Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Rzeszów
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam.

Oferuję pomoc w nauce języka niemieckiego od najniższego poziomu do B2 (przygotowanie do matury, egzaminów, bieżąca pomoc w lekcjach, przygotowanie do relokacji rodzin, itp.) oraz pomoc w przygotowaniu do wyjazdu zawodowego do krajów niemieckojęzycznych (branża HVAC).

Posiadam certyfikat Goethe Institut B2, wyższe wykształcenie o profilu technicznym (wszystkie etapy edukacji ukończone z wyróżnieniem) oraz uprawnienia pedagogiczne (Studium przy Politechnice Krakowskiej).

Każde wakacje (po 8 tygodni każdoroazowo) w trakcie studiów spędzałam w Niemczech, byłam też w 4-miesięcznej delegacji z firmy u Klienta w branży HVAC.
Nie zagłębiam się w zawiłe reguły gramatyczne (choć wiadome, że pewne zasady trzeba opanować), stawiam na jak najlepszą komunikację w obcym języku.

Chętnie podejmę współpracę z każdym, kto chciałby się "podszkolić" w języku, niezależnie od wieku (dzieciaczki od 5 roku życia, ze względu na mój brak przygotowania wczesnoszkolnego) i stopnia wykształcenia.

Zajęcia namiejscu u zainteresowanych, ew. w czytelniach, czy gdzie się ktoś czuje najlepiej. Istnieje opcja nauki przez skype’a, ale po wstęnym zapoznaniu się i ze sobą, i z materiałem ;-)

Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela14:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.