Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Przeźmierowo
Tarnowo Podgórne
Chyby
Zakrzewo
Baranowo

O mnie

Ikigai - to słowo z języka japońskiego oznaczające "powód dla którego wstajesz każdego dnia", powód ten interpretować można jako cel życiowy, jest to jeden z sekretów długowieczności mieszkańców wyspy Okinawa, którzy dożywają w zdrowiu i szczęściu nierzadko ponad 100 lat.Moim ikigai, jest pomaganie innym w realizowaniu ich celów poprzez naukę języka angielskiego i hiszpańskiego. Poprzez znajomość języka moi uczniowie są w stanie porzucić wcześniejsze ograniczenia co pozytywnie wpływa na ich życie, często diametralnie je zmieniając. Z przyjemnością obserwuję jak znajomość angielskiego czy hiszpańskiego pozwala moim uczniom na zmianę pracy na lepiej płatną, współpracę z zagranicznymi klientami, pójście na wymarzone studia, czy nawet na pełne zanurzenie się w kulturze kraju do którego podróżują.Skoro tu trafiłeś/trafiłaś, już podjąłeś/podjęłaś doskonałą decyzję by wreszcie nauczyć się angielskiego czy hiszpańskiego na wymarzonym poziomie. Może myślisz, że jest późno by zaczynać - odpowiem prosto: najlepszy moment by zacząć był rok temu, drugi najlepszy jest teraz :). Dlatego nie czekaj i odezwij się do mnie na nr telefonu, lub napisz, zapraszam Cię serdecznie :)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  09.2012 - 06.2015
  Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu
  Licencjat
  Filologia angielska - Język Obcy Biznesowy i Technologia Informacyjna
  09.2012 - 06.2015
  Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu
  Licencjat
  Lingwistyka stosowana z językiem angielskim i hiszpańskim
  09.2014 - 06.2015
  Universidad de Sevilla - Facultad de filologÍa
  09.2015 - 06.2017
  Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  Magister
  Filologia angielska - tłumaczenie konferencyjne (symultaniczne)
  Kursy i szkolenia
  09.2015
  Instituto de Idiomas - Universidad de Sevilla - Curso - Nivel Avanzado (C1)
  06.2018
  Poprawność językowa i edytorska tekstów tłumaczonych na język polski - Tłumacze z Wielkopolski
  06.2019
  CPE - Certificate of Proficiency in English (C2 Proficiency) - Grade "A"
  Doświadczenie
  01.2013 - aktualnie
  Lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno indywidualnie jak i w grupach, nauka Business English
  01.2014 - aktualnie
  Przygotowanie do certyfkiatów i egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, DELE matury i wielu innych
  01.2015 - aktualnie
  Tłumaczenia specjalistyczne i ogólne dla jednej z największych międzynarodowych firm badawczych na świecie, jak również tłumaczenia stron internetowych, prac magisterskich, dokumentów i wielu innych.

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 42
  avatar
  Daria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 lipca 2019

  Polecam lekcje Business English ciekawie, dużo mówienia i aktualne tematy. Mikołaj jest prawdziwym pasjonatem tego co robi, potrafi zachęcić mnie do dyskusji i dużo słucha dzięki czemu mogę dużo mówić i ćwiczyć w praktyce. Oprócz podszkolenia się z języka biznesowego zyskałam dużo pewności siebie i na spotkaniach czuję się swobodnie, potrafię już sama zrobić interesujące prezentacje.
  Mikołaju jesteś stworzony do nauczania dziękuję za ten rok i widzimy się we wrześniu!

  avatar
  Maria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 lipca 2019

  Nauczyciel z pasją, tak można podsumować pracę Mikołaja chociaż byłoby to dosyć skrótowe. To pierwszy nauczyciel, mój nauczyciel angielskiego który jest tak kompetentny i ma tak obszerną wiedzę. Jednocześnie ma bardzo przyjemny styl bycia dzięki czemu na lekcjach łatwiej było mi się przełamać i w końcu zacząć mówić. Tak!!! I właśnie z tego jestem najbardziej zadowolona, udało mi się to zrobić chociaż myślałam, że już nigdy nie będę mówić po angielsku. Jestem niesamowicie zadowolona, dzięki wielkie!

