Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok

Milena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii
Dla użytkownika Milena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Serdecznie polecam zajęcia z chemii u Mileny, ponieważ Milena jest nauczycielem który najpierw dokładnie wytłumaczy a potem sprawdzi czy są tego efekty. Po roku intensywnej pracy są efekty korepetycji, gdyż zapewniło mi to wysoki wynik z chemii (92%) oraz dostanie się na Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.
Gorąco zachęcam ;)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
6 września 2019

Milena bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia z chemii. Jej notatki są wystarczające do nauki. Milena organizuje testy po skończonym dziale, które są dodatkowo płatne ,z resztą tak jak poprawy, które są obowiązkowe. Dodatkowo testy te odbywają się daleko od miejsca odbywania się korepetycji. Jeśli ktoś chce poprawiać maturę i jednocześnie uczęszczać na studia musi liczyć się z tym, że Milena będzie oczekiwała od niego rezygnacji i będzie o tym przypominać. Atmosfera na zajęciach raczej w porządku, ale zdarzają się sytuacje, w których Milena wykazuje brak zrozumienia. Ma ona typowo nauczycielski stosunek do uczestników. Odnosi się wrażenie, że to uczniowie mają się podpasować do korepetytora .

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2019

Zachęcam kazdego kto chce sie porządnie nauczyc chemii do zapisania się na korepetycje u Mileny. W dużej mierze zawdzięczam Jej osiągnięcie mojego celu jakim jest 87% z chemii na maturze i zakwalifikowania się na kierunek lekarski w 4 najlepszych uniwersytetach w Polsce :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Serdecznie polecam! W ciągu roku dzięki Milenie udało mi się przygotować do matury i napisać ją na 90%! Każdy dostanie notatki, z których zdecydowanie łatwiej się uczyć niż z tych dyktowanych do zeszytu przez nauczycieli. Atmosfera jest super a korepetytora stara się podejść do każdego ucznia indywidualnie. Jeszcze raz polecam <3

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Polecam. Chciałam poprawić maturę z chemii i naprawdę się cieszę, że poszłam do Mileny. Okazało się, że potrzebowałam kogoś kto wytłumaczy mi chemię- Milena spisała się na medal. Świetne notatki, wymaga dokładnie tego co jest na maturze. Jeśli chodzi o zajęcia to jest mila i sympatyczna atmosfera, kiedy coś wypadnie zawsze można się dogadać. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i mocno angażuje się w to aby wyniki miał jak najlepsze. Jeśli jesteś osobą, która chce poprawić maturę i przez rok będzie w stanie o to zwalczyć to u boku Mileny dopnie celu. Jedyne co mi się nie podoba to to, że nie trafiłam tam wcześniej :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Nauka do matury z chemii z Mileną była samą przyjemnością! Świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, dzięki czemu chemia staje się jasna. Zajęcia są super zorganizowane, dzięki czemu przyswajanie wiedzy jest łatwiejsze. Milena jest wymagająca, a przy tym bardzo sympatyczna i dzięki jej pomocy mogę cieszyć się wynikiem 93%! :) Gorąco polecam!!

