i przez to- rezultaty. 

 
Aktualnie prowadzę głownie zajęcia online

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 10.2009
Almamater Studiorium
Stosunki Międzynarodowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.