Mikołaj Rutkowski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Siechnice
Święta Katarzyna
Żerniki Wrocławskie
Oława
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem Mikołaj :)

jeśli od razu chcesz dowiedzieć się więcej o samym przebiegu lekcji oraz interesują cię inne informacje dotyczące na przykład cen, miejsca lekcji, dojazdów do ucznia itp. zapraszam do 2 i 3 punktu:
,, Na moich zajęciach " oraz " Informacje warte uwagi " znajdujące się poniżej :)

O mnie

Jestem młodą, ambitną osobą, którą przykłada szczególną uwagę do rozwoju muzycznego swoich podopiecznych. Mimo młodego wieku posiadam już 6 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Dbam o to, aby podczas moich zajęć panowała przyjazna atmosfera, która pozwoli na swobodne rozwijanie umiejętności i realizacje postawionych celów.

Posiadam dyplom ukończenia studiów licencjackich na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym, specjalizacja: instrumenty perkusyjne. Wraz z dyplomem ukończenia studiów uzyskałem również dyplom ukończenia studium pedagogicznego, które wymagane jest do przyjęcia na stanowisko nauczyciela w szkołach publicznych i prywatnych.

Na co dzień doskonalę swoją grę na zestawie perkusyjnym, gram na klasycznych instrumentach perkusyjnych oraz nagrywam/tworze własne utwory i piosenki. Od września 2022 roku  pracuję na stanowisku nauczyciela perkusji w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy oraz uczę w prywatnej szkole muzycznej YAMAHA w Rawiczu.

Moi uczniowie odnoszą liczne sukcesy na wszelakich płaszczyznach, a ich rodziny zadowolone są z widocznych postępów . Niezależnie od wieku daje moim uczniom możliwość jednakowego rozwoju w dowolnym wybranym przez nich lub ich rodziców kierunku, stylu czy gatunku muzycznego.

Udzielam lekcji z gry na zestawie perkusyjnym(bębny), korepetycji z gry na instrumentach perkusyjnych takich jak: werbel, ksylofon, wibrafon oraz korepetycji z kształcenia słuchu, zasad muzyki oraz rytmiki. Moi uczniowie i ich rodzice chwalą sobie rezultaty nauki w każdym z wymienionych przeze mnie przedmiotów.

Niezależnie od osobowości i charakteru ucznia potrafię nawiązać z nim nić porozumienia, i wskazać mu odpowiednią drogę.
Uważam bowiem, że ,, nauczyciel to osoba wyjątkowa, która potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania."

Lekcję prowadzę w budynku Klubu Tęcza należącym do Gminy Siechnice, znajdującym się w Świętej Katarzynie przy ulicy Głównej 82, dojeżdżam do uczniów na terenie Wrocławia i okolic oraz on-line na dowolnym portalu streamingowym.

Przewiduje również opcję wynajęcia salki studyjnej dostępnej w 5 różnych lokalizacjach na terenie Wrocławia . Jestem także otwarty na inne propozycję, zawsze postaram się dopasować do konkretnej sytuacji.
Jeśli pominąłem jakąś cenną dla Ciebie informację lub nie jesteś czegoś pewien to zapraszam Cię do zapoznania się z moim profilem.Tam więcej informacji wartych uwagi. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcam do rozmowy telefonicznej lub kontaktu mailowego. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Tel.: 793 443 498

Na moich zajęciach

 • Nauczysz się wprawek i ćwiczeń polepszających technikę.
 • Nauczysz się czytania z nut( również avista).
 • Nauczysz się samodzielnie dobierać groove i przejścia do każdego utworu w każdym stylu muzycznym.
 • Nauczysz się samodzielnie rozstawiać bębny oraz utrzymać poprawną postawę ciała podczas gry.
 • Nauczysz się nazewnictwa instrumentów.
 • Nauczysz się muzykować, rozumieć muzykę i czuć tzw. frazę muzyczną, a nie tylko wybijać rytmy. 
 • Będziesz robić postępy z lekcji na lekcję.
 • Będziesz mieć okazje, żeby pomuzykować z innymi instrumentalistami grającymi na takich instrumentach jak: fortepian, gitara basowa, gitara elektryczna czy wibrafon.
 • Oprócz grania z zaproszonymi muzykami będziesz mógł zadać im zawsze kilka pytań, między innymi dowiedzieć się czegoś na temat instrumentów, na których grają.
 • Będziemy korzystać z profesjonalnego sprzętu: zestaw perkusyjny, pianino, kolumny z bardzo dobrą jakością dźwięku, wzmacniacz, słuchawki, programy muzyczne, materiały nutowe, pianino i zestaw perkusyjny. 
 • Będziemy korzystać z licznych podkładów, ćwiczeń i etiud cenionych muzyków na całym świecie
 • Przygotuję specjalnie dla Ciebie utwory, etiudy i ćwiczenia w oparciu o twoje umiejętności i preferencje gatunkowe.
 • Stawiam na dobrą atmosferę i wspólny język z uczniami.
 • Będziesz mógł dowiedzieć się wielu ciekawych informacji ze świata muzyki.   