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Milena jest nauczycielką, która sprawi, że wszystkie skomplikowane i najgorsze zagadnienia zostaną przejrzyście wytłumaczone, a wszystkie wątpliwości rozwiane. Jest wymagająca, motywując do nauki, a poprzez pytanie i testy systematycznie wiedza jest przypominana i utrwalana. Ma świetne notatki! Z chęcią wybrałabym zajęcia Mileny jeszcze raz!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Niezwykle profesjonalna, zorganizowana, idealna osoba dzięki, której można zrobic siedmiomilowy krok w chemii ! Pomocna, dokładna i przedewszystkim cierpliwa. Sposób w jaki przekazuje wiedzę-idealny! Przy niej słowo korepetycje nabiera prawdziwego wymiaru! Polecam z całego serca!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Zajęcia z Milena sprawiły, że zrozumiałam i na nowo pokochałam chemię! Milena ma indywidualne podejście do każdego ucznia, potrafi zmotywować do działania i jest bardzo wymagająca, co jest ogromną zaletą tych zajęć. Jeśli miałabym ponownie brać korepetycje to na sto procent bym wybrała Milenę. Z całego serduszka każdemu polecam zajęcia z Mileną!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Całym sercem mogę polecić korepetycje z chemii u Mileny. Dzięki Milenie zrozumiałam wiele zagadnień, co bardzo pomogło mi w zdaniu matury rozszerzonej z chemii. Milenia jest osobą sympatyczną, zorganizowaną, wyrozumiałą, a także wymagającą. Posiada też przejrzyste notatki, z których bardzo przyjemnie się uczy. Nawet najtrudniejsze działy z Mileną stały się jasne. Roczna współpraca była intensywna i dobrze zorganizowana. Pełen profesjonalizm i świetne podejście do ucznia :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Świetna korepetytorka. Potrafi dogadać się z uczniem, uczy odpowiadać ,,pod klucz''. Z Mileną nawet najtrudniejsze zadania staną się pestką! Wszystkie najważniejsze informacje zawiera w przejrzystych notatkach, a testy po działach są super okazją na sprawdzenie siebie. Pełen profesjonalizm, polecam serdecznie! :))

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Bardzo polecam Panią Milenę.Jest to osoba wymagająca,sympatyczna i wyrozumiała.Jej zajęcia są prowadzone w sposób zorganizowany i profesjonalny,każdy uczeń otrzymuje zestaw przejrzystych notatek,co znacznie ułatwia przyswajanie wiedzy.Uważam,że doskonale potrafi przygotować do egzaminu maturalnego.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Serdecznie polecam naukę chemii z Mileną. Jako korepetyror niezwykle zaangażowana, motywująca i wspierająca, ale również wymagająca. Jako osoba bardzo sympatyczna, ciepła i wyrozumiała. Wszystkie zagadnienia przedstawia w sposób jasny i przystępny, a jej notatki z powodzeniem zastępują nawet najlepszy szkolny podręcznik. Pod opieką Mileny przyswojenie żadnej partii materiału nie będzie problemem. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Bardzo cieszę się, że szukając korepetycji trafiłam na Milene. Przerobiłam z nią wiele zadań maturalnych. Milena naprawdę dobrze tłumaczy i motywuje do pracy. Daje własne notatki i robi testy po każdym dziale dzięki czemu wiadomo co trzeba jeszcze poćwiczyć. Naprawdę wszystkim polecam! :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Serdecznie wszystkim polecam. Dzięki Milenie poprawiłam swoje wyniki w szkole i dobrze przygotowałam się do matury. Dostawałam świetne notatki, z któych bardzo przyjemnie się uczyło..Milena prowadzi zajęcia w bardzo ciekawy sposób i wszystko dokładnie i powoli tłumaczy, Jest naprawdę najlepsza!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Milena to najlepsza korepetytorka, na którą mogłeś trafić! Nie tylko świetnie tłumaczy, ale też nieustannie motywuje do pracy. Dużo wymaga, a wszelkie wasze braki nie umkną jej uwadze. Dzięki Milenie matura z chemii przestaje być waszym postrachem, a staje się po prostu finalnym owocem waszej ciężkiej i niezwykle opłacalnej współpracy. Gorąco polecam! ;)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Zdecydowane polecam, świetna korepetytorka! Milena jest bardzo zaangażowana, dobrze tłumaczy, układa własne zadania. Poza tym robimy mnóstwo zadań, matur i sprawdzianów, co jest przecież bardzo ważne w przypadku takiego przedmiotu, jakim jest chemia - po prostu dużo praktyki. W dodatku jest bardzo fajną osobą, z którą po prostu miło się spędza ten czas na zajęciach, mimo że w ogniu ciężkiej pracy :) Jeśli jesteś ambitną osobą, której zależy na wysoki wyniku z chemii, to zajęcia z Mileną są strzałem w dziesiątkę!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Jeśli szukasz bardzo dobrego korepetytora z chemii to nie mogłeś/aś trafić lepiej! Milena to super korepetytorka, do każdego ucznia ma indywidualne podejście, jest naprawdę wymagająca, regularnie sprawdza poziom wiedzy przez różnego rodzaju testy, motywuje i jestem przekonana, że nauczyłaby nawet najbardziej opornego ucznia. Nigdy nie sądziłam, że to powiem ale naprawdę polubiłam chemię! Zajęcia z Mileną to czysta przyjemność, gorąco polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Mogłabym tu napisać jak to super było mieć zajęcia z Mileną, ale nie będę się rozpisywać nad oczywistym :D Idąc na korepetycje chciałam tylko nauczyć się do matury, żeby nie napisać na 30%. Milena nie dość, że nauczyła mnie chemii i pozwoliła mi ją zrozumieć, to jeszcze pozwoliła uwierzyć, że stać mnie na znacznie więcej niż przypuszczałam. Teraz mam 88% z matury z chemii i być może będę przyszłą studentką na kierunku lekarskim. Milena wymaga, wymaga i jeszcze raz wymaga... ale jeśli trzeba to i zmotywuje i podniesie na duchu jak nie jeden. Co do zajęć i ich przebiegu odsyłam do moich poprzedników, gdyż zgadzam się ze wszystkim. Tym którzy szukają idealnej korepetytorki z chemii, polecam z całego serca, a mogę obiecać że się nie zawiedziecie.
PS. Za notatki Mileny zrobiłabym nie jedno. POLECAM A POKOCHACIE CHEMIĘ TAK JAK JA I CHEMIA POKOCHA WAS!!!! Powodzenia pozostałym i Tobie Milena :D

