Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Salwator)

Mila Bu

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Mila Bu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Phyllis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 lipca 2019

Ta nauczycielka brala mi pienadze bez dawac mi leckji! Ona odmowila pierwsza leckje bo powiedzala ze 'bolala jej glowa.' Potem wysylalam jej trzy emaili zeby miec inny czas dla leckji. Zaden odpowiediez. Proszilam jej wiec zwrocisz mi moje pienadze, tez zaden opowiedzi. Na koncu, kradla mi moje pienadze bez zadnej leckji!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.