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  25 czerwca 2019

  Panie Mikołaj gdyby były takie wybory to powinien Pan dostać tytuł S-U-P-E-R N-A-U-C-Z-Y-C-I-E-L.

  1. Prawdziwy profesjonalista i specjalista w swojej dziedzinie.
  2. Wysoka kultura osobista i uprzejmość.
  3. Cierpliwość, która nigdy się nie wyczerpuje (wiem, że w moim przypadku może nie być łatwo ale jestem pod wrażeniem ;)).
  4. Sumienna praca i dokładne wyjaśnienie wszystkiego.
  5. Jasne zasady na których współpracujemy.
  6. Dusza człowiek!!!

  Będę Panu już chyba zawsze wdzięczna za to, że dzięki Panu pozbyłam się strachu przed mówieniem i teraz sprawia mi to mnóstwo przyjemności. Wreszcie mogę podróżować i nie wstyd mi się odezwać do nowych znajomych a myślałam, że w moim wieku to już niemożliwe :)

  avatar
  Paula
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 czerwca 2019

  Dzięki panu Mikołajowi nabrałam bardzo dużej pewności siebie w mówieniu po angielsku i chyba trochę ogólnie w życiu :). Jest to naprawdę nauczyciel topowej klasy i osobiście super człowiek. W tym roku i jestem pewna, że to dzięki lekcjom u Pana Mikołaja dostałam się do klasy IB co wcale nie jest łatwe bo jest zawsze sporo ludzi na jedno miejsce. Oprócz ogromnej wiedzy z języka "szkolnego" pan Mikołaj zawsze potrafił wytłumaczyć mi użycie slangu w moich ulubionych serialach, fajny dodatek :D. Na pewno wracam po wakacjach i dziękuję za ten rok!

  avatar
  Marianna B.
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 czerwca 2019

  Wybierając nauczyciela tym razem kierowałam się nie opiniami a wykształceniem, bo już parę razy się zawiodłam na ludziach którzy mieli tylko dobre opinie i jak się okazało nic więcej. Był to bardzo dobry wybór. Potrzebowałam przygotowania do egzaminu C2 na studiach. Pan Mikołaj odpowiedział mi na KAŻDE zadane mu pytanie. Podobało mi się, że wyjaśniał wszystko bardzo jasno i do końca. Każde pytanie traktował poważnie. Uśmiech i wesołą atmosferę to dla mnie miły dodatek :)

  Panie Mikołaju bardzo dziękuję a każdemu kto to czyta bardzo polecam.

  Marianna B.

  avatar
  Marta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 czerwca 2019

  Jestem w pełni zadowolona z lekcji, bardzo dziękuję.

  Marta S.

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 maja 2019

  Bez wątpliwości polecam lekcje u Pana Mikołaja. To wspaniały nauczyciel i człowiek. Ma ogromną wiedzę. Widzę u siebie wyraźne postępy w mówieniu i w gramatyce z języka angielskiego. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Pełen profesjonalizm na każdej lekcji. Osoba godna polecenia.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Olu dziękuję za miłe słowa, zrobiłaś wielki postęp w stosunkowo krótkim czasie jaki mieliśmy :)

  avatar
  Anastazja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 kwietnia 2019

  W paru słowach Pan Mikołaj to idealny nauczyciel angielskiego. W zeszłym tygodniu pisałam test ósmoklasisty i myślę, że poszedł mi super a wszystko dzięki przygotowaniom z Panem Mikołajem. Kiedyś bałam się testów z angielskiego teraz jest już ok bo czuję się dużo pewniej. Lekcje są ciekawe i zawsze jest bardzo miły. Teraz skupiamy się na prezentacjach po angielsku i chociaż nadal się nimi trochę stresuję to za każdym razem jest co raz lepiej.

  Mogę szczerze polecić każdemu. Bardzo dziękuję.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Anastazjo, w porównaniu do naszego pierwszego spotkania twój angielski jak i pewność siebie poszybowały w górę a wszystko dzięki wytrwałości i twojej pracy:)

  avatar
  Tomasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 kwietnia 2019

  Niesamowity nauczyciel, gorąco polecam.
  Mikołaj w czasie nauki angielskiego przykłada dużą wagę do praktycznej umiejętności posługiwania się językiem (taki miałem cel i takie zadanie sobie wyznaczyłem). Przez pierwszy miesiąc byłem lekko skołowany, bo nie widziałem znaczących postępów a niektóre sposoby wydawały mi się trudne, ale Mikołaj wiedział co robi. Później poszło, bariera pękła i z tygodnia na tydzień było coraz lepiej. Złapałem kontakt z językiem. Teraz jestem zadowolony ze swojego poziomu i postanowiłem przygotować się i przystąpić do FCE, a później spróbuję CAE. Mikołaj dzięki za Twoje zaangażowanie i cierpliwość. Nauka z Tobą to przyjemność.

