Mikołaj Łukaszkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Poznań (Piątkowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,Studiuje informatykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Udzielę korepetycji z informatyki od szkoły podstawowej aż do pomocy w przygotowaniu do matury. Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą nabyte w harcerstwie gdyż od 3 lat prowadzę gromadę zuchowa. Skończyłem Technikum Łączności na profilu technika informatyka. Cena do ustalenia w zależności od wieku i poziomu ucznia.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 17:00
Wtorek15:30 - 22:00
Środa08:00 - 15:30
Czwartek17:30 - 22:00
Piątek10:00 - 22:00
Sobota10:00 - 22:00
Niedziela10:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.