Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Warszawa
Kraków
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie50 / 50 min

Miłosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej. Na codzień pracuję jako tester automatyczny. Najlepiej czuję się w językach obiektowych.
Z przyjemnością nauczę Cię programowania od podstaw lub przedstawię bardziej zaawansowane zagadnienia. PAMIĘTAJ programowanie nie musi być trudne!

Czego nauczę:
analitycznego myślenia
jak rozwiązywać problemy

Obszary, w których czuję się dobrze

  • Python
  • C#
  • podstawy zapytań SQL
  • C
  • Selenium Webdriver
  • Robot Framework
  • GIT
  • bash
  • ISTQB

Korepetycji z dojazdem do ucznia udzielam na terenie trójmiasta.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota15:00 - 21:00
Niedziela15:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Jestem studentem pierwszego roku informatyki, który nigdy nie miał do czynienia z zagadnieniem programowania. Dzięki Miłoszowi materiał wprowadzony na uczelni został mi przedstawiony w jasny i klarowny sposób, dzięki czemu mogłem zacząć samodzielnie rozwijać się w zakresie programowania i pisania własnego kodu. Wszelkie pytania oraz wątpliwości są zawsze w pełni wytłumaczone, a tłumaczenie kodu jest jasne i klarowne. Każda minuta korepetycji jest wykorzystywana w 100%, a Miłosz nie odpuści dopóki nie rozwiąże zadanego przeze mnie problemu, nawet zdarzając się przedłużać zajęcia o kilka minut, aż do pełnego wyjaśnienia. Kolejnymi plusami jest punktualność oraz luźna atmosfera na zajęciach. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.