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Gorąco polecam korepetycje z panią Mileną! Nauka chemii przy jej boku przychodzi łatwo jak oddychanie! Dzięki swoim nadzwyczajnym sposobom potrafi przekazać wiedzę w szybki i przyjemny sposób. Jeżeli chcesz zrozumieć chemię a nie tylko wkuwać ją na pamięć Milena jest stworzona dla Ciebie !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Zawsze byłam zwolenniczka pracy samodzielnej, ale chęć dostania się na wymarzone studia skłoniła mnie do poszukania korepetytora. Pani Milena była strzałem w dziesiątkę, umiała znaleźć moje slabe punkty i motywować do pracy, dzięki niej polubiłam chemię, do której wcześniej podchodziłam z niechęcią. Polecam z całego serca!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Pani Milena to najlepszy korepetytor jakiego można sobie wymarzyć! Nie dość, że zawsze świetnie przygotowana do zajęć, to również uprzejma i wyrozumiała. Jest to osoba gotowa praktycznie gotowa na wszystko. Zadania przerabiane na zajęciach pozwalają zapoznać się z problematycznymi stronami zagadnienia z danego działu. Co więcej, Pani Milena zawsze szuka dogodnego dla ucznia sposobu na wytłumaczenie niezrozumiałego problemu i często daje wskazówki które są „życiowe” co pozwala na lepsze przyswojenie materiału. Testy przeprowadzane przez Panią Milenę są miarodajne, a w trakcie omówienia naprawdę uświadamia się sobie co jest nie tak. Jako człowiek, Pani Milena jest najmilszą, najwspanialszą osobą na świecie, która potrafi zmotywować i rozumie wątpliwości z jakimi borykają się maturzyści. Podchodzi do ucznia z wielką wyrozumiałością, ale wie kiedy należy zganić co jest motywujące, bo naprawdę robi się człowiekowi źle na sercu kiedy czuje się, że Pani Milena jest niezadowolona. Podsumowując, jeżeli szuka się doskonałego korepetytora to jest nim Pani Milena! Polecam z całego serca :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Szczerze polecam! Nie mam chyba co za dużo dodać, bo każde dobre słowo już chyba padło poniżej. Jedyne co mogę, to podziękować za fantastyczne przygotowanie do matury z której udało się wykręcić te wspomniane 98% :D

