Michał Oleszak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Rzeszów

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Udzielam lekcji gry na fortepianie dla dzieci i dorosłych, dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z instrumentem oraz dla tych, którzy mają już pewne umiejętności. 

Jestem studentem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, laureatem wielu prestiżowych konkursów pianistycznych oraz koncertującym pianistą. Mam duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi oraz z osobami dorosłymi. Oprócz opanowania technicznego instrumentu, ważne jest dla mnie rozwinięcie słuchu, muzykalności oraz wyobraźni co sprzyjać będzie kreatywnemu myśleniu w wielu dziedzinach. Dostosuję się do każdego ucznia, a oprócz skutecznej nauki, staram się by lekcja sprawiała przyjemność i motywowała do dalszej pracy.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.