Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Warszawa
Kraków
Wrocław

Miłosz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Miłosz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Jestem studentem pierwszego roku informatyki, który nigdy nie miał do czynienia z zagadnieniem programowania. Dzięki Miłoszowi materiał wprowadzony na uczelni został mi przedstawiony w jasny i klarowny sposób, dzięki czemu mogłem zacząć samodzielnie rozwijać się w zakresie programowania i pisania własnego kodu. Wszelkie pytania oraz wątpliwości są zawsze w pełni wytłumaczone, a tłumaczenie kodu jest jasne i klarowne. Każda minuta korepetycji jest wykorzystywana w 100%, a Miłosz nie odpuści dopóki nie rozwiąże zadanego przeze mnie problemu, nawet zdarzając się przedłużać zajęcia o kilka minut, aż do pełnego wyjaśnienia. Kolejnymi plusami jest punktualność oraz luźna atmosfera na zajęciach. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.