Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Salwator)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język jidysz45 / 60 min

Mila Bu

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Szalom! Jeśli myślisz o zapoznaniu się z językiem, którym rozbrzmiewały przedwojenne ulice, możemy zrobić geszeft. Udzielam lekcji jidysz na wszystkich poziomach zaawansowania.

Z chęcią pomogę w wejściu w magię tego osobliwego języka. Udało mi się zgromadzić nieco materiałów podczas nauki w Instytucie Judaistyki UJ oraz na Letniej Szkole Języka Jidysz w Wilnie, którymi z chęcią się podzielę. Z czasem zaproszę w podróż po świecie literatury jidysz i translatorycznych łamigłówek.

Zapraszam na lekcję nieopodal pl. Inwalidów. Mam ciastka, dobrą herbatę i ładną biblioteczkę. Możliwy jest również dojazd do zainteresowanego, spotkanie na mieście czy lekcja skajpajowa.

Zapomniałabym! Gdybym nie odbierała telefonu (za co z góry przepraszam), proszę nie krępować się i pisać esemesy lub kontaktować się za pośrednictwem formularza.

;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Phyllis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 lipca 2019

Ta nauczycielka brala mi pienadze bez dawac mi leckji! Ona odmowila pierwsza leckje bo powiedzala ze 'bolala jej glowa.' Potem wysylalam jej trzy emaili zeby miec inny czas dla leckji. Zaden odpowiediez. Proszilam jej wiec zwrocisz mi moje pienadze, tez zaden opowiedzi. Na koncu, kradla mi moje pienadze bez zadnej leckji!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.