  Tomek

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Tomku dzięki Twojej wytężonej pracy zrobiłeś super postępy. Teraz idziemy po FCE a w przyszłości (nie mam cienia wątpliwości) CAE :) Do zobaczenia na Skype i dzięki za super opinię!

  avatar
  Sara
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 marca 2019

  Świetny nauczyciel, zawsze doskonale przygotowany i rzeczowy. Przyszłam do Mikołaja żeby przygotować się do IELTSa którego zdałam ze świetnym wynikiem. Szczerze dziękuję i polecam wszystkim!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Gratuluję super wyniku i dziękuję za współpracę Sara :)

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 marca 2019

  Z całego serca polecam lekcje u Pana Mikołaja, zajęcia są dobrze zorganizowane, pracujemy z wszelkimi interaktywnymi cwiczeniami, formami nauki i sposobami nauczania
  Pan Mikołaj po 3 latach mojej przerwy w nauce hiszpańskiego w mig mi wszystko przypomniał i jeszcze raz dokładnie wytłumaczył najważniejsze czasy, zwroty.
  Widać, że jest to nauczyciel z pasją, który zaraża nią swoich uczniów(a napewno mnie).
  Jestem pewna, że po tak rzetelnych przygotowaniach mój wynik na maturze będzie bardzo dobry :)

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Bardzo dziękuję Aniu, do zobaczenia w czwartek :)

  avatar
  Marcelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 marca 2019

  Z napisaniem tej opinii zbierałam się od momentu kiedy Pan Mikołaj pomógł mi dostać się do wymarzonego liceum dwujęzycznego. Na lekcje zgłosiłam się trochę późno bo 5 miesięcy przed egzaminem ale wiedziałam, że mam spore braki ¯\_(ツ)_/¯ . Na szczęście dostałam się choć było siedmiu kandydatów na jedno miejsce, a jeśli chodzi o sam egzamin z angielskiego to poszedł mi super :D. Jestem pewna, że udało mi się to tylko dzięki lekcjom z Panem Mikołajem. Uczyliśmy się tylko tego co było potrzebne, a zadania domowe ułożył mi tak, że zawsze miałam coś do roboty i przy okazji nie umarłam z nudów ;P. O poczuciu humoru na zajęciach nie wspomnę nie raz wybuchałam śmiechem, taki tam dodatek do angielskiego haha ( śmianie się do komputera musiało dziwnie z boku wyglądać - lekcje Skype :D). Egzamin odbył się niecały rok temu, ja jednak mam lekcje z Panem Mikołajem do teraz i zawsze uczę się czegoś nowego. Po liceum marzy mi się wyjechać na studia do USA i do tego celu dążymy :)

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję za super opinię :)

  avatar
  Jarek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 lutego 2019

  Mikołaj to kompetentny, opanowany i bardzo skuteczny nauczyciel.W kilka miesięcy mocno poprawiłem konwersacje , gramatykę i zwroty.Dzięki wskazówkom Mikołaja mam wrażenie że dużo szybciej zapamiętuję słówka. Zna bardzo dużo idiomów.Potrafi prowadzić ciekawe konwersacje na każdy temat.Widać też że bardzo lubi swoją pracę.Na żadnej lekcji nie czułem sie znudzony czy zmęczony.Ma dar!!! Lekcje z Nim to przyjemność
  Polecam wszystkim!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Jarku lekcje z Tobą to również przyjemność :)

  avatar
  Anna J
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 lutego 2019

  Lepiej trafić nie mogłam. Mikolaj to profesjonalista, z poczuciem humoru, i pasją do nauczania. Lekcje są interesujące i bez stresu. Jeszcze parę miesięcy temu bałam sie odezwać po angielsku a dzisiaj szukam do tego okazji i widzę duże postępy. Polecam wszystkim którzy myślą że się nie da:))dziękuję za lekcje do których wracam z przyjemnością :)

