Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa (Żoliborz)
Kraków
Legionowo
Piaseczno
Radom
Płock
Pruszków
Otwock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 / 50 min

Milena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Witaj!
Jestem lektorem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, psychologiem, coachem ICF w trakcie certyfikacji, trenerką umiejętności miękkich , absolwentką Columbus Unified High School i Amerykanistyki na UW.

Pracowałam w szkołach językowych, w korporacjach, nauczałam angielskiego w szkołach Kolumbii, Indiach i Nepalu, stykając się z najróżniejszymi typami uczniów. Pracowałam również w rekrutacji w jednej z firm wielkiej czwórki.

W swojej pracy korzystam z tych różnorodnych doświadczeń, integrując całą zdobytą wiedzę, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby moich uczniów .Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych oraz przygotowaniu młodzieży do matury .Jako psycholog i coach w szczególności wykorzystuję wiedzę z zakresu technik efektywnego uczenia się oraz wspieram moich uczniów w realizacji celów.

Nie postrzegam siebie jako nauczyciela- chcę pełnić rolę Twojego przewodnika w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Jesteśmy na zajęciach partnerami. Sama nadal uczę się nowych języków obcych, znam również hindi oraz hiszpański, więc trudności z którymi spotykają się uczniowie nie są mi obce.

Czy zależy Ci na profesjonalnych zajęciach, gdzie program nauczania będzie dostosowany do Ciebie ? Jesteś w dobrym miejscu! Efektywnie nauczam języka angielskiego, dbając o to, aby atmosfera na zajęciach zawsze była pozytywna. Pozytywna więź pomiędzy uczniem a korepetytorem to jeden z bardzo ważnych czynników gwarantujących sukces w nauce. Badania pokazują, że stres utrudnia nam dostęp do naszych zasobów wiedzy- w związku z tym nie ma go u mnie na zajęciach.

Dlaczego zajęcia ze mną?
-Będziesz mieć czynny udział w modyfikowaniu Twojego planu nauki-Dostosuję intensywność do ilości czasu, który możesz przeznaczyć na naukę
-Zmotywuję Cię do nauki i nauczę pokochać ten język
-Jeżeli wybierzesz opcje konwersacji będziemy dyskutować na ciekawe tematy, które również Ty wybierasz
-Bezstresowo, w krótkim czasie zauważysz poprawę swoich zdolności językowych.
-Przygotuję Cię do rozmowy kwalifikacyjnej w nowej pracy, egzaminów językowych oraz nauczę codziennego języka.
-Co ważne, nauczę Cię mówić wykorzystując posiadaną już wiedzę.

Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej- 150 zł.
Coaching: 150 zł
Wystawiam faktury bez VAT.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2017

Mój poziom języka angielskiego była na bardzo podstawowym poziomie, a dzięki nauce z Mileną w dość szybki sposób udało mi się osiągnąć biegłość językową potrzebną do codziennej komunikacji w pracy. Praca z Mileną to czysta przyjemność, serdecznie polecam wszystkim, którzy mają w sobie zapał i chcą opanować język angielski na wysokim poziomie.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Milena bardzo dobrze przygotowała mnie do poprawy egzaminu na studia, przy okazji co najważniejsze nauczyłem się lepiej rozmawiać i nie było nudno. Fajna atmosfera, generalnie polecam.

avatar
KarolinaP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Bardzo przyjemnie prowadzone zajęcia, sympatyczna lektorka-polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Zdecydowanie polecam, rzadko kiedy spotyka się korepetytora który tak przykłada się do zajęć z uczniem. Zaangażowanie Mileny jest godne podziwu. Oprócz tego jest bardzo kompetentna i dokłada starań żeby zajęcia były ciekawe.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2016

Dzisiaj odbyły się moje ostatnie zajęcia z Panią Mileną, gdyż mogę z pewnością powiedzieć, że nie potrzebuję już więcej dodatkowych zajęć z angielskiego. Pani Milena porządnie przygotowała mnie językowo do pełnienia obecnej funkcji w pracy. Bardzo byłem zadowolony z treści prezentowanych na zajęciach, miałem okazję rozmawiać na tematy, które są dla mnie istotne z punktu widzenia mojej pracy, pozwoliły mi one poszerzyć potrzebny zasób słownictwa.
Życzę powodzenia w dalszej pracy,
Pozdrawiam
Dominik Jaskólski

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2016

Naprawdę polecam. Korepetycje dają mega efekty. Milena prowadzi je w sposób bardzo ciekawy. Jeżeli chodzi o rozmówki to zawsze narzuci interesujący temat. Ćwiczenia z gramatyki natomiast nie są szablonowe i trzeba je przemyśleć. Największym jednak atutem korepetycji u Mileny jest miła i bezstresowa atmosfera. Daję pięć gwiazdek.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2016

Szczerze polecam !! Korepetycje z górnej półki :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Mimo że nie osiągnęłam poziomu do jakiego chciałam dojść zważywszy na brak możliwości kontynuowania zajęć, udało mi się przypomnieć sobie większość materiału, który zapomniałam przez ostatnich kilka lat. Z Mileną współpracowało mi się bardzo dobrze, przyjemna atmosfera, ciekawe tematy poruszane na zajęciach. Ogólnie polecam, szczególnie osobom, które tak jak ja zapomniały większość tego co się już uczyły.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2016

Co tu dużo pisać...Milena to prawdziwa PROFESJONALISTKA! Przygotowała mnie w pół roku do matury, praktycznie od zera a mój wynik przerósł moje najśmielsze oczekiwania (86%!!!) Teraz żałuję że nauki nie zacząłem wcześniej bo z pewnością wynik byłoby jeszcze lepszy. Milena prowadzi zajęcia w luźnej i przyjaznej atmosferze i jest jedyną korepetytorką z którą tak dobrze potrafiłem się dogadać. Szczerze polecam wszystkim niezdecydowanym!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2016

Dzięki Milenie udało mi się w OGROMNYM stopniu nadrobić zaległości ze szkoły średniej. Przede wszystkim na zajęciach czułem się swobodnie i spokojnie prowadząc z nią konwersację. Milena poprawiała moje błędy stylistyczne, proponowała używać innych bardziej poprawnych sformułowań. Do tego było widać że czerpie z tego satysfakcje i ma bogate doświadczenie z US.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.