avatar
RAFAŁ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Dzień dobry,
Hmm, jak poczytałem wszystkie poniższe opinie Pani Mileno, to nie bardzo wiem co moglibyśmy z Żoną dodać? :-))
Tak na poważnie, jesteśmy wraz z Żoną oraz Michałem bardzo wdzięczni Pani za poświęcony czas i doprowadzenie naszego dziecka na szczyt, w zasadzie z samych dolin. Dziś o 2.00 w nocy zostaliśmy zbudzeni i dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko z rozszerzonej chemii otrzymało 98% !!!!!!!!!!!! Co prawda jestem trochę niewyspany, ale jakoś to przeżyję :-)).
Rodzice oraz przyszli maturzyści - jeśli chcecie mieć podobne wyniki, to prócz pasji i ciężkiej pracy MUSZĘ wam polecić Panią Milenę jako wspaniałą, wytrwałą, a przede wszystkim wyśmienitą korepetytorkę. jest warta KAŻDYCH pieniędzy :-)))
Dziękujemy Pani Mileno
KAROLINA I RAFAŁ

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Jeżeli chcesz zrozumieć chemię a nie wkuć i zaraz zapomnieć to serdecznie polecam. Gdy kończysz korepetycje u Mileny to masz wrażenie że mógłbyś od razu tworzyć nowe paliwa rakietowe i zatrudnić się w NASA. Polecam i podpisuję się pod oceną rękami i nogami

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Bardzo ale to bardzo polecam! Milena nie jest zwykla korepetytorka, jest najlepsza! Ma ogromne serce i zawsze stara sie pomoc swoim uczniom. Ja zaczelam od zera bo chemia to byla dla mnie czarna magia a z Milena wszystko nabralo kolorow. Bardzo ciezko razem pracowalysmy przez ten rok ale to dzieki niej nauczylam sie chemii a nawet ja polubilam. Z czasem robienie zadan zaczelo sprawiać mi przyjemnosc, bo dzieki Milenie w koncu potrafilam je rozwiązać. Z calego serca polecam ta cudowna osobke i gwarantuje ze lepszej korepetytorki od Mileny nie znajdziecie! Juz po pierwszych zajeciach poczujecie ze to jest wlasnie to czego szukacie, ja tak mialam i ciesze sie ze trafilam wlasnie na Mileny bo żeby nie ona to wynik mojej matury zakonczylby sie na 30%. Wiec jesli zastanawiasz sie kogo wybrac to przestan i dzwon do Mileny! Zaufaj jej, nie zawiedziesz sie.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Szczerze polecam każdemu komu zależy na dostaniu się na wymarzony kierunek! Miałam bardzo dużo korepetytorów z chemii ale jeszcze nigdy nie trafiłam na kogoś tak zamiłowanego do nauczania innych. Milena potrafi w bardzo prosty sposób wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. To właśnie na zajęciach u Niej zdałam sobie sprawę że chemia wcale nie jest taka trudna i nawet ją trochę polubiłam :) Każde kłopotliwe zagadnienie tłumaczy cierpliwie tyle razy ile trzeba aż ma pewność że dokładnie wszystko uczeń zrozumie. Milena jest korepetytorem wymagającym, nie toleruje nieprzygotowania do zajęć co dodatkowo motywuje do nauki. Na początku było mi bardzo ciężko, gdyż zdałam sobie sprawę z tego jak wielkie mam braki. Jednak po paru tygodniach z Mileną nadrobiłam ponad 2 lata w liceum..To mówi chyba samo za siebie. Ponadto każdy dział jest sprawdzany testem, które są na poziomie maturalnym i bardzo dobrze odzwierciedlają wiedzę. Na każdych zajęciach dostawałam notatki, które zawierały cały niezbędny materiał z danego działu przez co cały czas wiedza się utrwala. Nauka chemii w szkole jest niczym w porównaniu z zajęciami z Mileną, bywały momenty że to co miałam na korepetycjach nie pojawiło się w szkole, a na maturze owszem. Ponadto korepetycje to sama przyjemność, Milena ma niezwykłą empatię i świetnie podejście do swoich uczniów, potrafi wyciągnąć nawet z dużych momentów zwątpienia ( te u mnie przyszły przy stechiometrii), przez co na zajęcia aż chce się chodzić :D Po roku nauki z Mileną widzę u siebie ogromny postęp, którego nie osiągnęłabym sama lub z innym nauczycielem, z czego jestem bardzo dumna. Jeszcze raz polecam bardzo, nie ma lepszej opcji do nauki chemii niż Milena! Takich korepetytorów ze świecą szukać :D