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję za opinię Aniu. W porównaniu z naszym pierwszym spotkaniem na Skype widzę u Ciebie ogromny postęp :). Przede wszystkim nabrałaś ogromnej pewności siebie, a dzięki systematycznej pracy nie przestajesz mnie zaskakiwać fajnymi zwrotami. Tak trzymaj!

  avatar
  Hazel Medina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  31 stycznia 2019

  If you're looking for a Spanish teacher he is absolutely the best one! Here's why!
  I needed to pass a Spanish language and culture exam in my University. It was a very important exam at my degree course.
  It was in B1-B2 level and I had only less than 2 weeks to study which was a very little time to prepare for a final exam. The biggest problem was I haven't even an A1 level in Spanish!
  I was desperately looking for someone who could help me. Then fortunately, I've got the opportunity to know him. I explained him what was my problem and what will be the exam all about. He immediately told me the first thing I needed to do and to study.
  The best part here was his teaching method that will let you focus on the important things that should be learned first, the second and so on.
  We've practiced a lot of exercises that we think will be on the exam. And infact, the on day of the exam, when I saw the exercises, I couldn't say anything but really thank him because I was prepared and tried those exercises with him million times.
  Then it didn't end here.
  The part 2 of my exam was an oral presentation in Spanish. He was so kind and helpful that he prepared and translated my whole presentation all by himself out of our lesson hours so that I could have more time to focus and study for my written exam.
  If you want to know the result, I didn't only pass it, I have got a high score!!
  I strongly recommend him as a language teacher. I would hire him again If I could. He is absolutely a driven, organized and very competent person.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Thank you Hazel :)

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 stycznia 2019

  Zdecydowanie polecam lekcje u Pana Mikołaja.
  Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel. Szeroka wiedza. Uprzejmy i wesoły, miła atmosfera podczas zajęć. W luźny i niewymuszony sposób prowadzi konwersacje, które są ciekawe.
  Bardzo dobry. Polecam!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Panie Pawle :)

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  21 stycznia 2019

  Ewa

  Na Pana Mikołaja trafiłam z polecenia znajomej która sama się u niego uczy. Potrzebowałam jednak nauczyciela dla mojego 10-letniego syna i muszę przyznać, że nie mogłam lepiej trafić. Mój syn uwielbia te lekcje i mam wrażenie, że wreszcie polubił angielski za którym do tej pory nie przepadał. Ostatnio nawet doszło do sytuacji gdzie mimo grypy i tego, że nie poszedł do szkoły upierał się żeby lekcja i tak się odbyła :)
  Widzę też ogromną skuteczność zajęć, ponieważ syn zamiast trójek ma teraz same piątki.

  Panie Mikołaju z całego serca dziękuję!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

  avatar
  MAJA
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  18 stycznia 2019

  Najlepszy nauczyciel EVER!!!
  Kompetenty,spokojny,przygotowany.
  Konwersacje przyzjemne i ciekawe.
  Jestem bardzo zadowolona.
  POLECAM!!!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dzięki Maja :)

  avatar
  Basia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 stycznia 2019

  Mikołaj jest moim pierwszym nauczycielem z którym lekcje mnie nie nudzą, i po trzech miesiącach progres jest znaczący.Potrafi zmotywować , spokojny , duża wiedza, umie tłumaczyć a później implementować do konwersacji gramatykę.W czasie lekcji przyjemna atmosfera.Będę startowała do FCE i czuję że sobie poradzę i że jestem w dobrych rękach.Inteligenty. Dowcipny.
  The Best.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Basia FCE będzie twoje, dziękuję za opinię!

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 grudnia 2018

  Jeżeli mieliby Państwo ciężko chore dziecko, to na pewno chcieliby Państwo powierzyć je osobie czy też lekarzowi, który jest odpowiednio przygotowany do swojego zawodu, który z pasją,zaangażowaniem oraz zaciekawieniem podszedłby do problemu Państwa pociechy.

