Michał Smereka

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Michał, pochodzę z Wrocławia i jestem studentem dziennym prawa na Uniwersytecie Warszawskim . Historią interesuję się od dziecka i mam za sobą udział w wielu olimpiadach z tego przedmiotu na poziomie gimnazjum i liceum. Byłem finalistą Olimpiady Wiedzy Historycznej (w liceum), a także otarłem się o finał Olimpiady Historycznej (organizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne ) - naprawdę niewiele zabrakło ;)
Moimi specjalizacjami są historia starożytna i współczesna, ale bez problemu mogę uczyć pozostałych tematów. Dysponuję podręcznikami z liceum i gimnazjum, a także atlasami historycznymi i inną literaturą tematyczną. Materiały, takie jak atlas czy zadania, przygotuję i przyniosę. Za dojazd na terenie Warszawy oczywiście nie liczę - i tak płacę za komunikację miejską ;) Lekcje odbywać się mogą w domu ucznia/uczennicy, u mnie lub w dowolnej kawiarni, a także przez Messengera, WhatsApp itp. Wierzę i mam nadzieję, że dobrze objaśniam zagadnienia tematyczne i jestem w stanie z każdym nawiązać kontakt. Zajęcia prowadzę nie w formie monologu, ale staram się rozmawiać z uczniem/uczennicą i prowadzić go do własnych przemyśleń, poglądów i wniosków. Moim celem jest zainteresowanie historią, gdyż wychodzę z założenia, że historia jest nudna tylko, jeśli ktoś nieciekawie ją objaśnia. Mogę spróbować przygotować także do olimpiady - mam na tym polu znaczne doświadczenie. Mój numer telefonu to 502368388, a godziny są do uzgodnienia indywidualnie, także weekendy

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.