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2016

Bardzo bardzo bardzo polecam!!! :) Milena dokładnie tłumaczy, tak aby każdy temat można było zrozumieć a nie tylko 'wkuć', przygotowuje notatki, które zawierają wszystkie informacje niezbędne na maturę, są bardzo czytelne, konkretne i dla mnie o wiele łatwiej było się z nich uczyć niż z książek. Milena jest wymagająca, ale właśnie dlatego rok korepetycji z Nią przyniósł mi ogromne efekty. Ogólnie to z tych korepetycji nauczyłam się o wiele więcej niż z lekcji chemii w szkole. ;) Atmosfera na zajęciach jest bardzo pozytywna, więc szczerze polecam :)

Milena

Bardzo dziękuję za miłe słowa, teraz Iza dzięki swojemu zaangażowaniu w zajęcia jest szczęśliwą studentką medycyny.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Gorąco polecam ! Świetna atmosfera na zajęciach i solidne przygotowanie do matury :) Przydatne notatki przygotowane przez Milenę zawsze pomocne przed sprawdzianem, gdy czegoś nie rozumiałam zawsze cierpliwie tłumaczyła :) Polecam !!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Bardzo polecam korepetycje z Mileną! Sama jestem zdziwiona ile można się nauczyć w ciągu kilku miesięcy do matury. Zaczęłam swoje przygotowanie do matury rozszerzonej z chemii od września i cały materiał omówiliśmy do marca, a kwiecień został na solidne i dokładne powtarzanie. Dzięki temu byłam doskonale przygotowana do matury i wiedziałam że już nic nie może mnie zaskoczyć. Do matury rozszerzonej z chemii naprawdę ciężko jest przygotowywać się samemu, wiele rzeczy trzeba pokazać i wytłumaczyć. Lekcje z moją panią od chemii w szkole niczego tak naprawdę mnie nie nauczyły, polegały po prostu na uczeniu się podręcznika z chemii na pamięć, bez żadnych wytłumaczeń. Przez to trochę zraziłam się do tego przedmiotu, ale mimo to postanowiłam go zdawać w rozszerzeniu. Wiedziałam że muszę szukać jakiejś dodatkowej pomocy. Dlatego zapisałam się na korepetycję u Mileny. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. .Nawet jeżeli nie będzie Ci się chciało to Milena sprawi że się zechce ;) Nie zawsze było łatwo, musiałam całe swoje siły włożyć w chemię i zapomnieć o innych przedmiotach w szkole które tak naprawdę nie były mi do niczego potrzebne. Na początku było mi bardzo ciężko przyzwyczaić się do dużej ilości materiału które musiałam opanować. Z każdym następnym tygodniem było mi łatwiej przez co później nauka chemii dla mnie to była czysto przyjemność. Robiłam tak znaczne postępy w swojej wiedzy, że nawet moja pani która uczyła mnie chemii w szkole zauważyła moje postępy i była naprawdę zdziwiona moją wiedzą, której wcześniej nie miałam . Pytała mnie jak osiągnęłam tak widoczne efekty. Oczywiście to wszystko dzięki korepetycjom z Mileną!:) To Ona pokazała mi jak przyjemna jest nauka chemii i że jeśli tylko odpowiednio się przyłożę będę mogła osiągnąć swoje cele. Wystarczy tylko naprawdę chcieć i nie poddawać się jeśli na początku nie wychodzi. Milena naprawdę potrafi wytłumaczyć wszystko czego się nie rozumie, a trzeba pamiętać że chemię najpierw trzeba rozumieć aby móc rozwiązywać na przykład jakieś zadania. Milena na każde zajęcia miała przygotowane materiały