  Państwa ciężko chorą pociechą jest w tym przypadku niezadowalająca znajomość języka. Nie powierzajcie Państwo swojej językowej pociechy w niedoświadczone ręce. Ponieważ Pan Mikołaj jest profesjonalistą w całym zakresie świadczonych przez niego usług. Posiada niezbędne wykształcenie, które zapewnia mu solidne fundamenty językowe do prowadzenia skutecznych zajęć. Dodatkowo jego zaangażowanie i pasja do każdego ucznia sprawiają, że zajęcia są dopasowane do potrzeb klienta, co pomaga pracować nad najsłabszymi ogniwami. Dzięki temu podejściu przy zaangażowaniu i ciężkiej pracy ucznia efekty widać w zastraszająco szybkim tempie, co przekłada się oczywiście na jeszcze większą motywację do cięższej pracy nad swoimi językowymi umiejętnościami. Pan Mikołaj potrafi uruchomić istne językowe perpetum mobile. Potrafi zarazić swoją pasją do języka, że uczeń sam ma ochotę robić codzienne małe kroki w stronę językowej płynności!

  Dodatkowo zajęcia Pana Mikołaja przyprawione są w bardzo przyjazną i kulturalną atmosferę, okraszoną dowcipem, optymizmem oraz przyjaznym nastawieniem.

  Z całego serca mogę polecić indywidualne lekcje z Panem Mikołajem!
  Takiego nauczyciela ze świecą szukać!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Karolu, dziękuję za tak kreatywną i nietuzinkową opinię czytałem z przyjemnością :) Praca z tobą to prawdziwa przyjemność, trzymaj tak dalej a certyfikat CAE będzie twój szybciej niż myślisz. Do zobaczenia na zajęciach! :)

  avatar
  Anna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  13 grudnia 2018

  Czy w jednej osobie można znaleźć wrodzoną pasję, gruntowną wiedzę i niewymuszoną umiejętność dzielenia się nią z uczniami?
  Wystarczy umówić się na zajęcia z Mikołajem!
  Niezwykłą pozytywną energię i wybitną kulturę osobistą dostaje się w bonusie.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Aniu, do zobaczenia na zajęciach :)

  avatar
  Karol
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  8 grudnia 2018

  Intensywne pół roku (3x w tygodniu SKYPE ) i zaskakująco dobre rezultaty.
  Mówię już płynnie, prowadzę korespondencję mejlową, rozumiem wszystko (prawie :)- tyle nie osiągnąłem z angielskiego przez całe studia.Szef zauważył :), dobrze jest.
  Mikołaj jest niesamowitym nauczycielem, gorąco polecam, najwyższa nota ode mnie!
  Mikołaj - Wielkie dzięki.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję za najwyższą notę Karolu, do zobaczenia :)

  avatar
  Kamila
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 listopada 2018

  Kiedyś wydawało mi się, że angielski jest po prostu nie dla mnie. Miałam bardzo duże zaległości i myślałam, że raczej nie uda się mi ich nadrobić ale z panem Mikołajem stało się to możliwe.Nauka z nim to sama przyjemność. To bardzo dobry, sympatyczny ale też wymagający nauczyciel. Ma ogromną cierpliwość i powtarza problematyczną partie materiału aż do skutku. Skupia się przede wszystkim na tym aby uczeń nauczył się rozumieć język i prawidłowo go używać.Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła. Widać, że nauczanie jest pasją pana Mikołaja . Przy nim nauka angielskiego staje się po prostu przyjemnością.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Kamila, zrobiłaś ogromy postęp i przede wszystkim nabrałaś ogromnej pewności siebie a wszystko dzięki twojej ciężkiej i regularnej pracy. Gratulacje, i do zobaczenia na zajęciach! :)

  avatar
  Magda
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  9 listopada 2018

  Zajęcia z Mikołajem są rewelacyjne! Mikołaj jest zawsze przygotowany, potrafi interesująco poprowadzić lekcję. Dodatkowo Mikołaja cechuje konsekwencja i pełen profesjonalizm. Zajęcia u Mikołaja polecam każdemu kto jest znużony dotychczasowymi nudnymi i schematycznymi korepetycjami, które nie dają żadnego rezultatu. Mogę zagwarantować, że po kilku spotkaniach z Mikołajem nabierzesz ochoty do nauki języka. Mikołaj to mój pierwszy nauczyciel, który przychodzi przygotowany na lekcje, wie jak ją poprowadzić i ma nią pomysł.