Informacje warte uwagi

 1. Kontakt ze mną jest możliwy w dowolny dzień i godzinę. W razie pytań rodziców i uczniów jestem dostępny online.
 2. Przewidywane wynagrodzenie za lekcję: 30 min. - 50 zł / 60 min. - 100 zł / 120 min. - 180 zł.
 3. Lekcję prowadzę w budynku Klubu Tęcza należącym do Gminy Siechnice, znajdującym się w Świętej Katarzynie przy ulicy Głównej 82, dojeżdżam do uczniów na terenie Wrocławia, Siechnic, Kątów Wrocławskich, Świdnicy i okolic oraz on-line na dowolnym portalu streamingowym. Przewiduje również opcję wynajęcia salki studyjnej dostępnej w 5 różnych lokalizacjach na terenie Wrocławia( m.in. ul. Hubska, ul. Bystrzycka, ul, Tęczowa) wyposażonych w profesjonalny sprzęt muzyczny. Jestem także otwarty na inne propozycję, zawsze postaram się dopasować do konkretnej sytuacji.
 4. Koszt wynajęcia w.w. salki pokrywa uczeń - jest to kwota 30 zł za godzinę, ale wtedy nie doliczam zwrotu za dojazd.
 5. Oprócz znanych i cenionych przeze mnie ćwiczeń, etiud i utworów, używam do pracy również tych skomponowanych przeze mnie.
 6. Posiadam dyplom ukończenia studium pedagogicznego oraz dyplom ukończenia studiów licencjackich, które wymagane są przez szkoły publiczne i prywatne do pełnoprawnego zatrudnienia na stanowisku nauczyciela.
 7. Ukończyłem 15 letnią naukę gry na klasycznych instrumentach otrzymując dyplom lic. i obecnie kontynuuje naukę gry na zestawie perkusyjnym i rozwijam się w kierunku produkcji muzycznej.
 8. Jeżeli potrzebujesz pomocy z kształcenia słuchu, rytmiki lub zasad muzyki chętnie Ci pomogę, a jeżeli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się na lekcję perkusji w swojej szkole muzycznej również możesz liczyć na moją pomoc. Moi uczniowie dostają 5 z egzaminów, zadań domowych i znacząco lepiej radzą sobie z przedmiotami teoretycznymi jak i grą na instrumentach perkusyjnych takich jak werbel, ksylofon czy wibrafon.
 9. Posiadam 6-letnie doświadczenie przy pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. 
 10. Brałem udział w wielu festiwalach muzycznych takich jak: Przegląd Piosenki Aktorskiej, Wratislavia Cantans czy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Młodzieżowej Karolek 2018.
 11. Brałem udział w konkursach, forach i kursach perkusyjnych w całej Polsce takich jak: Międzynarodowy Konkurs Perkusyjny w Opolu, Międzynarodowy Przegląd Zespołów Kameralnych w Jaworze, Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny w Szczecinie, Drum Battle Rythm Festival w 2016 r. oraz 2018 r., Mistrzowskie Kursy Perkusyjne ,, Nad Nilem” w Kolbuszowej i Międzynarodowe Forum Perkusji w Żaganiu.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania :)

Tel.: 793 443 498

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 09.2013
Szkoła Muzyczna I st. im Grażyny Bacewicz we Wrocławiu
Instrumenty Perkusyjne
09.2013 - 06.2019
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Szymanowskiego we Wrocławiu
Instrumenty Perkusyjne
09.2019 - 06.2022
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Licencjat
Instrumenty Perkusyjne
Kursy i szkolenia
06.2022
Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
09.2022 - 06.2023
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różeckiego w Świdnicy
W celu nabycia większego doświadczenia przy pracy z dziećmi zdecydowałem się, aby na rok objąć stanowisko nauczyciela perkusji w państwowej szkole muzycznej.
09.2022 - 06.2023
Prywatna Szkoła Muzyczna YAMAHA w Rawiczu
W celu nabycia większego doświadczenia zdecydowałem się na roczne objęcie stanowiska nauczyciela w prywatnej szkole muzycznej YAMAHA.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2024

