Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Salwator)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język litewski45 / 60 min

Mila Bu

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka litewskiego od poziomu A1 do poziomu B2/C1.

Wspólnymi siłami wybierzemy metodę, która pozwoli na opanowanie i zrozumienie gramatyki i poszerzanie zasobu słownictwa. Lekcje mogą odbywać się u mnie w Krakowie (okolice pl. Inwalidów) lub na Brackiej, u ucznia lub przez Skype’a.

Zajmuję się historią i literaturą mniejszości na Litwie, częściowo jestem samoukiem, w latach 2015 i 2016 ukończyłam letnie kursy językowe Katedry Lituanistyki Uniwersytetu Wileńskiego na poziomie C1/C2, przez cztery miesiące pracowałam jako przewodnik, również w języku litewskim, dziś często się tam zapuszczam, więc w razie zapotrzebowania wcielam się również w rolę litewskiego książkonosza do Warszawy czy Krakowa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Phyllis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 lipca 2019

Ta nauczycielka brala mi pienadze bez dawac mi leckji! Ona odmowila pierwsza leckje bo powiedzala ze 'bolala jej glowa.' Potem wysylalam jej trzy emaili zeby miec inny czas dla leckji. Zaden odpowiediez. Proszilam jej wiec zwrocisz mi moje pienadze, tez zaden opowiedzi. Na koncu, kradla mi moje pienadze bez zadnej leckji!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.