Galileusz Katowice

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Sosnowiec
Bytom
Ruda Śląska
Będzin
Zabrze
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT

Galileusz Katowice

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Galileusz Katowice

O mnie

Zapraszamy do Galileusza na profesjonalne, indywidualne oraz grupowe zajęcia przygotowujące do matury (i nie tylko) z każdego przedmiotu. Gwarantujemy miłą i przyjazną nauce atmosferę. Nasi uczniowie uzyskują ponadprzeciętne wyniki. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

W Galileuszu uczy sprawdzona kadra składająca się głównie z

absolwentów lub studentów ostatnich lat medycyny, farmacji, weterynarii, matematyki, fizyki oraz kierunków humanistycznych. Wszyscy nasi pracownicy sami zdawali swego czasu nową maturę więc wiedzą dokładnie na czym to polega. Udzielali też wcześniej co najmniej 4 lata korepetycji maturzystom. Z doświadczenia wiemy już też, że to właśnie w tym wieku nauczyciele pracują najlepiej oraz mają najlepszy kontakt z uczniami,

- prowadzimy także lekcje dla uczniów szkół podstawowych (m.in. egzamin ósmoklasisty (wszystkie przedmioty).

- nasze metody nauczania zawsze są dostosowywane indywidualnie do każdego ucznia. Są one skuteczne głównie dzięki konsekwencji, dokładności oraz nastawieniu na myślenie. W nowej maturze sprawdza się głównie umiejętności radzenia sobie w przeróżnych sytuacjach.Uczymy każdego maturalnego przedmiotu.Kontakt: 696 700 625

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2015

Cześć!
Moi drodzy! matematyka była dla mnie koszmarem, ale od kiedy zaczęłam korepetycje z Panią Moniką to staje sie jasna :) już czwarty tydzień korepetycji a ja nabywam same dobre oceny. Jako, że juz niebawem egzaminy to wlasnie do nich się przygotowuje i uwierzcie mi ze to wszystko staje się do rozwiązania. Pani Monika doskonale tłumaczy więc osobiście polecam i zachęcam do korepetycji z nią.
Serdecznie pozdrawiam
Sandra :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.