  Polecam również Mikołaja w kontaktach B2B - w relacjach biznesowych sprawdza się tak samo świetnie jak i w indywidualnych spotkaniach.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Magda, współpraca z tobą to czysta przyjemność. Gratuluję postępów i idziemy dalej aż do C2! :)

  avatar
  Robert
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 października 2018

  Przeczytałem opinie poprzedników i właściwie trudno coś dodać .
  Wszystko zostało już powiedziane.
  Rzeczywiście pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
  Szeroka wiedza , łatwo nawiązaliśmy kontakt , swobodna atmosfera ,-
  oto co cechuje zajęcia z Panem Mikołajem.
  W całości spełniają moje oczekiwania.
  Z całą mocą mogę powiedzieć że zajęcia z Panem Mikołajem to zajęcia klasy PREMIUM.!!!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Panie Robercie :)

  avatar
  Tomasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 października 2018

  U Mikołaja nauka języka w praktyce, tego co najważniejsze i najpotrzebniejsze. To punktualny, wymagający, ale i motywujący nauczyciel. Kładzie nacisk na każde niedociągnięcie do czasu aż zagadnienie jest opanowane. Idealny nauczyciel dla kogoś, kto chce otworzyć się i pracować nad budowaniem konwersacji i swobodnej rozmowy oraz poszerzanie zakresu słownictwa, utrwalaniu wiedzy a także praktyczne ćwiczenie z gramatyki w czasie konwersacji. Solidny nauczyciel języka online, bardzo dobrze przygotowany do tego rodzaju nauczania. Lekcje prowadzone są ciekawe, nie ma mowy o nudzie. W moim przypadku są to głownie konwersacje na temat codziennych sytuacji przez które uczę się zarówno gramatyki jak i słownictwa.
  Nauczyciel zdecydowanie godny polecenia.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dzięki Tomek!

  avatar
  Agata
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  7 października 2018

  PROFESJONALISTA!!!!
  Pan Mikołaj jest nauczycielem, którego szukałam.
  Utknęłam na poziomie intermediate i myślałam, że tam już zostanę. Kolejno z lekcji na lekcję czuję, że robię postępy i nareszcie nie czuję się bezradna. Z pomocą Pana Mikołaja mój angielski poprawia się i nie popełniam już prostych błędów.
  Zna i w zrozumiały sposób tłumaczy gramatykę a w czasie konwersacji ćwiczymy i stosujemy ją na żywo.
  Poprawiłam wymowę i nie połykam już końcówek. Lekcje są warte każdej minuty poświęconego czasu i każdej zapłaconej złotówki. Dodatkowo nie czuję się spięta tak jak to bywało na kursie. Polecam Skypa, jest wygodny i można uczyć się bez makijażu.
  Pan Mikołaj potrafi stworzyć spokojną atmosferę i lubię lekcje z nim.
  NALEPSZY NAUCZYCIEL!!!!
  pozdrawiam
  Agata K.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Pani Agato, uczenie Pani to sama przyjemność. Bardzo dziękuję za miłe słowa. :)

  avatar
  Marcin
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  2 października 2018

  Nauczyciel, który:
  chce
  , wie
  i potrafi.
  Lekcje mijają niepostrzeżenie , i zawsze mam wrażenie ze minęło dopiero 15 minut. Cieszę się że trafiłem na Mikołaja ,
  Bardzo gorąco polecam.
  Marcin

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję za miłe słowa Marcinie :)

  avatar
  Marlena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 września 2018

  SUPER NAUCZYCIEL!!!
  Do Mikołaja trafiłam poprzez koleżankę. Korzystałam z kursów , lekcji ze studentami oraz z prywatnych lekcji , ale dopiero lekcje z Mikołajem otworzyły mi oczy jak powinny wyglądać lekcje angielskiego. .Ciekawe tematy konwersacji zawsze uśmiechnięty i przygotowany nauczyciel, świetnie prowadzi ucznia poprzez zagadnienia gramatyki, Właściwie to Mikołaj poprzez swoje zaangażowanie i entuzjazm spowodował że uwierzyłam w siebie i efekty przyszły bardzo szybko. Miałam lekcje "na żywo " i przez Skypa i obie formy polecam (choć gdy przeszłam na Skypa to tak już zostało -jest to bardzo wygodne)
  Co ciekawe wraz z moimi rosnącymi umiejętnościami zmieniał się sposób prowadzenia lekcji.Zadziwiające na ile tematów w czasie konwersacji Mikołaj ma interesujące spojrzenie, i potrafi wciągnąć do rozmowy przez co jest to wciągające i przyjemne.
  Mikołaj masz u mnie sześć gwiazdek!
  GORĄCO POLECAM !!!!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Marlena za tak wyczerpującą opinię, ty jako uczennica również zasługujesz na sześć gwiazdek, pracujesz wzorowo :)

