Michał Wójcik

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kęty
Pisarzowice
Kozy
Czaniec
Kobiernice
Bielsko-Biała
Bielany
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 70 / 60 min

Michał Wójcik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Oferuję wakacyjne przygotowania do egzaminu maturalnego, w tym egzaminu w terminie poprawkowym WRZESIEŃ 2020, a także egzaminu ósmoklasisty oraz pomoc z bieżącego materiału lekcyjnego oraz przed sprawdzianem podczas roku szkolnego.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2020
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
Mat-Fiz-Inf
10.2020 - aktualnie
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Informatyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Lekcje z panem Michalem to czysta przyjemnosc, material wykladany w sposób ciekawy I przystepny dla ucznia : dzięki Panu Michalowi udalo mi sie zdac rozszerzenie z matematyki na 80% gdy miesiac wczesniej bylem totalnym laikiem: goraco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Michał jest bardzo dobrym nauczycielem, dzięki niemu przygotowałem się do matury rozszerzonej z matematyki i osiągnąłem bardzo wysoki wynik. Michał tłumaczy materiał jak do kolegi i potrafi indywidualnie podejsc do ucznia.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Dzięki Michałowi szybko poprawiłem swoje umiejętności, a co za tym idzie jestem bardzo zadowolony z wyników matury z matematyki na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Szczegółowo odpowiada na zadawane mu pytania oraz tłumaczy dlaczego tak jest. Szczerze polecam usługi Michała na pewno się nie zawiedziecie. Pozdrawiam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Dzięki pomocy pana Michała matura została bezproblemowo napisana. Lepszego nauczyciela nie można sobie wymarzyć. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.