Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Prudnik
Poznań (Naramowice)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka dyskretna25 - 60 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Jestem studentką III roku, która bardzo chętnie podejmie się pomocy przy lekcjach Waszego dziecka. Pomogę zarówno tym starszym, jak i młodszym ;)

Jestem osobą łatwo nawiązującą dobre kontakty z dziećmi, pogodną i sumienną. Chętnie pomogę w edukacji tym, którym ta pomoc jest potrzebna. Do każdego podchodzę z indywidualnym tokiem myślenia dostosowanym do umiejętności ucznia. Napisz, a sam się przekonasz! :)

W moich mocnych stronach leżą przedmioty humanistyczne, ścisłe, oraz język angielski.Nawet najbardziej opornych na wiedzę jestem w stanie przekonać do nauki naszego pięknego ojczystego języka.
Listy motywacyjne? CV? Wypracowania/rozprawki/wiersze? Z odrobiną chęci do nauki wszystko damy radę razem osiągnąć!
Matematyka także nas nie pokona, wszakże z dodatnią deltą można obliczyć wszystko :) Jeśli standardowe metody liczenia nie wychodzą - wspólnymi siłami przeskoczymy i to, aby dojść do poprawnych obliczeń i rozwiązań. Statystyka, bądź trygonometria już nigdy nie będą nam straszne.
Postaram się także zaszczepić chęć do nauki, jakże powszechnego i potrzebnego w dzisiejszym świecie, języka angielskiego. Z moją pomocą napisanie CV w tym języku stanie się łatwym i przyjemnym zabiegiem. Wspólnie postaramy się także o przełamanie każdej bariery językowej, tak aby nic nie stało nam na przeszkodzie, by móc swobodnie porozumiewać się w obcym języku.

Na lekcję przygotowuję własne pomoce naukowe, książki pomagające zrozumieć dane zagadnienie, własne notatki, jak i wiele, wiele innych rzeczy, które pomogą rozwikłać problem natury edukacyjnej. Naukę staram się prowadzić poprzez zabawę - nie tylko u dzieci młodszych - skutkuje to dużo większym stopniem przyswajanej wiedzy oraz lepszego zapamiętania danego tematu.

Jeśli nie mają państwo możliwości, bądź czasu, by dowieźć dziecko na miejsce korepetycji, zachęcam również do skorzystania z opcji korepetycji prowadzonych on-line.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, z miłą chęcią pomogę przygotować Państwa dziecko do sprawdzianu, kartkówki, czy też wyższych egzaminów.W razie pytań i wątpliwości – zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.