z których się uczyłam oraz zadania które rozwiązywaliśmy wspólnie. Dzięki temu mogłam dalej ćwiczyć poznane zadania w domu, co sprawiało że lepiej to wszystko przyswajałam. Robiliśmy bardzo dużo zadań, które musiałam opanować. Milena przekazywała wiedzę po kolei, kolejnymi działami, tak aby nic mi się nie pomieszało. Po określonej partii materiału pisałam testy które pozwalały sprawdzić moją wiedzę i pokazywały na co mam jeszcze zwrócić uwagę, lub co należy jeszcze powtórzyć. Dzięki temu mogliśmy eliminować ewentualne moje braki, które natychmiast znikały. Wiem że nie mogłam trafić lepiej. Korepetycje z Mileną sprawiły że matura nie musi być taka straszna jeśli się dobrze do nie przygotuje. Myślę że naprawdę warto zapisać się do Niej jeśli chcesz osiągnąć sukces. Gwarantuje że nie będziesz żałować!;) :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Zdecydowanie polecam! Naukę zaczęłam jakoś pod koniec września, ,,naukę'' w dosłownym sensie tego znaczenia, mówię tak dlatego,że będąc w pierwszej i drugiej klasie liceum edukacja w szkole nie przynosiła żadnych efektów, być może dlatego, że tak naprawdę mając nie do końca ambitną nauczycielkę, wykonywało się jakby ,,syzyfową pracę''. Uczyłam się książek na pamięć , kompletnie bez jakiegokolwiek zrozumienia, mając czwórkę na koniec drugiej klasy myślałam sobie ,,chyba sporo umiem'', kiedy jednak spotkałam się z Mileną okazało się że nie umiem praktycznie niczego. Pierwsze lekcje, to była jakaś katorga i to nie z winy korepetytorki , tylko z mojego braku doświadczenia, nie byłam przyzwyczajona do tego że co lekcje będę pytana, no właśnie tu należy wspomnieć o wymaganiach, co do tego nie było lekko. Milena zadawała bardzo dużo prac domowych, pytała mnie, oczywiście miało mi to pomóc w opanowaniu bieżącego materiału i rzeczywiście ucząc się systematycznie na każdą lekcje przygotowanie do testu było już nie takie trudne;). To właśnie samodzielnie przygotowywane przez nią testy ,pozwalały sprawdzać moją wiedze i postępy, nie musiałam za nie płacić , pisałam je w równie przyjemnej atmosferze jak odbywały się zajęcia. Milena jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, na każde zajęcia przychodziła uśmiechnięta;) Zawsze zwarta i gotowa do działania, mówię tu o trudzie jaki musiała włożyć żeby mnie czegokolwiek nauczyć, bo zdarzało się że wiedza wchodziła opornie. Zawsze przygotowana do zajęć (notatki ma po prostu świetne) tłumaczyła jak tylko się dało, stosując do tego różne sposoby żeby stało się to jeszcze łatwiejsze, kiedy nie rozumiałam mówiła kolejny i następny raz aż w końcu wiedza sama weszła do głowy.Mogę jeszcze dodać że zawsze można było na nią liczyć, kiedy czegoś nie wiedziałam wystarczyło napisać ,Milena dawała mi takie wyjaśnienie,że nawet przez e-smsa wszystko stawało się jasne.Ostatecznie przychodzą ze znikomą wiedzą na pierwszą lekcje z ostatniej wyszłam robiąc zaskakujący postęp, dzięki niej chemia bardzo mnie zainteresowała, Milena sprawiła że to właśnie z tym przedmiotem chcę wiązać swoją przyszłość .Na prawdę polecam każdemu, kto chciałby osiągnąć sukces naukowy, Milena nauczy Was lepiej niż jakikolwiek nauczyciel możecie być tego pewni.