  avatar
  Olek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 września 2018

  Pan Mikołaj jest dobrym nauczycielem, kontaktowy, kompetentny.
  Cenię sobie,że potrafi zmotywować do systematycznej nauki.
  Polecam tego nauczyciela.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję :)

  avatar
  Magdalena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  26 września 2018

  Mikołaj jest bardzo kontaktowy, ma indywidualne podejście , lekcje są przyjemne , bardzo dobrze potrafi motywować .
  Dla mnie jest ważne , że możemy mieć lekcje po 21 ej (online) i nie jest to żaden problem.Lubię część konwersacyjną lekcji .Zwraca uwagę na wymowę .
  Jestem bardzo zadowolona i polecam tego nauczyciela.
  Magda

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję! Każda pora jest dobra żeby uczyć się języka :)

  avatar
  Daniel
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  23 września 2018

  Super nauczyciel, super lekcje. Mikołaj przede wszystkim prowadzi ze mną konwersacje , bo chcę swobodnie rozmawiać .(od jakiegoś czasu przez Skypa - co polecam!) Co ciekawe ma umiejętność precyzyjnego wychwytywania błędów ( nawet gdy mówię szybko)- zwraca uwagę na artykulację oraz na poprawność językową. Używa literackiego języka .. Dla mnie istotne jest , że to inteligentny i wesoły człowiek, z poczuciem humoru więc rozmowa jest interesująca i to na każdy temat.
  Bardzo dobry lektor widać że lubi swoją pracę .

  SUPER!!!!
  Daniel

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Wow Daniel! Dziękuję za tak miłe słowa, aż chce się uczyć.

  PS robisz postępy tak szybko, że za chwilę nie będzie już błędów do wychwytywania :)

  avatar
  Przemek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 września 2018

  Chciałem rozwinąć umiejętność swobodnej rozmowy telefonicznej szczególnie "służbowej",nauczyć się lepiej rozumieć i "tłumaczyć" terminy i zwroty z umów i to wszystko poszło bardzo sprawnie .Czuję się znacznie pewniej i swobodniej, teraz moje mejle są bardziej zrozumiałe oraz łatwiej telefonuję i "domawiam szczegóły"-pełny sukces.
  Mikołaj potrafi zmotywować ,fajna atmosfera, ciekawy sposób prowadzenia zajęć.
  Mikołaj jesteś "the best"
  dzięki
  Przemek

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Przemek, współpraca z Tobą to super sprawa. :)

  avatar
  Iza
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 września 2018

  Dla mnie najważniejsze jest to, że nauka nie jest schematyczna, przez co działa na mnie motywująco. Różnorodna forma zajęć od swobodnej rozmowy po pracę z tekstem i ćwiczenia sprawiają, że zaczynam wymagać od siebie więcej. To ciekawe doświadczenie zupełnie odmienne od nauki na kursach. Czas na lekcji płynie szybko, a w indywidualnym podejściu do osoby Mikołaj sprawdza się doskonale. Gramatyka, trudności z opanowaniem trudniejszych zagadnień, fonetyka- są tłumaczone na bieżąco i w sposób który nareszcie do mnie trafia. Mikołaj w pełni angażuje się w pracę z uczniem, a to sprawia że nie tłumaczę w głowie tylko myślę "po angielsku, co szybko sprawiło że mam już płynność w mówieniu.
  Bardzo dobry nauczyciel-polecam.
  Iza

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Właśnie tak Iza, jak najszybsze odrzucenie tłumaczenia w głowie z polskiego na angielski pozwala szybko zacząć mówić płynnie. Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

  avatar
  Karolina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 września 2018

