Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Piątkowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Michalina M.

Opis ogłoszenia

Witam,
nazywam się Michalina Mądrowska, mam 24 lata.
W czerwcu 2013 r. ukończyłam I stopień Pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z wynikiem bardzo dobrym. Obecnie studiuję w trybie stacjonarnym II stopień Edukacji elementarnej i kształcenia artystycznego dziecka.
Od roku 2009 pomagam maturzystom w przygotowaniu do matury z języka polskiego, przede wszystkim do części ustnej. Do tej pory moi uczniowie zdobywali maksymalną ilość punktów, a już w tym roku szkolnym pomogłam kilku osobom (Sposoby ukazywania bohaterskiej śmierci w literaturze; Samobójstwo- zwycięstwo czy klęska?; Obraz i pozycja kobiety w społeczeństwie; Przedstaw i porównaj motyw rozłączenia i powrotu w wybranych utworach literackich różnych epok; Odwołując się do wybranych tekstów z romantyzmu i epok późniejszych określ rolę poety i poezji w życiu narodu; Omów motyw apokaliptyczny analizując wybrane metody; Artysta jako bohater literacki etc.)

Udzielam pomocy osobiście, ale przede wszystkim on-line.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.