Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Szczecin (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 120 / 60 min

Michał

Opis ogłoszenia

Witam! Zapraszam na zajęcia osoby na dowolnym poziomie zaawansowania chcące poprawić swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego. 

Od 6 lat z ogromną skutecznością przygotowuje uczniów do matur i innych egzaminów szkolnych. Dodatkowo od 4 lat prowadzę również zajęcia przygotowujące do egzaminów na certyfikaty językowe (B1-C2) oraz zajęcia konwersacyjne dla osób chcących poprawić swoje umiejętności w tym zakresie. Do każdego ucznia staram się podchodzić indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Wszelkich dodatkowych informacji i odpowiedzi udzielę w wiadomościach prywatnych. Ze względu na moje zoobowiązania nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. Terminy zajęć w tygodniu ustalam zawsze indywidualnie.

O mnie: jestem młodym, utalentowanym człowiekiem z pasją do nauczania. Posiadam certyfikat językowy CPE (C2) i duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy w przystępny sposób. Językiem angielskim posługuje się na codzień od dziecka. 

Zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota15:00 - 19:00
Niedziela12:30 - 18:30

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Elektrotechnika
Kursy i szkolenia
03.2018
Certificate of Proficiency in English - CPE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.