Miloš Mijatović

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Rybnik
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli pragniesz nauczyć się języka norweskiego ( i nie tylko norweskiego, zobacz moje pozostałe ogłoszenia) jesteś na dobrym miejscu! Młody, ale już doświadczony, lektor Ci pomoże z konwersacją, słownictwem, gramatyką…
"Im więcej znasz języków, tym bardziej jesteś człowiekiem " hasło Komisji Europejskiej

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Pablo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Bardzo dobry nauczyciel. Posiada ogromną wiedzę, którą potrafi w doskonały i prosty sposób przekazać drugiemu człowiekowi. Do tego bardzo miła persona. Polecam w 100%.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

A ja uważam, że Pan Milos świetnie uczy - ma nowatorskie podejście i potrafi tą wiedzę przekazać uczniom. Uczyłem się w Katowicach parę lat temu.
Ja się wiele od Niego nauczyłem i przydaje mi się to w pracy.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 września 2014

Niestety przy całej sympatii dla Pana Milosa, musze niestety powiedzieć, że jestem niezadowolona. Pan Milos robi wiele błędów, wydaje mi się,że uczył się norweskiego sam w domu i niestety to wychodzi potem na lekcjach. Nie jest po filologii skandynawskiej.
Nie polecam, choc jest miły , ale nie o to chodzi w tym, prawda?

avatar
Rado
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
27 maja 2014

Daję dobry tylko dlatego, że nie mi oceniać umiejętności tego nauczyciela. Ale bylem u niego na wakacyjnym kursie językowym i naprawdę bardzo mi to pomogło. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.