  Polecam naukę u Mikołaja. Na początku ustaliliśmy moje cele . Program przerabialiśmy bardzo sprawnie w bezstresowej atmosferze, otrzymywałam dużo dodatkowych materiałów. Lekcje przez Skype'a szybko pozwoliły mi nabrać pewności w rozmowie.Ma ciekawe sposoby na gramatykę. Zaskakująco szybko poczułam efekty..Mikołaj , jesteś najlepszym nauczycielem.
  Warto!!!
  Karolina

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Karolina, pracujesz sumiennie więc i efekty są szybkie, tak trzymać i działamy dalej! :)

  avatar
  Agnieszka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 września 2018

  Pan Mikołaj jest znakomitym nauczycielem.Lekcje są bardzo ciekawe,moja córka je uwielbia.Spokojny i opanowany potrafi zainteresować językiem hiszpańskim.Punktualny i solidny,zawsze przygotowany.Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.Dziękuję .
  Agnieszka M

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję :)

  avatar
  Robert
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  11 września 2018

  Profesjonalizm , dobrze wykorzystany czas , jasno sformułowane i wyjaśnione problemy z gramatyki.
  Ciekawe konwersacje.To cechy zajęć z Panem Mikołajem.
  Zajęcia przez Skypa zaskakująco efektywne i wygodne .
  Panie Mikołaju -tak trzymać!!!
  Zdecydowanie warto!!!
  Robert

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję za miłe słowa Panie Robercie, tak systematyczny uczeń to skarb! Pozdrawiam :)

  avatar
  Ben
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  10 września 2018

  Mikołaj bardzo rzetelnie z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdych zajęć. Jest młodym, ale już doświadczonym nauczycielem języka. Czuć, że robi to nie tylko profesjonalnie, ale również z pasją. Polecam!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję bardzo :)

  avatar
  Marek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 sierpnia 2018

  Mikołaj jest profesjonalistą w każdym calu. Uważam, że na uwagę zasługuje jego indywidualne podejście do problemów w edukacji języków obcych. Innym atutem tego korepetytora jest jego zadziwiająco dobra znajomość języka angielskiego - mogłoby się zdawać, że Mikołaj jest chodzącym słownikiem. Korepetytor zdecydowanie godny polecenia.

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję za miłe słowa Marku :)

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 sierpnia 2018

  Kilka lekcji z Mikołajem pozwoliło mi na bezstresowe podejście do egzaminu na studiach z pozytywnym wynikiem :) Lekcje są prowadzone w świetnej amosferze pozwalającej na przełamanie bariery językowej, do tego bardzo indywidualne podejście do ucznia umożliwia wykorzystanie całej lekcji w 100%. Od pierwszych zajęć odczuwa się zaangażowanie, które motywuje do pracy :)

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Kinga, przyłożyłaś się solidnie i w tym krótkim czasie udało nam się zdziałać wiele, gratuluje zdanego egzaminu :)

  avatar
  Tomasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 sierpnia 2018

  Lekcje z Panem Mikołajem (ostatnie pięć miesięcy) dały mi więcej niż dwa lata nauki w grupach ,na kursie oraz u innego lektora. Nareszcie kompetentny, z szeroką wiedzą nauczyciel,który potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć różne zagadnienia z gramatyki,no i przełamałem szybko opór przed mówieniem. Pomimo różnicy wieku konwersacje w swobodnej atmosferze pozwoliły mi uwierzyć w siebie i na urlopie wreszcie czułem się "światowo"-swobodnie mówiłem po angielsku. Zdecydowanie polecam!!!

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Dziękuję Panie Tomaszu, bardzo się cieszę, że udało nam się znaleźć wspólny język (w tym przypadku angielski:)). Pozdrawiam serdecznie

  avatar
  Joanna
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 sierpnia 2018

  Bardzo miły i przyjazny nauczyciel, szybko przełamałam swoją językową nieśmiałość i poczułam, że umiem więcej niż mi się wydawało. Lekcje są ciekawe, rozmawiamy na różne tematy. Mikołaj umie mi jasno wytłumaczyć nawet zawiłe zagadnienia. Uczę się u Mikołaja już od 14 miesięcy i szczerze polecam! :)

  Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

  Bardzo miło jest przeczytać tak miłe słowa, no i przyjemnie się tłumaczy zagadnienia komuś tak ciekawemu języka jak ty. Do usłyszenia na następnych zajęciach!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.