Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom (centrum)
Historia30 / 60 min

Emila

Opis ogłoszenia

Nauczycielka z 10 - letnim doświadczeniem, egzaminator maturalny i gimnazjalny. Przygotuję do matury, egzaminu gimnazjalnego zarówno z historii jak i wiedzy o społeczeństwie. Uczę obydwu przedmiotów. Jestem na bieżąco z wymaganiami podstawy programowej i nową formuła egzaminów gimnazjalnych. Zapewnię kompleksową powtórki, materiałały, pomogę napisać pracę. Fachowa, solidna, wymagająca.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.