Mikołaj Olszewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań (Wilda)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauka rysunku odręcznego, technicznego i malarstwa od podstaw. Studium portretu, rysunek postaci, architektury.Oferuję kompleksowe przygotowanie na egzaminy wstępne, pomoc przy tworzeniu teczki, prowadzenie zajęć i warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pomogę każdemu rozwinąć swoje umiejętności artystyczne.

• Przygotowanie indywidualne kandydatów do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie: ASP, UAP, WAPP, na kierunki: architektura i urbanistyka, architektura krajobrazu, architektura wnętrz, grafika, projektowanie ubioru oraz inne kierunki projektowe.

• Dla artystycznych dusz, prowadzę zajęcia i warsztaty hobbystyczne, rozwijające umiejętności rysunkowe i malarskie, pozwalające biegle posługiwać się wieloma technikami malarskimi i rysunkowymi. 

• Nauka rysunku martwej natury, szkicu odręcznego, zasad kompozycji, podstaw perspektywy, proporcji ludzkiego ciała i jego budowy, rysunek walorowy (światłocień, faktura, materiał, przestrzeń), budowa makiet i modeli przestrzennych, nauka podstaw malarstwa, elementy geometrii wykreślnej, szkice z użyciem różnych technik malarskich i rysunkowych.

• Zapraszam również osoby, które chciały by rozwinąć swoją pasję i umiejętności w artystycznej atmosferze.

Posiadam mimo młodego wieku, 5. letnie doświadczenie w rysunku i malarstwie oraz 3. letnie doświadczenie w nauce rysunku i malarstwa. Prowadziłem zajęcia z młodzieżą, dziećmi i dorosłymi.Osiągnąłem niemal maksymalny wynik na egzaminach wstępnych na kierunek architektura na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Od dwóch lat realizuję zlecenia i maluję obrazy dopasowane do wnętrz moich klientów. Rysunek i malarstwo oraz tworzenie są dla mnie pasją i codziennością.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 15:00
Środa
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.