Bardzo polecam Mikołaja! Na lekcjach zawsze jest przyjemna atmosfera, żadnej presji. Mikołaj ma fajne podejście do nauki, zawsze bierze pod uwagę sugestie uczniów. Po każdej lekcji wychodzę z wiedzą i satysfakcją, a także radością z powodu dobrze spędzonego czasu :))

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2024

Zakładaliśmy, że syn przygotuje się z Panem Mikołajem do sprawdzianu, został na dłużej - sam poprosił o regularne lekcje. Pozytywne nastawienie sprawia, że uczestniczy w zajęciach z ogromną przyjemnością, a postępy widoczne są już od pierwszego spotkania. Polecamy!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2023

Mój syn uwielbia spotkania z perkusją i lekcje z Panem Mikołajem. Dużo muzycznej pasji i rozwijanie talentów uczniów to główne atuty tych spotkań. Polecamy

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2023

Bardzo polecam Pana Mikołaja do nauki gry na perkusji. Syn jest zadowolony z zajęć. Bardzo lubi na nie przychodzić. Pan Mikołaj ma super podejście do dzieci. Jest dobrym nauczycielem, potrafi dostrzec indywidualne potrzeby ucznia. Nauka jest przez zabawę. Bardzo dobrze tłumaczy. Polecamy. Widać, że jego pasja to muzyka.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2023

Polecam Mikołaja, mój syn od razu złapał z nim dobry kontakt.
Podoba mi się że w zajęciach jest dużo zabawy, ale również uwaga jest na technice, rytmie, detalach.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Całym sercem polecam naukę gry na perkusji z panem Mikołajem. Moja córka od pierwszego spotkania jest bardzo zadowolona. Nauczyciel z fantastycznym podejściem do dzieci - otwartość, luz, radość, szczerość w tym co robi. Córka, która zawsze miała nadwrażliwość dźwiękową prawie zwiała spod drzwi sali, gdy czekając na swoją pierwszą lekcję słyszała jak perkusja potrafi być głośna;) Pan Mikołaj z empatią podszedł do całej sytuacji. Córka została i była mega zadowolona. Jak się okazuje - na perkusji można grać spokojnie, w zgodzie ze sobą. Jak mówi pan Mikołaj: " Ważne, żeby było z serca!"

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2023

Na zajęcia chodzę z córką - gramy różną muzykę, jesteśmy na innym poziomie. Już od samego początku uczymy się grać z podkładem - super zabawa!, chociaż nie mamy wykształcenia muzycznego - pewnie dlatego, że Mikołaj ma sporo cierpliwości :). Fajnie, że godziny spotkań są elastyczne, bo czasami miałem konflikt z pracą. Bardzo polecam jak ktoś chce spróbować albo wejść na wyższy poziom.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2023

Gram na perkusji od 4 lat, z Mikołajem zrobiłam bardzo duży progres w krótkim czasie. Na lekcjach jest świetna atmosfera, zajęcia łączą ćwiczenia techniczne z grą na całym zestawie.
Bardzo polecam!!!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Atmosfera na lekcjach jest luźna, i nawet mi, jako osobie introwertycznej, łatwo jest się otworzyć i wczuć w muzykę.
Bardzo polecam jak ktoś szuka nauczyciela z poczuciem humoru, któremu widać, że zależy na dobrze i ciekawie poprowadzonej lekcji.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2023

Szczerze polecam Pana Mikołaja! Kompetentny,niezwykle utalentowany,otwarty i zawsze uśmiechnięty. Widać,że robi to co lubi a dzieci uwielbiają uczestniczyć w jego zajęciach.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2023

Bardzo dobry Nauczyciel.
Świetne podejście do dzieci i młodzieży:)! Syn uczy się u Pana Mikołaja gry na instrumentach oraz kształcenia słuchu.
Polecam w 100%!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2023

Zdecydowanie polecam. Indywidualne podejście do każdego ucznia i świetna atmosfera podczas zajęć to powody dla których chodzę na zajęcia z dużą przyjemnością i wyczekuje ich każdego tygodnia.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2023

Bardzo fajnie prowadzone lekcje syn z przyjemnością uczęszcza, po 8 miesiącach nauki widać ogromne postępy cenowo też bardzo fajnie.
Bardzo polecam lekcje u Pana Mikołaja