avatar
małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2016

Jestem pełna uznania i atencji dla efektów korepetycji z chemii u Pani Mileny. Od dwóch lat - czyli od chwili, gdy memu synowi systematycznie pomaga Pani Milena, syn bez problemu otrzymuje na świadectwach szóstki (II i III klasa wymagającego gimnazjum prywatnego) i był b.b. blisko laureata olimpiady. Co ważne - p. Milena ma piękny dar takiego przekazywania wiedzy, że korepetycje nie są nauką (w rozumieniu: kucie), ale przyjemnością, a wiedza ,,sama wchodzi do głowy" i przynosi trwałe efekty. Cenię profesjonalizm, rzetelność i odpowiedzialność pani korepetytor. Bezsprzecznie jest najlepszym korepetytorem, z jakim się spotkałam (a mam w tym duże doświadczenie i skalę porównawczą). Jednak to, co mnie najbardziej ujęło, ma wymiar niestandardowy korepetycji - p. Milena ,,otworzyła okno na świata chemii" i dzięki niej mój syn nie tylko zrozumiał, ale też i pokochał chemię i to Ona spowodowała, że jest to jego ulubiony przedmiot i najłatwiej, bez wysiłku się go uczy. Pani Milena jest jak dobry Anioł, a nauka z Nią to jak ,,muśnięcie skrzydła motyla". Wystrzegam się wpisów w internecie, ale dla Pani Milena - i tylko dla Niej- robię ten wyjątek, bowiem jest wyjątkowa i warta samych pochwał. Dziękuję Ci Mileno!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2016

Gorąco polecam! Na początku października poszukiwałam osoby, która mogłaby mi pomóc przygotować się do Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, i tak właśnie trafiłam na Milenę :) Zajęcia prowadzone były w naprawdę przyjemnej atmosferze, dzięki czemu nauka szła mi bardzo dobrze. Milena na każde spotkanie była przygotowana - przynosiła różne testy, zadania oraz materiały, z których mogłam się uczyć. Tłumaczyła materiał, dopóki w pełni go nie zrozumiałam. Była wymagająca, ale to bardzo dobrze, bo teraz mogę się cieszyć tytułem laureatki z chemii :) Bardzo, bardzo polecam! ;)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2015

Korepetycje z Mileną to czysta przyjemność. Zajęcia zaczęłyśmy w 2 klasie liceum, kiedy zauważyłam, że mam duży problem z chemią i sama nie jestem w stanie tego zrozumieć. Mój poziom na pierwszych zajęciach na prawdę był zerowy, ale już po tej lekcji zauważyłam, że chemia nie jest wcale trudna - grunt to mieć dobrego nauczyciela, którego niestety zabrakło mi w szkole średniej. Milena na każde zajęcia przychodziła przygotowana, miała zawsze swoje materiały, na których pracowałyśmy, sama tworzyła notatki z których mogłam rzetelnie utrwalać swoją wiedzę. Testy diagnostyczne pozwalały na ocenę moich postępów i szybkie wyeliminowanie błędów w każdym dziale. Zawsze tłumaczyła od postaw, powtarzała tyle razy ile trzeba, bez nerwów. Przyjazna atmosfera zajęć sprawiła, że chemia stała się dla mnie wielką przyjemnością! Zajęcia zaczynałyśmy od pozytywnego uśmiechu, dzięki czemu szybko da się zauważyć że chemia dla Mileny to coś więcej niż tylko korepetycje. To jej pasja! Przygotowała mnie do matury do takiego stopnia, że wiedziałam, że już nic nie może mnie zaskoczyć. Wiem, że przygotuje również Ciebie! Gorąco polecam!:)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2013

Polecam! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.