Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin

O mnie

Sukcesy: mam możliwość rozwijania swoich pasji. Jestem niezależna. Otaczają mnie ludzie, których kocham. Praca sprawia mi dużą przyjemność, dzięki czemu nie muszę pracować ani dnia w roku! Wierzę, iż efektem takiej właśnie postawy są bardzo wysokie osiągnięcia edukacyjne moich uczniów oraz czołowe lokaty w konkursach polonistycznych i recytatorskich o zasięgu wojewódzkim i ogólnokrajowym.Motto: Jeśli nie teraz – to kiedy? Nie czekaj, pora nigdy nie będzie idealna!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
UMCS
Nauczyciel dyplomowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.