Michał Jóźwiak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
Katowice
Częstochowa
Sosnowiec
Gliwice
Zabrze
Bielsko-Biała
Bytom
Ruda Śląska

Opis ogłoszenia

Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z geografii w liceum. Profesjonalnie i skutecznie przygotowuję do matury wg wymagań OKE. Gwarantowane 100 % satysfakcji. Nauczanie poparte sukcesami, indywidualny tok nauki.
ZDAJ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE i STUDIUJ NA NAJLEPSZYCH UCZELNIACH!. Moi uczniowie zdają maturę na przynajmniej 80 % i dostają się na najlepsze uczelnie Mam indywidualne podejście do ucznia! Wiem jak Cię przygotować! Koniecznie do mnie napisz !

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - aktualnie
Politechnika Częstochowska
Profesor doktor habilitowany
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Doktorant
Zajmuję się udzielaniem korepetycji od 14 lat. Posiadam ogromne doświadczenie. Zapraszam

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.