Michalina Chelińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Sopot

Michalina Chelińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Michalina Chelińska

O mnie

Absolwentka Biologii Medycznej na Uniwersytecie Gdańskim

Pasjonatka mikrobiologii, zdrowego żywienia, sztuki i jazzu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2019
Uniwersytet Gdański
Magister
Biologia Medyczna spec. diagnostyka molekularno-biochemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2019 - aktualnie
Park Naukowo Technologiczny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam każdemu korepetycje u Michaliny. Na każde zajęcia, a pracujemy systematycznie od dwóch lat, przychodzi przygotowana w tony arkuszy maturalnych i prezentacji, ułatwiających zobrazowanie sobie i zapamiętanie wszystkiego co najważniejsze. Bardzo motywująca z podejściem indywidualnym, ponadto na zajęciach panuje niesamowicie przytulna atmosfera sprawiająca, że biologia to nie mętny obowiązek który trzeba "odbębnić" tylko super zabawa, przy której zawsze jest dużo śmiechu. Praca oczywiście przekłada się na oceny, dlatego z czystym sumieniem polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.