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2022

Przesympatyczny człowiek, z olbrzymią wiedzą. Elastyczny, otwarty z indywidualnym podejściem do ucznia. Pełen profesjonalizm.
Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Świetna atmosfera na zajęciach ora profesjonalne podejście do nauczania. Serdecznie polecam lekcję z Mikołajem.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Lekcje z Mikołajem to czysta przyjemność. Z każdych zajęć wychodzę usatysfakcjonowana bo wiem, że spędziłam czas na spełnianiu mojego małego marzenia w bardzo przyjemnej atmosferze. Jest to mój moment na relaksację i frajdę w licealnym życiu. Mikołaj stawia na podstawy jednak na każdej lekcji improwizuje z jego pomocą. Jestem wdzięczna za każdą lekcje i cieszę się, że zgłosiłam się właśnie do niego. Bardzo polecam Mikołaja

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Mikołaj cierpliwie i z dużą dozą wiedzy, profesjonalizmu i zacięcia muzycznego prowadzi zajęcia.
Polecam serdecznie wszystkim, którzy chcą zacząć grę na perkusji, jak i tym, którzy już tworzą coś swojego i chcą podszkolić swój warsztat.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Lekcje z Mikołajem są świetne. Chodzimy do niego razem z 9-letnim synem.
Mikołaj potrafi utrzymać balans między trudnością, a zabawą. Lekcje dzięki temu są wyważone - dość trudne, ale też jest mnóstwo świetnej zabawy. Człowiek nawet nie wie kiedy zaczyna grać i jest w tym fajny flow, choć jeszcze parę miesięcy temu kompletnie nic o grze na perkusji nie wiedziałem.
Polecam dla dorosłych i dla dzieciaków.

avatar
A.dice.guy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2022

Bardzo fajny gość, podchodzi profesjonalnie do tematu, przekazuje teorie, na bieżąco zwraca uwagę na elementy do poprawy ale też nie unika gry do podkładu dla czystego funu

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Pan Mikołaj zaszczepił we mnie pasję do perkusji, polecam serdecznie! :)

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2022

Pan Mikołaj prowadzi lekcje z moim 11 letnim synem. Lekcje prowadzone są z dużym zaangażowaniem . Syn bardzo lubi lekcje i zawsze czeka na lekcje z Panem Mikołajem, który ma bardzo dobry kontakt ze swoim uczniem . Grany repertuar też jest dobrany tak aby zachęcić ucznia do gry na instrumencie. Polecam zajęcia z czystym sercem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2022

Polecam zajęcia u Pana Mikołaj, mój syn bardzo chętnie w nich uczestniczy od dwóch lat. Syn zrobił bardzo duże postępy w grze na instrumentach perkusyjnych oraz nauczył się sprawnie odczytywać nuty.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2021

Serdecznie polecam Pana Mikołaja,
szybko poprawiliśmy moją technikę i od razu zobaczyłem u siebie mega progres!
Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Korneliusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2021

Mój 9-cio letni syn uczęszcza na zajęcia do pana Mikołaja od trzech lat i bardzo sobie je chwali. Nauczyciela cechuje duża cierpliwość oraz odpowiednie podejście do nawet najmłodszych uczniów. Szczerze polecamy.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Na lekcje do Pana Mikołaja chodzę dopiero od miesiąca, ale już mogę go szczerze polecić. Pomimo tego, że zaczynałem kompletnie od zera, to już widzę u siebie ogromne postępy. Na pewno z przyjemnością będę kontynuował z nim zajęcia.

avatar
Jędrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Super atmosfera, dobry kunszt nauczyciela, byłem na kilku zajęciach, po których były zauważalne widoczne postępy w grze. Gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Pan Mikołaj, jest świetnym nauczycielem dla początkujących jak i trochę bardziej zaawansowanych. Bardzo dobrze dopasowuje materiał na lekcji do dotychczasowych umiejętności ucznia. Ćwiczenia techniczne są połączone z grą rozrywkową. Bardzo polecam <3

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Świetny nauczyciel, zarówno dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z perkusją jak i tych bardziej zaawansowanych.
Gorąco polecam !

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Mikołaj jest bardzo miłym oraz wyrozumiałym nauczycielem. Dzięki niemu udało mi się ogarnąć podstawy perkusji.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2021

Świetny nauczyciel, jego wiedza i podejście sprawiają, że po każdej lekcji wychodzę z wielką satysfakcją i nie mogę doczekać się kolejnej.

Polecam! :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Pan Mikołaj jest bardzo dobrym, skrupulatnym, a także komunikatywnym nauczycielem. Potrafi również zachować dobre proporcje pomiędzy techniczną i czysto edukacyjną częścią lekcji, a tą bardziej rozrywkową, co sprawia, że mój syn chodzi na lekcje z zainteresowaniem
i podekscytowaniem, robiąc przy tym również duże postępy. Pozdrawiam Panie Mikołaju :).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.